Askerdeki sevdiğinize özel günlerde ne gibi hediye gönderdiniz yada düşünüyorsunuz ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve papatyaa88 tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : papatyaa88
  1. papatyaa88

papatyaa88 Sukurler olsun... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    mrb arkadşlar...sanırım bu konuda herkes bişeyler düşünüyordur.. burda düşncelerimizi yada gönderdiğimz şeyleri paylaşırsak güzel hediyeler ortaya çıkabilir diye düşünüorum ben... turkbayragi .....askeri olan olmayan herkes yazabilir opuyorumnanaktan

2. 4 Ocak 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    askerde bulunan birine hediye göndermek çok güzel olabilir ama o hediyenin ona ulaşmadığını öğrenmek çok zor olablir:sinifsinif:
    hiç bir şey göndermemeyi düşünüyorum :lepi:

4. 4 Ocak 2010
  5. EU3

EU3 Guest

ben kararsızım göndermicem dedim kendi kendime çünkü ne alıcağımı filan bulamadım akannehir
    bide eline geçtimi açtımı beqendimi:tomato:

6. 4 Ocak 2010
  7. papatyaa88

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hımm haklı olabilrsnz kızlar...ama onlarda beklio ya hani ben gönderiyim diorum ..

8. 4 Ocak 2010
  9. EU3

EU3 Guest

benim sevdiğim beklemez ya aslında bende diyorum
    ama demekle olmuyo alıcak bişey bulamıyoruz ki.

10. 4 Ocak 2010
  11. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar en iyisi hediyelerini alıp,geldiklerinde kendii elimizle vermek. çünkü o hediyeler askerimizden önce başkalarının elinden geçiyor ve çoğunlukla o kişiler bu hediyeleri kendileri alıp askerimize vermiyorlarmış. o nedenle biz nişanlımla anlaştık. hiç bişey gönderme hatta mektup bile yazma dedi. çünkü mektuplar okunuyormuş.işte böyle arkadaşlar. ben aldım yeni yıl hediyesini. gelince kendim vercem :)

12. 4 Ocak 2010
  13. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aman ben hiç bişey göndermedim yemin töreninde nişanlıma bizzat kendim gittim bi nevi hediyesi bendim :) daha ne istesin :) zaten 2 haftaya gelio mektup ta yollamadım ben yaa her gün telde konustuk her ahafta msn yaptık gerek duymadım yaa siz yoladınız mı mektup zaten ehrşeyi konusuoz yazacak bieyim kalmadıki mektupta :sm_confused:

14. 4 Ocak 2010
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    dogum gununde mutlaka biseyler yollamaak istiyorum ama ne yollayacagimi bilmiyorum sorsam istemiyorum der ama neticede mutlaka bekler bence.

16. 4 Ocak 2010
  17. papatyaa88

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bnde hiç göndermedim mektup..ama hatıra olsun diye 1 kaçkez düşünüorum göndermeyi..

bende sevgililer gnnde göndermeyii düşünüorumda neler olabilr bilmiorum :sm_confused:

18. 4 Ocak 2010
  19. BosnakGuzeli

BosnakGuzeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence sorun kızlar neye ihtiyacı varmış ona göre alın yoksa biz kızlar nerden bilelim askerlikte ne lazım orayada özel hediye gönderilmezki benim aşkım tecilli 2 yıl var gitmesine ben hediyede göndermeyi mektupta yazmayı düşünüyorum a.s askerde en ihtiyaçları olacak şey para hediye olarak birtek para gönderebiliriz onuda erkekler kabul etmez :dilcikar: