Aşk çıkmazı :((((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve _LipStq_ tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : _LipStq_
  1. _LipStq_

_LipStq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok merak ettiğim bi konu var lütfen bu konuyu boş geçmeyin yorum yapın hepiniz.şimdi anlatıyorum uzun süredir yani 7 aydır ikimzinde birbirimizdn hoşlandğı ve sürekli bakşmalrmz şakalaşmalarımız üzerine nednse bu ay olnlar oldu artık bna eskisi gibi bkmıyor ve diğer kızlra bkmaya bşladı fakat o kızları benm kadr beğenmdi sanırım bna bkmaya devam etti dün ama yinede bkmamk için zor tutuyo kndini bna biraz bnden sıkılmış olduğu geldi yada ne bilim soğumuşta olabilir peki nden böyle oldu yani ?? ayrıca dün artk bna gıcık olduğunuda hissettim yni soğuduğu için mi gıcık olmaya bşladı acaba ????? lütfen bişiler yazınn!!benneyaptımki

2. 8 Mayıs 2010
  3. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kısaltma kullanmazsak konumuz kelimelerimiz daha iyi anlaşılır.a.s

Konuna geleyim; senden hoşlanıyorsa etkilenmişse zaten kendisi çoktaan gelirdi.Bunca zaman beklemezdi.

Kızlar size biri baktığı zaman hemen ümide kapılmayın lütfen,sonra hayal kırıklığı yaşayan sizden başkası olmuyor.

4. 8 Mayıs 2010
  5. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Konu başlığı "Aşk çıkmazı" olunca ciddi bir yaşanmışlık var ve ilişkide bir tıkanma yaşandı sandım. :nazar:
    Erkekler bakışma, şakalaşma, gülme "alakası"nı aşk saymadıkları için kadınlar kadar yaralanmıyor ve tarafımızdan "hissiz, ruhsuz" olarak değerlendiriliyorlar. 7 ay az bir zaman değil yürekten bir hissi açmak için... Siz halinize aşk diyorsunuz ama o ne diyor acaba... :nazar:
    "Bana artık eskisi gibi bakmıyor, başka kızlara bakıyor, onları beğenmedi bana bakmaya devam ediyor, bana bakmamak için kendini zor tutuyor..." işte bunların hepsi sizin varsayımınızdan ibaret. Erkekler bu kadar uzun süre "baksam mı bakmasam mı, dur epey baktım başka tarafa bakayım" gibi hesaplarla uğraşmaz. "Gıcık olduğunu" hissetmeniz, diğer yandan "bana bakmamak için kendini zor tutuyor" demeleriniz de bundan. Siz de adı konmuş, ciddi bir durum olmadığının farkındasınız, adlandırmaya çalışıyorsunuz halinizi... Bazı şeyleri zamana bırakmak bunun için gerekiyor işte, kendimizi yıpratmamamız ve olacağı varsa da yanlış hislerle bir şeyleri geciktirmememiz ya da imkansızlaştırmamamız için... Sakin olun biraz, yoruma açık olmayan ciddi adımlar bekleyin... şakkıdı

6. 8 Mayıs 2010
  7. _LipStq_

_LipStq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama öyle deil işte tüm kızlarla konuşuyor bnmle çok az konuştu nden peki?*

8. 8 Mayıs 2010
  9. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    erkekleri anlamak mümkün değil,bence kendinizi çokta kaptırmayın sevgilide değilsiniz galiba erkektir bakar geçer

10. 8 Mayıs 2010
  11. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşının ufaklığı nedeniyle böyle basit şeylere kafa yorman normal.

Benimle neden konuşmadı,neden onlarla konuştu felan fistan boşver bunları.

Bak ben ne diyorum ' Seni seviyorsa şimdiye kadar çoktaaan gelirdi '

Kapama gözlerini bunu okurken.Unut gitsin.İlla hayatında biri mi olacak canım aa...

12. 8 Mayıs 2010
  13. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla her yakın davranan, bakan, ilgilenen erkek aşık diye bir şey yok. bi çoğu böyle değil mi zaten. genelde bütün kızlara aynı davranırlar, gülerler, konuşurlar, bakarlar...
    gel gelelim 7 ay olmuş. e şimdiye kadar açılması gerekirdi. bence boşver gitsin canım. o kadar aşıksa ilgisi varsa gelsin açılsın sana.

14. 8 Mayıs 2010
  15. _LipStq_

_LipStq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya zaten boşverdim bn onu ama benim asıl merk ettiğim şey nedn gıcık olmuş olabilir sizce

16. 9 Mayıs 2010
  17. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    siz cıkmıyorsunuz arkadaş mısınız?
    başka kızlara bakıyor derken aynı okulda mısınız?
    cok kısa anlatmişsin kuzi dur anlamaya çalişiyorum :)

18. 9 Mayıs 2010
  19. _LipStq_

_LipStq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet aynı okuldan arkadş sayılırız