aşk yok acı çekmek yok özgürlük var diyenler

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar bu konuyu açıyorum çünkü eğer şu an bir birlikteliğiniz varsa ve siz mutlu ve özgürseniz fikirlerinizi düşüncelerini almak isterim.bunun dışında kalan yorumlar yapmazsınız sevinirim.çünkü ben aşk yok o zaman özgürlük var tartışması yapmıyorum.sadece fikir alıyorum.ben bu açıklamayı yaptım çünkü sonradan alakasız cevaplar geliyor ve tartışma oluyor.hiç gerek yok.neyse,,

şu anda ilişkisi olmayan ,aşkı olmayan, özgür olanlar ne alemdesiniz kızlar?

2. 27 Haziran 2008
  3. Yıldızzz

Yıldızzz Guest

.....................

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Temmuz 2010
  4. 27 Haziran 2008
  5. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    iki cümle birbiriyle çelişiyor??

kimlerin düşüncesini almak istiyorsun ?​

6. 27 Haziran 2008
  7. hayat_var

hayat_var Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tam olarak birliktelik diyemem ama sadece arkadaşız ayağına da yatamam. tanımaya çalıştığım biri var evet. birlikte güzel zamanlar paylaşıyoruz. ne o ne de ben müdahele etmiyoruz sürekli NERDESİN tavırlarıyla yedirginlik yaratmıyoruz. yani hem herşey var hemde hiç birşey yok.:kahve:

8. 27 Haziran 2008
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    bencede bir birlikteliğim var diye arkadaşlarımla görüşemeyeceksem obirliktelik pek hoş olmuyo. benimde 15 hazriandan beri bir birlikteliğim mevcut. gayet saygılıyız gayet düzgün ilerliyo herşey ve yavaş yavaş. çünkü ben böyle olsun istiyorum. çünkü artık bu zamanda herşeyi çok hızlı tüketip çabuk ayrılıyoruz.

ben onu sıkmıyorum onu yapma bunu yapma diye o beni sıkmıyo. bişey yapacaksak eğer bunu birbirimize söylüyoruz örneğin saçlarımı kumral yapsam nasıl olur diye sordum. o bana sana yakışacağına eminim ama kendi saçlarında çok güzel yine de yaptırmak istersen seni desteklerim dedi. yani fikirlerimi söylüyoruz ama eğer yapmazsak da kararlarımızın arkasında durup birbirimizi destekliyoruz. iyiyiz sanırım ya. belki arada çok yoğun bi aşk olmadığı için gözlerimiz kararmadan bi ilişki yaşadığımız için böyleyiz ama. kör aşık olacağıma böyle olmasını daha çok isterim.

10. 27 Haziran 2008
  11. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Yeni biten bi ilişkim var söz atttım.
    Meğer ne kadar bağımlı yaşıyormuşum.
    Özgürlük hissediyorum.
    bu sinirtdenmidir nedir bilmem ama ben özgürüm jeyyar

12. 27 Haziran 2008
  13. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar bu konuyu açıyorum çünkü eğer şu an bir birlikteliğiniz yoksa ve siz mutlu ve özgürseniz fikirlerinizi düşüncelerini almak isterim.bunun dışında kalan yorumlar yapmazsınız sevinirim.çünkü ben aşk yok o zaman özgürlük var tartışması yapmıyorum.sadece fikir alıyorum.ben bu açıklamayı yaptım çünkü sonradan alakasız cevaplar geliyor ve tartışma oluyor.hiç gerek yok.neyse,,,

PARDON ÖZÜR DİLERİM YANLIŞ OLMUŞ BİRLİKTELİĞİNİZ YOKSA VE SİZ ÖZGÜRSENİZ DÜŞÜNCELERİNİZİ ALAYIM
    PARDON YA :sm_confused:

14. 27 Haziran 2008
  15. Yıldızzz

Yıldızzz Guest

ooo gökçe ama şimdi ben okadar şeyi boşunamı yazdım:)

16. 27 Haziran 2008
  17. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    aynen bende boşuna yazmış oldum:) ama onun içinde bi yorumum var bir bayan olarak mutlu olmak için kimseye ihtiyacımız yok...

18. 27 Haziran 2008
  19. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Aynen katılıyorummmmmmmmm :teytey: