AŞK- Elif Şafak

Konusu 'Kitap Özetleri' forumundadır ve ceren83 tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ceren83
  1. ceren83

ceren83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Elif Şafak'ın aşk kitabını neredeyse okumayan yok, ben de biraz bahsetmek istedim.

Öncelikle kızlar için pembe erkekler için siyah kapak hazırlanmış, pembe kapakta 'Aşk' yazan bir kitap öncelikle kadın duygusallığı ile yargılanıp, aman yine bir aşk meşk hikayesi şeklinde bir önyargı oluşturabilir. Ancak öyle değil.

Kitabı bitirdiğinizde Mevlana ve mesnevilik hakkında oldukça bilgi sahibi olacak. Bir kadının hayat hikayesi ile iç içe geçmiş şekilde bir anlatımı var kitabın, zaman zaman Mevlana'nın hayatına zaman zaman asıl karakterin hayatına yer vererek ilerliyor. Birini okurken diğerinin kaldığınız yerden devamını merak ediyorsunuz. Çok hızla okuayacağınız, keyif duyacağınız bir kitap.

Tavsiye ediyorum herkese..

İyi Okumalar

:kahve:

2. 2 Haziran 2010
  3. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    harika bir kitap üstüne 3 kitap daha okudum hala "aşk"ın etkisinden çıkamadım,bu kadar mı güzel anlatılır şems ve mevlana...

4. 2 Haziran 2010
  5. serife38

serife38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle niltt e katılıyorum aşk çok güzel bir kitap okumayan tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

6. 2 Haziran 2010
  7. prensesi

prensesi tocasının pamuk prensesii Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende arkadaşlara katılyorum gerçekten süper bir kitaptı herkes mutlaka okumalı şems in aşkını

8. 2 Haziran 2010
  9. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Evet çok güzel bir kitap, beklenin dışında bambaşka bir aşk içeriyor...
    Asıl aşkın ne olduğunu anlatıyor, ama masumane aşklarda var, çok güzel bir kitap...