Asker yolu bekleyenler var mı?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve aylin86 tarafından 10 Ekim 2007 başlatılmıştır.

10 Ekim 2007
    Konu Sahibi : aylin86
  1. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim gibi asker yolu bekleyenler varsa neler hissettiklerini yazsınlar dertleşelim biraz...
    benim nişanlım askerde 2 ay oldu ama ben hala alışamadım..hasret çok zormuş.ama bir yandanda gurur duyuyorum başım dimdik geziyorum.vatanımızı bekliyorlar çünkü...benim askerim kıbrısta..sizinkiler nerde..senağlamasenağlama

2. 10 Ekim 2007
  3. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım kıbrısada çıkıyor..ama yine ben şanslıyım allah doğuda vatani görevini yapan askerlerimizi korusun..sanada şimdiden allah kavuştursun diyorum ama biraz zor helede hiç ayrı kalmadıysanız daha zor..bol bol görüşün birlikte vakit geçirin biz öyle yaptık..allah bizlerede,askerlerimize sabır versin..senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

4. 10 Ekim 2007
  5. lall_86

lall_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım benım nişanlım gideli 7 ay oldu ilk başlarda çok zor geldı hep ağlıyodum ama alıştım sürekli telde görüşüyoz sende alışırsın merak etme uzme kendını sayılı gun çabuk geçer

6. 10 Ekim 2007
  7. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Allah Hepinize Sabir Versin.hala Asker Deyince Ciyerlerim Parçalaniyor.bende Asker Yolu Bekledim.hergünüm Azap Içindeydi çok Zordu.çok şükürki Istanbuldaydi Askerliği.şimdi Geldi Evlendik.her Zman Yanindayim.çok Mutluyum.allah Hepinize Nasip Etsin Bu Mutluluğu.

8. 10 Ekim 2007
  9. cadi_kiz

cadi_kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim nişanlımda 1 aya kadar askere gidicek inşallah sağ salim gider gelirde ben beklerim yeterki sağ salim gelsin :KK43:( nereye düşeceği 2 haftaya kadar belli olucak

10. 10 Ekim 2007
  11. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah kavuştursun hepinizi şimdiden..inşallah hepsi sağ salim bitirir dönerler..allaha emanet olsunlar...senağlama

12. 13 Ekim 2007
  13. Safinaz

Safinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben 11 aydır beklıyorum 11 ayda toplasan 11 kere gorustuk ılk zamanlar o kadar korkuyodumkı hıc gecmıycek dıye su an 3 bucuk ay kaldı bıde ızınede cıkamadı benımkı.yanı zaman gecıyo sadece dua et ınan zaman gecıyo anlamıyosun bıle.zaten askerlıı bıtınce yıne antalyaya gıdıcek yıne ayrıyız su an bılecıkte bana yakın ya bazen bıtmesın ıstıyorum.hem kendı sevgılım ıcın hemde tum askerler ıcın her gece dua edıyorum.allah herkesın bekledıgını bekleyenı olmayanlarıda sağ salım evıne donmeyı nasıp etsın.

14. 13 Ekim 2007
  15. Zeos

Zeos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    en şanslınız benim galiba.ben izmir menemende oturuyorum.kardesimde bergamada askerlik yapıyo.ayda bi gidip geliyoruz yanına annemde yanımda pek gurbetlik çekmiyo.ama yine de askerlik işte.ama esimin yolunu gözlüyorum ben.kendisi görevli olarak yurt dışına gitti ve 7 ay oldu.inşallah aralık da geliyo bende onun yolunu gözlüyorum kızlar.aalah yol gözleyenlere coook sabırlar versin

16. 15 Ekim 2007
  17. CitlembiK

CitlembiK Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet... Üye

Beğenildi:
    1.172
    Ödül Puanları:
    188
    Bende eşimi gödericem Allah nasip ederse... Tarih belli değil.. henüz tam kararını veremedi..
    Karar veremedi diyorum tecilli çünkü... 2009 unŞubatına kadar vakti var..
    Ama ben önümüzdeki Şubatta gitmesini istiyorum... Gideceği günü beklemkte çok kötü...
    Bİr an evvel gidip gelse Allahın izniyle... Çıldırıcak mış gibi oluyorum...
    .Hergece aynı yastığa baş koyduğum can yoldaşım 15 ay yanımda olmayacak..
    Ne acı ne ızdırap... ama canı sağolsun yeter bana... Allahın izniyle sayılı gün geçer
    Yeterki onun rahatı , sağlığı yerinde olsun .. o da çok moralini bozuyor...
    Daha gece bana askerlik çok zor geçicek gibi geliyor....
    psikolojim çok bozulacak alt üst olucam gibi dedi...
    Aklıma bin türlü şey geliyor.. bazen çocuk yapmak istiyorum...
    Allah korusun başına bir hal gelirse ondan bir parça bana kalsın diye ama
    kafam allak pullak... Allahım güç kuvvet nasip et yarabim..

18. 15 Ekim 2007
  19. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Allah tüm asker yakınlarına,eşlerine sabır versin.Sevdiklerinizi sizlere bağışlasın kızlar.