Asker ailesi olmak

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve shekerkizcandy tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : shekerkizcandy
  1. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba Kk'lılar

Kardeşim Salı günü askere gidecek (acemi birliği Çanakkale)inşallah 15 ay sonra sağ salim geri evimize dönecek:sinifsinif:
    Annem sürekli ağlıyor.Birine birşey anlatsa ağlıyor.Yatıyor ağlıyor,kalıyor ağlıyor.Bu durum benim de sinirlerimi bozuyor.Ben üzülmüyorum ya da kendimi öyle avutuyorum.Ağlayıp da kardeşimi üzmek hiç istemiyorum.Ama son gün nasıl dayanacağım hiç bilmiyorum o kadar ağlayanın yanında.Zorrrr:gitme:
    Sizin de anneleriniz böyle miydi?Ya da oğlunu askere gönderen var mı?

Yorumlar için teşekkürler...

2. 18 Şubat 2010
  3. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    Allah hayırlı teskereler versin canım
    kolay bir şey değil tabiki
    annenin öyle bir ruh hali içinde olması çok normal
    ama sen kendini sağlam tut
    eşim ve kardeşi aynı dönemde askere gitmişti
    onlar kısa dönemdi ama kayınvalidem ikisini birden gönderince çok kötü olmuştu
    başlarda çok zor geldi özellikle benim için dayanılmazdı ama inan sayılı gün çabuk geçiyor
    15 ay ile 5 ay bir değil tabiki ama arada izinlere gelir, hasret giderirsiniz
    Allah tez zamanda vuslatı yaşatsın sizlere inşaallah

4. 18 Şubat 2010
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    belli bi sureden sonra alısılır ilk zamanlarda uzuntu yasanıyor ama 15 ayın hergununu uzulerek gecirmek mumkunmu tabiki degil zamanla gecer

6. 18 Şubat 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    askere gidecek insanın yanında ağlamak o gençleri ne duruma sokuyor hiç düşünmüyor bu büyükler.

askere gidecek diye bir sürü misafir gelir gider eve, her gelen askere gidecek adamı sarılır ve bu sarılma esnasında da ağlar alsanaalsanasmile

ne bu ya ölüsü mü geldiakannehir

ağlamayın o çocukların yanında. büyükler ağlasa bile siz sakin olun, tutun kendinizi. zaten askere gidicem ne olacak diye onların içinde dışa aktarmadıkları ne yangınlar var bir de üstüne bu gereksiz ağlamalar gerçekten onların psikolojisini alt üst ediyorguclubacismile

8. 24 Şubat 2010
  9. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım gel de ağlama o zaman.Son ana kadar kendimi tuttum ama işte bu gece bıraktık geldik otogara orada patladım zaten.Mümkün mü gözlerin dolmaması,ağlamamak?15 ay az mı ayrı kalmak için??Seni çok seviyorummm canım kardeşim:gitme:

10. 16 Eylül 2010
  11. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    benimde amcamın oğlu gitti askere amcam yani babası çok küçükken öldü.Hep babam baktı onlara kardeş gibi büyüdük aklıma geldikçe ağlıyprum yngemde asker lafını duyunca bile ağlar.

Abim çok üzülüyodu böyle herkez ağlıyınca hatta otobüse binerken kimse sarılmadan kaçar gibi gitti ağlamayalım diye.mafoldumben
    Çok özledik onu