aşk ne kızlar biri anlatsın :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve ethel tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

23 Şubat 2008
    Konu Sahibi : ethel
  1. ethel

ethel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çoğunuzun güzel bi evliliği yada ilişkisi var sevinerek görüyorum
    o yüzden size sormaya karar verdim kızlar
    aşk aşk dediğimiz ne?ona sarılma isteği mi?saatlerce konuşabilmekmi?yada ne?:uhm:
    bazı yazılarda okuyorum ilk görüşte ondan başkasını görememk filan.her an onu düşünmek.gerçekten siz de böyle oldunuz mu?
    bi de eğer böyle olduysanız bu heycn hep devam ediyo mu yoksa saman alevi mi?
    kızlar biliyorum çok sordum ama artık ciddi kararlar alma vakti yaklaşıyo benim için ve kafam çok karışık :1no2:

2. 23 Şubat 2008
  3. EU2

EU2 Guest

ethel
    aşkın bende yarattığı şeyi anlatim kendi adımaaa tatlımm.. heran aşkımla olma isteiği var bende sesini duyma elini tutma gözlerinin içine bakma isteği var o konuşsun ben dinlim yeter onunla birşeyler yapmak ( gezmek yemek yemek spor yapmak sabahlArı koşmak maç izlemek okey oynamak) herşey bana zevk veriyoo. geceleri telefon elimden düşmez yastığıın altında uyrum sabah kalkar kalkmaz tel elimde olur günaydın mesajlarıyla uyanmak içimi ısıtır anlarımki uykuda bile aşkımı özlemişimm.. onunla buluşucağım zaman özenle hazırlanıyorumm erkenden aynanın karşısına geçiyorumm beni almaya geldiğinde kalbim heyecanla çarpıyoo akşam olup eve dönme vakti geldiği zaman suratım düşüyoo eve geliyorum yine tel elimde oluyoo.. msj'ıma 10 dk içinde cvp gelmesse hemen panikliyorum bişimi oldu acaba diye (kaybetme korkusundan ona bişi olma korkusundan) bu 2.5 senedir böyle devam ediyooo

NOT: tatlımmm peki senin Vereceğin önEmli kararlar ne??

4. 23 Şubat 2008
  5. axi

axi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ask benim icin Nemi? Ne kadar uzakda olsanda askindan Onunla uyumak onunla uyanmak Gözlerini acmadan daha aklina gelen tek kisi hayaller kurmak belinaycimin dedigi gibi elinden teli bir an bile birakamazsin yastik altinda kulagin hep kislk sesli tele gelicek bir titresim de olur Ondan haber alamadiginda calan tl acilmadiginda nefes alamiycak hale gelmektir benim icin ask Kokusuyla yetinmektir gözlerinde kaybolmaktir uzagindayken nasil saatler gecmek bilmiyorsa yaninda iken zamani durdurmak istemekktir.Arada olan tartismalarda sanki dünyan yikilmiscasina aci cekmek koltuk üzerinde tüneyerek sabahlamaktir uyku yemek su akla gelmez canin kesilir ama ondan duydugun bir sicacik tatli sözle tan yerinden cikan günes gibi parlamaktir ask isin özü acisiyla tatlisiyla harika bir seydir herkese sevmek sevilmek gercek aski yasamak nasip etsin ALLAHim da senin kararini bende merak ettim off cenem düsmüss

6. 23 Şubat 2008
  7. ethel

ethel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ne tatlı anlatmışsınız yerimseniben
    benim kararım evlilik daha doğrusu şöyle ki:
    sevgilim hep evlilik niyetinde ama ben kararsızım sevgi biter mi diyorum aşk nedir diyorum yada evlilik için aşk sevgi yeter mi diyorum
    bende onu içimde sevdiğimi hissediyorum ama ne biliyim onu ilk görüşümde hiçbişi hissetmemiştim (10 yaşımdaydım ondan da olabilir mi acaba:eek: )
    yani küçüklüğümüzden beri tanışırız o da bana aşıktır o yaştan beri.ama beni anca ikna edebildi a.s
    ayrıca şunu da söylemem gerek ilişkiye başladık ama ben onu 6-7 ayda bir görüyorum.acaba bu da kararsızlğımda etkilimidr ki:sm_confused:
    uzaklık özellikle benim gibi birini tanıyıp duygularını oturtmaya çalışan biri için çok zor galiba :KK43:

8. 23 Şubat 2008
  9. EU2

EU2 Guest

sakın acele karar verme kendinden emin ol sevgi herşey değildir heleki evlilik gibi ciddi bir konudaaa sakın iki düşün 1 adım att tatlımm

"HAKKINDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN BİTANEM"

10. 23 Şubat 2008
  11. ethel

ethel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sağolun umarım doğrusunu seçerim

12. 24 Şubat 2008
  13. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.531
    Ödül Puanları:
    238
    Aşk sen nasıl hissediyorsan nasıl yaşıyorsan o dur, birini kafana takmışındır o senin sevgilin olacaktır o yüzden heyecan basar her gördüğünde o kadar çok kafana takarsın ki akşam onunla yatarsın sabah onunla kalkarsın, sinirlenirsin ağlarsın bütün bunlar onu öncelik yaptığın sevgilin olarak görmek istediğin içindir onu elde edinceye kadar sürer, elde ettikten sonra geçer sonra sevgi girer devreye, senin için sevilecek biriyse sever bağlanırsın o artık senin ruh ikizindir, evliliği baraber yaşamayı çocuk yapmayı hep ondan düşünürsün aranızda zamanla sıkı bir bağ oluşur siz artık ayrılmaz bir bütün olursunuz elmanın diğer yarısını bulması gibi, aşk biter sevgi kalır...

14. 24 Şubat 2008
  15. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla bende bilmiyom aşk ne :uhm:

16. 24 Şubat 2008
  17. ethel

ethel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    angelsecret galiba haklısın aşkın dier adı kafaya takmak heralde
    ya da bi peri masalı bende karar veremedim

18. 24 Şubat 2008
  19. EU2

EU2 Guest

şunuda eklimm aşk kapıdan içeri girince akıl tatile çıkıyor bi müddet tatlım bunuda bil :)