Aşk Kapıyı Çalınca -Star Tv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Emez tarafından 8 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

  8 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Emez
 1. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Koliba Film Ata Türkoğlu'nun yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezen ve Eylem Akın yazacak. Aşka inanan, aşksız yapamayan ama bir o kadar da sorumsuz biri olan "Ozan" (Burak Kut) ile "Eda" (İpek Erdem) arasında geçecek romantik komediyi Gökhan Erkut yönetecek.

  "Aşk Kapıyı Çalınca" adlı dizide "Bebeto"ya sevgilisi olarak İpek Erdem eşlik edecek. Dizide Aslı Yılmaz, Burak Davutoğlu, Erdal Küçükkömürcü gibi usta oyuncular da rol alacak.
   
 2. 8 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Emez
 3. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Emre, ev tekstiliyle uğraşan zengin bir ailenin küçük oğludur. Güzellik uzmanı olan Ela ile büyük bir aşk yaşamaktadır. Babasının ölümünden sonra işlerin başına geçen Emre’nin ağabeyi Murat, kardeşinin aşkını geçici bir heves olarak görmekte, anneleri Nilgün Hanım ise ekonomik ve sınıfsal farklılıklar nedeniyle bu ilişkiye karşı çıkmaktadır.
  Emre şirketle ilgili bir iş için birkaç günlüğüne yurtdışına gider. Bu durumu fırsat bilen Nilgün Hanım, Ela’nın çalıştığı iş yerine gidip kızı aşağılar ve oğlundan ayrılması için ona para teklif eder. Aşkının satılık olmadığını söyleyen Ela gözyaşlarına boğulur. Hemen en yakın arkadaşı ve mahalle komşusu Duygu’yu arar. Olanları anlatır. Haksızlıklara tahammülü olmayan, cesur ve inatçı Duygu ise, kardeşi gibi gördüğü Ela’yı üzen bu aileden hesap sormaya karar verir. Murat’ın şirketteki odasına adeta baskın yapar. Duygu ile Murat arasında alevlenen kavga onlar daha farkında olmasalar da aslında bir aşkın ilk kıvılcımlarıdır.
  Bu arada Emre olanları öğrenip apar topar geri döner. Annesiyle kavga eder. Ela’nın gönlünü alır. İki aşık barışırlar. Ancak Emre ve Ela’nın önünde yeni bir engel vardır. Yaşananlardan sonra Duygu ve Murat birbirlerinden nefret etmektedirler. Ela ve Emre’nin aşklarını sürdürebilmeleri için hayatta en yakın oldukları bu iki insanın desteğine ihtiyaçları vardır. Onları bir araya getirecek bir plan yaparlar.

  alıntıdır
   
 4. 10 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : Emez
 5. hayrxuxnisa

  hayrxuxnisa Popüler Üye Üye

  Katılım:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  169
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  fena sayılmazdı.İyi'de değilki Klasik dizilere benzettim.Sanırsam,abi öbür kıza
  aşık olacak,şirketteki kızın ,çocukların annesiyle işbirliği yapıp..örülen çoraplar.
  Burak kut 'un sevgilisinin annesine,diğer anne yemek yaptırmak için çağırmalar
  çeşitli entrikalar gibi. Benim yorumum da böyle arkadaşlar...
   
 6. 10 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : Emez
 7. bengusu

  bengusu herşey güzel olacak... Üye

  Katılım:
  15 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  1.698
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  146
  ben sevmedim bu diziyi,itici geldi nedense