aşk nerde mantık nerde peki ben nerdeyim ?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve gxuxlxuxmse_21 tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : gxuxlxuxmse_21
  1. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi kızlar benim 1,5 yıllık iyi giden bi ilişkim var .dahada bekliyoz bakalım benimki parayı bulacakta evlenecez hiç bişiyi yok daha yavaş yavaş yapmaya çalışıyo napsın elinden gelen yok bende evlendiğim zman çalışmak zorunda kalmak istemyorum.ama bitaraftanda iyi anlaşıyoruz hayırlısı diyip bekliyorum.. vee biri var vergi denetmeni durumu iyi huyuda iyi bi kaç kez arkadaş olarak görüşmüştük herkez rahat edersin git bi konuş evlen dio bende böle bi arada kaldım acaba mutlu olurmuyum denemeden de bilemem yaşamalıyım ama ne bilem kararsızım

2. 12 Mayıs 2009
  3. Mermaid

Mermaid Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Hmmm zor bır durum gercktn,,vergı denetmenınden elektrık aldıysan eger ve kafanda bu soruda varsa bunu en azndan dusunebılıosan mantıklı olan akrarı da verebılrsn ...ama para her mzn huzurda deıldır onuda unutma

4. 12 Mayıs 2009
  5. gxuxlxuxmse_21

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ölede ama huzur istiyom ben yıllardır çalışıyorum artık bıktım mesleğimde yok ayak işleri yapmaktan usandım.atamamız olur şehir gezeriz anlayışlı iyi bi insan ama hayırlısı offff

6. 12 Mayıs 2009
  7. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    acizane fikrim kanının kaynamadığı bir adamla yuva kurma

8. 12 Mayıs 2009
  9. dilmuh

dilmuh hosgeldin oglum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bir dakika ben anlamadım.şimdi bir sevgilin var evlenmeyi düşünüyosunuz ama para yok,bide başka bi adam var oda evlenmek istiyor ve parası var.sen ikisi arasında seçim yapmaya çalışıyosun dimi.eğer doğru anladıysam sevgilini sevmiyomusunki diğer adamı değerlendiriyosun.eğer sevmiyosan ikisiylede evlenme derim.çünkü sevmediğin bi adamla aynı evi paylaşmak bence işkence olur insana.bekle acelen yoksa

10. 12 Mayıs 2009
  11. gxuxlxuxmse_21

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yok acelem beklerim :)

12. 12 Mayıs 2009
  13. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu nasıl bir düşüncedir ya anlamıyorum cidden,
    senin suan bir sevgilin var zten iyi günde kötü günde yanında olman gereken
    şimdide sana soylenen bir çocukla beraber olabilirim yada kararsızsın herneyse
    hayat bu güzelim hiç bellı olmaz
    zenginle evlenirsin batar gider
    fakirlee evlenirsin bir gün zengin olur boyle seylere takılmayın çok fazla
    allah hayırlısını versin

14. 12 Mayıs 2009
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    İki arada bir derede kaldığınıza göre kafanız bir hayli karışmış.Hem evlilik aceleye gelmez,illa da evlenmek gerekmez.
    Evlenince çalışmak istemediğinizi söylemişsiniz.Eşi isterse milyoner olsun, bir kadın her zaman çalışmalıdır.
    Sevmediğiniz biri ile rahat ederim düşüncesi ile bir araya gelmek zor olmalı.1.5 yıllık ilişkiniz varmış,onu seviorsunuz ki devam ettirmişsiniz.Şimdi karşınıza ekonomik anlamda rahat edeceğiniz biri çıkmış ve onu aniden unutuvermişsiniz.Sevgilinizin maddi imkanları size uymuyorsa o zaman ilişkinizi devam ettirmeyin.O denetçiyi de kabul etmeyin.
    Hayatın akışına kendinizi bırakın,istediğiniz şartlara uygun,seveceğiniz biri çıktı mı karşınıza atın imzayı.Zira evlilik bu,şakaya gelmez.yerimseniben

16. 12 Mayıs 2009
  17. EU3

EU3 Guest

Sevgilini seviyorsun ve evlenmek istiyorsun;ama diğer yandan sırf durumu daha iyi diye 1,5 yıllık ilişkiyi bir hiç uğruna feda etmeyi göze alabiliyorsun.. Düşmez kalkmaz bir Allah demişler.Şu dünyada kimin ne olacağı belli olmaz.Ama sevmediğin bir adamla sırf para için yuva kurma,pişman olursun.

18. 21 Mayıs 2009
  19. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok kızdım bu topiğe:kızgın: