aşk neydi be sevgili...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve karisx tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : karisx
  1. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer...
    seni sensiz yaşamak ne kötü bitanem, hani derler yaa "sensizlik kelimesi bile hoşuma gidiyor, çünkü 'sen' diye başlıyor" diye; hasretinde sana daha çok bağlandım, bi elim telefonda, gözüm saatte işten gelmeni bekliyorum bütün gün,sırf 10 dakikalığına da olsa sesini duyabilmek için, hatta sesini duymak da deil nefesini hissetmek varlığını hissetmek için, hayatımda hiç bişeyi bu kadar hasretle beklemedim, hiç kimseye bu kadar hasret kalmadım "hayatta hiçbir şeyim az olmadı senin kadar, hiç bişeyi istemedim seni istediğim kadar"... Aşk neydi be aşkım; hani çile çekmekti, hani sürünmekti, hani ağlamaktı, mahvolmaktı; ben senin yolunda döktüğüm gözyaşına isyan mı edicem şimdi... hasretim bize vuslat ne zaman bilemem ama hani diyosun ya, bizim yazgımız buymuş, dayanıcaz, vazgeçmek yok diye; vazgeçen kim, sensizliğimde buldum kendimi, gözyaşım, sevincim, hayatım...
    senağlama

2. 5 Haziran 2010
  3. gurbik

gurbik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    nerdeki askın ? :/

4. 7 Haziran 2010
  5. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    şu an başka bi şehirde, bu aralar hasret çok bastırıyo, içimi dökmek için yazdım ben de, 4,5 ay oldu nerdeyse görmeyeli ve ne zaman görebileceğim belli deil, çok özledim...

6. 7 Haziran 2010
  7. Ruyamsiin

Ruyamsiin u'r my dream <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    umarim en kisa zamanda gorursun, biraz daha sabret
    yazi super

8. 8 Haziran 2010
  9. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sabretmekten başka yapabileceğim bişey yok zaten, aşkım benim ne kadar özledim anlatamam, her aklıma geldiğinde gözlerim dolar, o da her seferinde kızar ağlamama:senağlama o bana bi armağan gibi, gerçekten onu hakedecek ne yaptım bilmiyorum, hani hayata ne verirsen sana onu verir derler yaa, ben ne verdim ki hayata bana onu verdi; Allah'ım mutluluğumuzu daim et, hiç bişeye ihtiyacım yok, ne parada ne pulda gözüm var; bi tek ona ihtiyacım var, bizi kavuştur Allah'ımmafoldumben:nazar:

10. 8 Haziran 2010
  11. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    en kısa zamanada kavuşursun inşallah aşkına.ama hasret özlem insanları dahada çok birbirine bağlıyo

12. 8 Haziran 2010
  13. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten çok bağlandım ben ona, mesafe falan umrumda deil, o vazgeçmedikçe ben hep onun yanındayım....

14. 9 Haziran 2010
  15. mmeerrwee

mmeerrwee Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bacım burda 14 günlük asker sevgilisi var ağlamak yok dedikçe ağlatacaksınız zorla ya çok güzel yazmışsın eline sağlık

16. 9 Haziran 2010
  17. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Allah kavuştursun, benimki askerliğini de yaptı, biz neyin şafağını sayıcaz bilmiyorum; doğan güneş uzaklardamafoldumben

18. 9 Haziran 2010
  19. mmeerrwee

mmeerrwee Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sıkma canını siz birbirinizi sevdiğiniz sürece elbet kavuşursunuz