aşk çıkmazı =/

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve minik_kaLp tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : minik_kaLp
  1. minik_kaLp

minik_kaLp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :uhm: merhaba öncelikle.. bugün üye oldum ve hemen derdimi paylaşmak istedim. umarım derdime bi çare bulurum
    18 yaşındayım ve 1 yıldır süren bi ilişkim var. ama erkek arkadaşım şehir dışında yaşıyor. bu zamana kadar sadece 4 kere yüz yüze görüşebildik.yeni biriyle tanıştım ve dün sinemaya gitmiştik sadece ardakaş olarak ve gerçekten etkilenmemek imkansız biri. sabancı üni.de burslu okuyor odtü'de bi proje yarışmasında 3. olmuş vs. çok zeki aynı zamanda da çok efendi biri. bu zamana kadar karşımdakinde aradığım özelliklerin hepsi onda var. dün gece bana açıldı ve beni hayatına dahil etmek istedğini söyledi. bende hayatımda biri olduğunu ona ihanet edemeyeceğimi söyledim. bi yandan erkek arkadaşımdan ayrılmak istemiyorum çünkü çok seviyor ve çok bağlandı.. ayrılınca hayatının mahvolmasını istemiyorum. bi yandan da böyle birisinin karşıma çıkması ve bana teklifte bulunması kaçırılmaz bi fırsat. ne yapacağımı şaşırmş durumdayım :çok üzgünüm: düşüncelerinizi bekliyorum..

2. 18 Haziran 2009
  3. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Güzel bir imtihana girmişsin canım ya gerçekten kötü ama erkeklerin başına aynısı gelse hayatının kadını için düşünmeden arkada kalanı fırsatı değerlendirler böyle çok kişi gördüm bağlı olan seven sonra hepimizi hayretlere düşünen işte biz kadınlar düşünüyoruz ama senin burada kalbine sorman gerek.
    Sen sana açılan kişiyi seviyorsan eğer erkek arkadaşınla konuş.
    Eğer tek mani olan şey şehir dışındaki kişinin seni çok sevmesi ise bu senin hayatına mani olamaz şimdi kimi çok sevdiğin değilde kimi nasıl istediğin önemli sevmek ayrı etkilenmek ayrı onu kafanda planla ha eğer bu etkilendiğin çocuksa bence durma hayatını tam aradığın biriyle devam ettir diğeri ise sen sağ ben selamet zaten doğru düzgün konuştuğunuzda yok nasıl bağlanıyor ki allah allah sen onunla konuş istemiyorum falan filan fazla duygusala giripte kendine dert etmene gerek yok bitanem

4. 18 Haziran 2009
  5. minik_kaLp

minik_kaLp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt. çok karmaşık bi durum dünden beri kafam karışmış durumda. senden sonra kmseye aşık olamam hayatmda tek sen olcaksın flan diyodu hep. evlenmeyi bile düşünüyoduk çok iyi anlaşıyoruz kafa dengi vs. galiba en iyisi zamana bırakıp ötekiyle de arkadaş olarak kalmak.. çünkü biliyorm hayatı gerçekten mahvolcak. kendi mutluluğm için onun acı çekmesine göz yumamam :1no2:

6. 18 Haziran 2009
  7. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Erkek arkadaşın seni çok seviyor çok bağlandı diye ayrılamıyorsun yani yoksa çoktan gözden çıkarmışsın da...

Demekki daha sana misilleme yapan olmamış ki neymiş birisi seni çok seviyor bağlanmış diye kendini borçlu hissediyorsun. İlginçsin gerçekten ne zamana kadar fedakarlık yapabilirsin. Sevmiyorsan ayrılacaksın daha fazla zaman geçip sana daha fazla bağlanıpta daha çok üzülmesini mi bekliyorsun?

8. 18 Haziran 2009
  9. EU1

EU1 Guest

üzüldüm canımm ama belki o sevdigin çocuk uzakta olduğu için sende yanındaki sana deger veren birinden etkilendiysen.
    onu tanıomusun uzakta seni seven birisi gibi oda senin yanıbaşındayken sevicekmii
    benim aşkım uzakta ve askerr
    kıyamam onaa:KK43:
    kıymayın sevenler ....
    gözlerim doldu gerçkten..
    iyi düşün seveni üzme eger sende seviosannn.
    beyenmek çok ayrı iyi ayırt et ..
    inşlah herşey gönlünce olur.
    inş uzaktaki sevdigin hiç üzülmez çok hassasım çünkü bende uzaktan sevenimmmm:1no2:

10. 18 Haziran 2009
  11. oezlem06

oezlem06 evli & mutlu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bence kendini düsünmelisin.. eger sevgilini seviyorsan elbetteki ayrilman zor olur, yani ayrilma derim.. ama ona cok asik degilsende birak derim.. ama bence bu genci daha yakindan tanii ondan sonra kararini ver..

12. 18 Haziran 2009
  13. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bir yılda 4 kere gördüğün birini sevdiğine eminmisin önce?:uhm:
    Bana kalırsa duygularından emin değilsinki başka birinden etkilenebildin...
    Duygularını iyi tahlil et derim. Sırf ayrılırsan karşındaki üzülecek diye düşünürsen
    Sonunda üzülen yalnızca sen olursun....
    :umursamaz:

14. 18 Haziran 2009
  15. minik_kaLp

minik_kaLp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm: kmseyi üzmek istemyorum ne kendimi ne de başkalarını. en iyisi zamana bırakmak sanırım. bi anlık hislerime kapılıp sonradan daha fazla üzmek ve üzülmek daha kötü gibi.. hem böylece duygularımdan da emin olur ona göre karar veririm.. belki de ötekinin başarıları beni etkilemiştir :KK43: kim bilr.. ah ahh bu gönül işleri ne zormuş minik kalbime :çok üzgünüm:

16. 18 Haziran 2009
  17. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ah be canım tamam çok zeki biri olabilir ama etkilenmek ayrı şey aşık olmak ayrı şey.Önce hangisi olduğuna karar ver bi.Sonuç ne olursa olsun değer mi bir yıllık ilişkini bitirmeye.O bir yıl içinde uzaktaki sevdiğin hiçmi mutlu etmedi seni,hiçmi beraber üzülmediniz,hiçmi çabalamadınız.Bugün onu bırakıp başkasına gidersen yarın öbürgün yine başkaları çıkacak karşına hep bi atlayış içinde mi olacaksın.Buna sen karar ver.....

18. 18 Haziran 2009
  19. seaside

seaside Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    567
    Ödül Puanları:
    153
    Zor bir durum ancak ; Bir insanın sevgisine saygı duyduğun için devam etmek hiç dürüstçe ?...Sende erkek arkadaşın gibi sevgiyle bağlıysan devam et,değilsen güzel bi dille kırıcı olmadan bitirebilirsin :) böyle bir durumda kafan karışıyorsa iç sesini dinle onun içinde kendin içinde en iyisine karar vermelisin...