asker sevgilileri eşleri askerdeki sevgiliniz yada eşiniz sizi ne sıklıkla arıyor?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve mine_42 tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

10 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mine_42
  1. mine_42

mine_42 yasemen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim ki acemi birliğinde iken günde 3 defa aradığı olurdu ustabirliğine gidince 3 günde bidefa arıyor ve bikaç dk konuşuyoruz kendisi de bu durumu farkettiği için nöbette oluyorum yorgun uykusuz oluyorum diyor ama istese yemek molasında bile arayabilir diye düşünüp kendi kendime sinir oluyorum gurur edip istersen ararsındırda demiyorum ama bu duruma sinir oluyorum sizce haklı mı yoksa ben içime atıp sinir olacağına konuşuyum olay mı olsun ayrıca çarşıya çıktığın da da değişik mzaretler söleyip ya hiç aramıyor yada sadece 5 dk konuşuyoruz
    bu durum normal mi yoksa anormal mi karar veremedim .sizce???
    sizinkiler ne sıklıkla arıyor maddi yöndende sıkıntı hiç bişekilde yok arkadaşlarbilmiyorumkismile kötükedihüso

2. 10 Ekim 2010
  3. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım bana göre normal. sakın bu sitede asker topiklerine giripte işte onların sevgilileri her gün arıyor, hatta günde bir kaç kez arayanlar bile var benimki neden aramıyor diye üzme kendini.
    bende asker bekliyorum ve zamanında bu konuda üzdüm kendimi ama zamanla aştım tabi ki bunları.

acemi birliğindeyken 3-4 günde bir arardı. bazen 2-3 gün üst üste arardı sonra gene 3-4 gün ortadan kaybolurdu. bazen ben askeriyeyi arardım gece 10 olmasına rağmen eğitim eğitim derlerdi ulaşamazdım çoğu zaman.
    usta birliğine geçince tabiki daha rahatladık. ilk zamanlar gene 2-3 günde bir konuşurduk ama konuşmalarımız acemi birliğindeki gibi bir kaç dk değildi. daha uzun konuşurduk. 10 dk 15 dk gibi.
    10 ayımızı geride bıraktık. düşündüğümde son 1.5 - 2 aydır konuşmalarımız, aramalar daha düzgün. tabiki artık yarım saat, 1 saat, bazen 2 saat konuştuğumuz oluyor.

bu yerine göre de değişiyor. ben çevremden çok biliyorum sabah eğitim yapıpta öğleden sonra boş olanları. malesef benimki öyle değil. nadiren boş oluyor. askeriyede asker sayısı azmış, bu yüzden günde 3-4 kez nöbete gittiği oluyo. bazen denetimler oluyor vs.
    şükürler olsun ki eskisi gibi değiliz ama tabiki arada 2 gün arayamadığı felan oluyo. yorgun oluyo veya müsait olamıyor...
    gün geliyor günde 5 dk konuşurken gün geliyor 1 saat konuşuyoruz.
    sen seni sevdiğinden eminsen yetinmeye çalış. özlediğini de belli et tabiki ama sabretmek gerek askerlik boyunca. inşallah sizde zamanla rahatlarsınız.
    insan içinden gelenleri söylemek istediğinde sevdiğini bulamayınca üzülüyor tabiki. çok iyi anlıyorum seni.
    sizde biraz özleyin birbirinizi işte

4. 10 Ekim 2010
  5. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Bence de sakın başkalarına bakarak kıyas yapma, boş yere kendini üzmüş olursun. Zamanında bu hatayı çok yapardım ve üzülen yine ben olurdum. Aslında her konuda böyle bu , başklarının sevgilisi böyle yapıyo benimki niye böyle deme hiç olur mu ... :1hug: Çünkü hiçbir insan bir değil, herkesin yapısı, düşünceleri, anlayışı farklı ...

Hayırlı tezkereler inş :)

6. 10 Ekim 2010
  7. mine_42

mine_42 yasemen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    düşünceleriniz yazdıklarınız için çok teşekkür ederim yazdıklarınız içimi rahatlattı benimde aklıma geliyodu ama emin olamıyodum şimdi daha iyiyimteşekkür ederim zemuszemus

ya benim ki çok farklı biraz araştırdım kova burcunun nerdeyse tüm özelliklerini taşıyor artık bende yavaş yavaş bu durumu kabulleniyorum en azından kafamda kendi kendime mantıklı biaçıklama kurdum burcu böle

Son düzenleme: 10 Ekim 2010
  8. 12 Ekim 2010
  9. didem_evo

didem_evo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim sevgilimde kova burcu.
    Acemi birliğinde 1 gün arar 1 gün aramazdı.
    Usta birliğinde her gün günde 1 kez mutlaka arar bazende 2 kez arar.
    Herkesin yapısı farklı kıyaslama üzücü olur bende yaptım çünkü zamanında kıyaslama ama üzülen ben oldum.
    Şuanda aramaları düzeldi mi askerinin?
    Cep tel kullanıyor mu?

Son düzenleme: 12 Ekim 2010
  10. 15 Ekim 2010
  11. mine_42

mine_42 yasemen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ne düşünceğimi bilmiyorum 4 gündür aramıyor vakit mi ayıramıyor yoksa vakitmi ayırmak istemiyor nası yapsam bilmiyorum ben aradığında bakmamayı düşünüyorum tlf sessize aldım bakalım ne yapcak dedim ama bu duruma gerçekten çok üzülüyor sıkıntı ediyorum en son aradığımda konuştuk bu durumdan az da olsa bana usta birliğinde iken bikaçgün arayamayacağı günler olacağını sölemişti onu dedi annemleride aramıyorum falan dedi ama en son çarşı iznine çıktığında falan da aramadı
    atatürk hava limanında jandarma kendileri cep telefonu aldı ama ist.arkadaşına verdi yanında değil

12. 15 Ekim 2010
  13. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    benimki hergün 2 kere arardı saolsun 15 ay da bir kere aramadı o da kızmıştı bana
    yere göre değişir canım takma

14. 15 Ekim 2010
  15. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzme kendini. bazen oluyor işte. mesela benimki daha bu hafta 2 gün boyunca aramadı 3. gün aradı. böyle böyle şunları yaptık felan dedi..
    üzme tatlı canını. sabır... aricak seni :)