askerden sonra sevgilinizin size karşı tutumu nasıl???

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve desert06rose tarafından 16 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : desert06rose
  1. desert06rose

desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benimki askerden geleli 8 gün oluyo..geldiği günden beri keşke gelmeseydi die kaçkere dedirtti saçma sapan hareketler sorumsuzca davranmalar..sanki değer vermiomuş gibi durmalar...ilk tezkereyi aldında iidi o gün..ikinci günde iidi başka şehirdeydim arıodu tüm gün..3 gün bozdu ondan beride hiç ii gitmiyo ilişkimiz hep kavgalar hep kavgalar...:çok üzgünüm:mesela dünü anlatımm dün buluşcaktık 2 de buluşma yerine az kalmış beyfendi arıyo ben evden yeni çıkıorum daha saate bakmamışım annem tamir yaptırdı vs.. tam 1 saat bekledim..çok sinirliydimm ve geldiğinde patladım ben gidiyorum die durağa gidiodum arkamdan geldi nolur filan yalvarmalar... neyse baya uğraştı dayanamadım yinede ii gidiodu tekrardan ark ı aradı onunla 1 haftadır çarıomuş beyfendiyi buluşamamışta ilkönce çekindi diemedi sonra 5,5 gibi kalkalımmı aşkım ark çarıo bi haftadır beklio demesinmi aha varan 2 çıldırdım 5 te kalktım gittim durağa yine arkamdan geldi tamam gitmiom nolur konuş filan dinlemedim bindim dolmuşa eve geldimmm.......telide kapadım tüm gün aramış özür msjları ..

ve bunun gibi bi kaç olay daha ya diorum ben bunun içinmi bekledim 460 gün bunları hakedecek ne yaptımm çok abartıomuşum off offff halbuki ne hayallerim vardııı hiç hayalimle örtüşmüyo ya davranışları yanıom yanıom ona yanıom :nazar: ya kızlar sizdede oldumu böle şeyler yoksa sadece benmii:uhm:

Son düzenleme: 16 Mayıs 2009
  2. 16 Mayıs 2009
  3. MeriSu

MeriSu Oh Papatya! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de bunu deli gibi merak ediyorum ama biz bayanlar önce nefes almalarına fırsat vermeden ilgi manyağı olmak istiyoruz. Bence en iisi senin biraz sakin olman, ilgisiz de olabilir ama sonuçta özlediği bir hayat var ona da saygı duymak gerekir.

4. 16 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

bence askerlik hayatından normal hayata geçiş yapmaya çalışıyo bu zaman da bizler

ilgi bekliyoruz sevgililerimizden onlarda bocalama döneminde oluyolar bi duygu patlaması yaşıyolar

buda davaranışlarına yansıyo sanırım

her zmanki gibi iş gene bize düşüyo...

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Mayıs 2009
  6. 16 Mayıs 2009
  7. glsh85

glsh85 Guest

bızde sorun olmamıstı hersey yolundaydı

ama daha cok yenı azıcık ustune dusme

8. 16 Mayıs 2009
  9. desert06rose

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ya bıktım ben ya yok askerlik piskolojisi yok askerlik sonrası piskolojisi derken bu "askerlik piskolojisi" bende piskoloji bırakmadı yawww..ya benim piskolojim nolcak senağlamasenağlama

10. 16 Mayıs 2009
  11. EU2

EU2 Guest

haklısın cnım benim ama sevgimiz için herşeyde fedakarlık ediyoruz tatlım gene sabır sabır sabır

onlar sadece kendilerinde sanıyolar.. onlar yaşayıp görenler bizde sevdiklerimizden görenleriz

tatlım sen sıkılma bi kendine gelsin düzelir şimdi alışma aşamasıında:teselli:

12. 16 Mayıs 2009
  13. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    254
    Ödül Puanları:
    153
    ya benımdeşafagım dogan guneş oldu ya aslında bende korkuyorum neolur böyle olmasın yaaa:KK43:

14. 16 Mayıs 2009
  15. glsh85

glsh85 Guest

bıraz uzak dur o senle ılgılensın sen arkadaslarınla baskalarıyla takıl ustune varma ıse yarıyacaktr

16. 16 Mayıs 2009
  17. desert06rose

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ya canım inş biran önce toparlanır benimki çünkü çok yıpranıyorum bazen yeter artık die bağırasım geliyooo :çok üzgünüm: bi sinirle bitecek diye korkuyorummm senağlama

18. 16 Mayıs 2009
  19. EU2

EU2 Guest

tatlım benimm birazcık sabret 1 2 hafta bi kendine gelsin şimdi askerdeyken yapmak istediği hayalini kurduğu çook şey vardır onun geldi ve bir bir sıralıyo ilk önce ailesiyle vakit geçirmeler akrabalar sonrada arkadaş ortamları dostları falan bi çok şeyi aynı anda yapmak istiyorrr.. biraz daha sık tatlım dişni amaaaa cozutursada maşanı eline al derim kaydirigubbakcemile3