Askerdeki sözlüm icin doguumgününe nasil bir hediye alabilirim ?

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve burhaninaysesi tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : burhaninaysesi
  1. burhaninaysesi

burhaninaysesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Merhaba kizlar benim sözlüm su anda askerde ve ocak ayinin 14 ünde dogumgünü var ve ben ona nasil bir hediye alabilirim,kendim almanyada oldugum icin kargoyla göndermem lazim biraz erken belki düsünmek icin ama hersey cok güzel olsun istiyorum bu o askerdeyken ilk dogumgünü onun o yüzden askerde oldugu icin onun hosuna gidebilecek bir hediye almak istiyorum orda onu mutlu edebilecek bir hediye olsun istiyorum acikcasi sadece bir hediye degil bir kac bir sey almak veya yapmak istiyorum yardimci olabilecek olan varsa fikirlerine ihtiyacim var...

2. 10 Kasım 2010
  3. SeYhN

SeYhN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ßirlikte çekildiğiniz fotoğraflarınız varsa onları tek tek ajandaya yapıştırabilirsin ve her sayfanın altına güzel bişiler yazabilirsin ßelki güzel bi fikir olabilir canım .
    ßenim aklıma ilk gelen bu oldu . =)

aLLah kavuştursun ..

4. 10 Kasım 2010
  5. burhaninaysesi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    cok tesekkür ederim canim bunu yapmayi bende düsünüyorum aslinda evet var birlikte cekindigimiz fotolar ama yanina bir seyler daha olsun istiyorum bu kiyafet olur ya da baska birsey ama tek bir sey olmasini istemiyorum evet böyle ajanda gibi bir sey olsa ileride baktigimizda tekrar bu günleri hatirlariz ama yaninda bir seyler daha olsun istiyorum sonucta kargo göndercem bi kac bir sey daha olmali :KK34:

6. 24 Kasım 2010
  7. maya55

maya55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    606
    Ödül Puanları:
    113
    canım bencede tek bişey gönderme arkadaşın fikri güzel ama yanına mutlaka başka bişeylerde ekle, ben kendimden örnek veriyim sana önce güzel bi kutu almıştım ve bissürü sticker alarak onlarla kutuyu süslemiştim hoş yazılar yazmıştım içinede değişik değişik hediyelre doldurmuştum kendi ördüğüm kaşkol gibi sende yapabilirsin bunu nede olsa ihtiyacı olur yada kazak al ben çikolata kahve felan koymuştum bi kitap koymuştum daha başka küçük küçük şeyler senin sözlün askerde olduğuna göre ihtiyacı olan şeyleri koyabilirsin mesela onlar hergün tıraş oluylar tıraş seti koyabilirsin deodarant koyabilirsin bi şafak takvimi yapabilirsin kendi ellerinle...aklıma geldikçe yazarıım şekerim. he bu arada Allah kavuştursun.

8. 25 Kasım 2010
  9. burhaninaysesi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    ayy canim benim cok saolll her sey icin bende tam almanyadayim benimki cikolata hastasi cikolatada koyayimmm sevinir hem bi kere benden mektubun icine bi tane bayram sekeri koymami istemisti bende komutan kontrol edince dalga gectigimi düsünür diye koymamistim o icinde kalmisti cooook tesekkür ederimmmmm...:KK71:

10. 26 Kasım 2010
  11. maya55

maya55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    606
    Ödül Puanları:
    113
    rica ederim şekerim faydamız olduysa ne mutlu bize. :21:

12. 26 Kasım 2010
  13. tgc_18

tgc_18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    abenimde sevgilim asker deee ve aynen ocak da doğum günüü bende bekliyorum fikirleriiiii .. bende hiç fikir yok :KK50:

14. 26 Kasım 2010
  15. maya55

maya55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    606
    Ödül Puanları:
    113
    şekerim sende yukardaki fikirlerden nasiplen:KK34: bi askere alınabilecek o kadar çok hediye varki çünkü onun orda herşeye ihtiyacı var ama en en önemlisi bütün herşeyden önce sevgiye herzamankinden daha çok ihtiyacı var alın elinize bi kalem bi kağıt yazın yazın yazın bundan büyük hediye olmaz benimde sevdiğim askerdeydi çok şükür geldi sağsalim ama çok zor geçti benim içinde onun içinde biz hep yazdık birbirimize ancak böyle dayandık asker beklemek zordur sabır istersen sizi çok iyi anlıyorum...Allah kavuştursun tüm sevenleri sevdiceklerine.

16. 26 Kasım 2010
  17. tgc_18

tgc_18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aminnn canımm , ama ben albüm daha yeni yaptım beyefendi sipariş etmişti .Ankara da atkı falan mı örsemm ay bilemedim kii zor valla

18. 4 Aralık 2010
  19. burhaninaysesi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    kendi elinle yaptigin bir sey olursa atki gibi bence daha cok hosuna giderrr :) ben öyle yapcam