aşka tat kat!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve B_A_L_I_M tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  20 Eylül 2008
  Konu Sahibi : B_A_L_I_M
 1. B_A_L_I_M

  B_A_L_I_M Aktif Üye Üye

  Katılım:
  2 Eylül 2008
  Mesajlar:
  7
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Yaşadığınız tatsız ilişkilere bir nokta koyup aşk hayatında filmi başa sarmaya ne dersin? Hazır mısın? O zaman söz vermeye başla!

  Sabırlı olacaksın
  Kesinlikle! Bizler karşı cinsten çok şey bekleriz ama sabırlı olmayı beceremezsek de havamızı alırız. Daha ilişkinin başında "seni seviyorum" kelimelerini duymayı, daha fazla ilgi görmeyi, daha fazla vakit geçirmeyi isteriz. İsteriz de isteriz. Oysaki insanlar genellikle duygularını açıklama konularını biraz ağırdan alırlar. Ayrıca arkadaşlarıyla da, ailesiylede sizden daha fazla vakit geçirebilirler. Onu sıkma ve sabret, sabrın sonu selamet!

  Onu kendi gibi seveceksin
  Dünya üzerindeki her insan, koluna takıp gezmekten gurur duyacağı biriyle beraber olmak ister. Ama kimse mükemmel değil işte, herkesin bir kusuru var. Kabul et seninde!Öyleyse sevgilini, fiziksel özellikleri ya da seninle uyuşmayan, sana ters gelen kişisel özellikleri nedeniyle yargılamamalısın. Başkalarıyla karşılaştırıp "benim sevgilim çirkin", "espri yapmaktan aciz" diye düşünmemelisin. Eğer aşıksın, iyi vakit geçiriyorsan insanların ne dediğine aldırma, ufak tefek sorunları kafana takma.

  Ona güvenmeyi öğreneceksin
  Şüphe insanın içini kemirir derler. Çok doğru. Eğer sürekli sevgilinin seni aldatıp aldatmadığını düşünür, her an telefonla arayıp ne yaptığını sorar, her konuştuğu karşı cinsi kıskanarak sorun çıkarırsan, dolu dizgin bir aşkı bir hiç yüzünden noktalayabilirsin. Eğer bunları onun güvenilmez biri olduğunu düşündüğün için yaptığını savunuyorsan, belki de çıkmaya değmeyecek biridir ne dersin?

  Kendin olacaksın
  Ona kendini beğendirmek için rol yapman gerekmiyor. Örneğin, onunla çok iyi bir çift olabileceğinizi ispatlamak için, onun sevdiği herşeyi sevmek durumunda değilsin. Kim her dediğini "bende", "bencede" diye onaylayan biriyle beraber olmak isterki!

  Önyargılı olmayacaksın
  Kendine partner olarak mükemmel birini yakıştırıyor olman çok normal ama onun şusu, bunun busu derken belki de yaşanması muhtemel olan pek çok aşkı kaçırıyorsun. Seçici olmayı bırakıp senden hoşlananlara şans tanımalısın.

  Hareketlerini yorumlamaktan vazgeçeceksin
  Bazen ilgili, bazen ilgisiz, bazen sevecen, bazen hoyrat, bazen anlayışlı, bazen kaprisli... İnsanların bir bilmece gibi oldukları doğru ama sakın çözmeye uğraşma. İnsanlar yaptıkları hareketleri neden yaptıklarını çoğu zaman bilmezler. O halde sen neden onları çözümlemek ,için zaman kaybedesin ki? Hem emin ol, hep aynı şekilde davranan bir insanla hayat çok sıkıcı olur.


  alıntı....
   
 2. 20 Eylül 2008
  Konu Sahibi : B_A_L_I_M
 3. tinkimi

  tinkimi meleğim ünüversiteli:):) Pro Üye

  Katılım:
  30 Nisan 2008
  Mesajlar:
  1.625
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  106
  nerde bunları benim yapmam imkansız :1no2:
  bunu yapabilenin sabır taşı olması lazım
  bende bu sinir oldukca mümkünatı yokkkk :1shok:
  yada sinirlerimi aldırmam lazım :1no2:
   
 4. 6 Kasım 2008
  Konu Sahibi : B_A_L_I_M
 5. HeartLess

  HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

  Katılım:
  20 Ekim 2007
  Mesajlar:
  12.846
  Beğenildi:
  29
  Ödül Puanları:
  198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.