Aşk mı?Paramı?Sevgimi?sorumlulukmu?Sahip olduklarımızmı?Eşmi?Evlatmı?Kendi hayatımmı?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve edo24 tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : edo24
  1. edo24

edo24 Guest

bütün kadınlara sesleniyorum ksıaca anlatayım ben 24 yaşındayım 1 oğlum çalışmak zorundayım eşim açısından evde olmam lazım çocuğum için mutsuzum kaendime ait bi evim olsun istiyorum çocuğumla olmak istiyorum mutlu olmak istiyorum sabah kalktımda korkmadan uyanmak kahvaltı etmek evde koşarak banyoya gitmek istemiyorum aman kapıdan biri gelcek çabuk giyineyim dememek kayınvalidemle oturuyorum kiraya çıkabilirim ama eşim yanaşmıyo hep sorun çıkarıyo zora sokuyo akıl verin hayatımda hangisi öenmli benim için bana yardımcı olunnn lütfennn:çok üzgünüm:

2. 26 Aralık 2008
  3. kechi

kechi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önce sen önemlisin:) Sen sağlıklı olacaksın ki eşine ve oğluna faydalı olabilesin. Çalıştığın için mi mutsuzsun yeterince eve zaman ayıramıyorsun diye mi? sorunu anlayamadım ama bence öncelikle kendin için çalış eğer çalışmaktan memnunsan, hem madem birlikte yaşamak zorundasın çocuğuna da evde kayınvaliden baksın işte.. Çalıştığın için ve ayrı evde olamadığın için mi mutsuzsun?

4. 26 Aralık 2008
  5. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    önce sen sonra evladın önemli ..bu arada eşin anlayışlı ve konuşunca anlayabilen biriyse bu sıkıntılarını onunla paylaş aynı evde iki ailenin oturması gerçekten zordur seni anlayabiliyorum. empati yapmaya çalışıyorum senin yerinde ben olsam hiç yaşayamazdım. bence sen eşini karşına al ve konuş.

6. 26 Aralık 2008
  7. EKXIXNOKS

EKXIXNOKS »-(¯`v´¯)-»»-(¯`v´¯)-» Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen sadece ailenle oturmak ve huzurlu bir ev ortamı istiyorsun eşin için şartlar buna el vermiyor anladığım kadarıyla sadece kayınvalidenmi var evde başka eşinin ailesinden olan varmı ayrı bir eve çıkmak istiyorsun ve çalışmak istiyorsun sen şimdi kendini bir baskıda hissediyorsun ve bunu kendin için bir çıkar yol olarak görüyorsun eşin çalışmanı istemiyor bu durumda eşinle bir çatışma yaşıyorsun şimdi evlendikten sonra zaten sen kendini eşine evladına ve evine adıyorsun yani sana ait bir sosyal yaşam olması artık bir kısıtlama oluyor yani senin konu başlığında tek bir seçenek olması zaten çok zor senin bence ailenle kendi evin olması bu sorularını bir nevze bence kafandan atacağını soru işareti olmıyacağını zamanla anlıyacaksın ama burada bir eşler arasında çatışma var yani her ikinizde benim dediğim olsun istiyorsunuz yani burada her iki taraftada yanlış anlama bencillik var tabikide sende evinde ailenle ve rahat huzurlu olacağın bir ortamda mutlu olmak istiyorsun bu senin için en doğal hakkın canım ama dediğim gibi iki tarafta bu şekilde çatışma yaşıyorsa bir çıkar yol şu anda zor gibi canım uzun oldu ama gerçekten seni anlıyorum ALLAH yardımcın olsun canım:1hug:

8. 26 Aralık 2008
  9. edo24

edo24 Guest

kechi ben çok mutusuzum her yönden beni bi annem kovuyo kaynanama gidiyom o bakıyo bi kaynanam kovuyo anneme gidiyom çok perişanım mutsuzum huzursuzumm ne yapçam bilmiyom oysaki pazramız var kiraya çıkabilirim ama eşim hep kendini düşünüyo anlamıyo beni yaa hemde hiççççç ne yapçamm ben mutlu olmakk kendi evim olsun istiyom 1 oda olsun kendi evim korkusuz yemek yemek içmek uyumak çok mu istiyom :KK43:(((

10. 26 Aralık 2008
  11. edo24

edo24 Guest

ekinokss ben mutusuzum bi evim olsun istiyom be ya hergece ağlıyorum yaşama hevesim yok hiç hemde :KK43: kovulmaktan bıktım artık kaynanam eltim kaynım kayın peder çocuk 10 kişiyi zbi evde biz ve çok eziliyorumm sessizim ben herkez eziyoo annem bile herkezzzzzzzzzzzz:KK43:

12. 26 Aralık 2008
  13. edo24

edo24 Guest

perşinn ben mutlu olmak istiyorum çokmu şey istiyom sence yaa yaşam beni çok yordu hayattan beklentim yok hiçç:KK43:

14. 26 Aralık 2008
  15. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    çok şey istemiyorsun....
    olması gerekeni,yaşamayı hakettiklerini istiyorsun,kendin ve ailen içinde...
    herşeyden önce sen önemlisin tabii,sen iyi olursan ancak,çocuğun iyi olur,senin kadar kimse sevip,ona karşı sorumluluklarını yerine getiremez!
    eşin ne kadar ısrarla orada yaşama apeşinde,maddi olanklar el verirken hemde..amaç ne?
    onu ırada yaşamak zorunluluğuna iten nedir?
    nie evlenmiş ki o zaman ..ev ev üstüne kurulmaz,kaç yaşında adam bunu bilip ,göremeyecek kadar duyarsız ve sorumsuz olmamalı...
    bencil davranıyor eşin ,kensdi istekleri için ailesini,yani seni ve oğlunuzu hiçe saymamalı elbette....neden ,niçin diye sor..mutlu olmakve ailemle başbaşa bir evi yaşamak istiyorum,kendi düzenimi isttiyorum ,emanet yaşamak istemiyorum de...

16. 26 Aralık 2008
  17. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.824
    Ödül Puanları:
    463
    insanın kendi ailesi tarafından da istenmemesi çok kötü allah yardımcınız olsun. yanlız bence çalışın arkadaşım. o kadar kişi içinde evde oturmanız inanın daha bunalıma sokar sizi. çalışın, bir tarafta mutlaka birikmiş paranız olsun. ne olur ne olmaz hayat kötü.

18. 26 Aralık 2008
  19. doremi

doremi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dur bakalım ....
    hemen kendini koyuverme....
    sen niye bıkıyor muşsun ki yaşamaktan...
    al eşini karşına açık açık konuş güzelce. konuşmadan çözülmez bu iş...
    eşini beklersen ev tutacak diye daha çok beklersin canım...
    kendi evini istemen kadar doğal bir şey yok... olmuyo yapamıyorum de,,
    çok özeniyorum kendi evim olsun diye de... çok birşey istemiyorum ki; olması gerek bu aslında de... güzellikle konuş, kararlı olduğunu göster eşine...
    umarım ki anlayacaktır senii..
    allah yardımcın olsun canım, ama sakın pes etme..