Askerim'e

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve HaaNDaaN tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : HaaNDaaN
  1. HaaNDaaN

HaaNDaaN uğur'uuummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sabah olmak üzere burda haykırmak istedim sadece yazmak dökmek birileriyle paylaşmak istedim sevgimi özlemimi nacizane bişiler yazmak geldi içimden pek beceremem ama gönlüm bu aralar fazla coşuyo...fazla özlüyo...

hergün birbirine benziyo zaman yavaş uyku tutmuyor artık geceleri baktıgım yediğim içitiğim herşeyde aklıma geliyorsun...düğümleniyor boğazımda bişiler gözyaşlarım frenliyor kendini bitmeyen azalmayan aksine çoğalan bir hasretle bekliyorum seni beklemek her geçen zaman dahada zorlaşıyor benim için sesini duymak yetmiyor bazen kokunu arıyorum elllerini arıyorum ellerimde ellerimi açıyorum bakıyorum ki ellerin ellerimde yok dahada sızlıyor bu sefer kalbim sevdiğin hiç bir şeyi sensiz yapmak istemiiyorum çocuk gibi benle ilgilenmelerini özledim gülüceksin belki ama sana trip atmayı bile özledim numaradan ağlayıp gönlümü almalarını özledim....zorla yemek yedirim rejimlerimi bozmanı özledim bunları hatırladıkca yüzümdeki tebessümün sayende oldugunu seninle oldugunu bilmek mutlu ediyor beni ...
    zaman sanki dalga geçiyor benimle özledikçe dahada yavaşlıyor sanki çevremdeki herkes alay edercesine seni hatırlatıyo bana hep memnunum aslında bu durumdan ama bazen kaldıramıyorum işte diğer yarım olmuşsun fark etmeden nefesim gibisin olmazsa olmazım olmuşsun yarın düşünmek senle seninle yarını hayal etmek ayakta tutan beni yarnımda olucanı bilmek hayallerimi süsleyen prensim oldugunu bilmek dayanmama sebeb yarın sensiz bir güne daha başlıyacağım sensiz başladığım hergün deniyor beni ama sonunda kavuşacağımızı bilmek güç veriyor bana rabbimden tek dileğim seni bana sağsalim kavuşturması aşkların en güzeli rabbim benim ömrümden alıp sana versin bana senin acını göstermesin yeterki döndüğün gün şafakları biz yenmiş olalım yeterki o gün gelip birbirimizden ayrılmamasına sarılalım bu günün hayaliyle bekliyorum seni üzümlü kekimmm Allahıma emanersin rahat uyu AŞKLARIN EN GÜZELİ

SENİ SAKLAYACAĞIM

Seni saklayacağım inan
    Yazdıklarımda, çizdiklerimde
    Şarkılarımda, sözlerimde.

Sen kalacaksın kimse bilmeyecek
    Ve kimseler görmeyecek seni,
    Yaşayacaksın gözlerimde.

Sen göreceksin duyacaksın
    Parıldayan bir sevi sıcaklığı,
    Uyuyacak, uyanacaksın.

Bakacaksın, benzemiyor
    Gelen günler geçenlere,
    Dalacaksın.

Bir seviyi anlamak
    Bir yaşam harcamaktır,
    Harcayacaksın.

Seni yaşayacağım, anlatılmaz,
    Yaşayacağım gözlerimde;
    Gözlerimde saklayacağım.

Bir gün, tam anlatmaya...
    Bakacaksın,
    Gözlerimi kapayacağım...
    Anlayacaksın

(Allah tüm asker bekleyenlerine sabır versin askerlerimizede ve onların geldikleri günü sağsalim bize göstermeyi nasip etsin :Saruboceq: nacizene bişiler yazdım iyi veya kötü şuan açıkcası bunu anlayamıyorum yinede okuyan herkese teşekkür ederi a.s. )

Son düzenleme: 26 Şubat 2009
  2. 10 Mart 2009
  3. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım yüreğine sağlık bir an önce kavuşursun inşallah..

4. 10 Mart 2009
  5. HaaNDaaN

HaaNDaaN uğur'uuummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim cnm bnm a.s

6. 14 Mart 2009
  7. mura

mura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benım aŞkımda askerde Çok ÜzÜlÜyorum Çok ÖzlÜyorum onu ya walla aglıyorum ya okudum dahada duygulandım ya of 11 ay war askımın gelmesıne daha...allah bÜtÜn askerlerımeze sabır saglık gÜÇ wersın ..allahım cabuk gecsın zamn askım gelsın

8. 14 Mart 2009
  9. mura

mura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sızıde allh kawustrsun canım

10. 14 Mart 2009
  11. NiL_xD

NiL_xD Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bnm aşkmm bitanem canımıniçi herbişeim de askerde =( çk özlüym onu ya daa çk var ama gelmesine allh btün asker yolu bkleynleri kawuştrr inş.=( çk zor asker yolu gözlemek arar mı acaba diye telefonun başnda beklemk günlerce... :a015:

12. 14 Mart 2009
  13. eminik

eminik Sensiz mi?...Asla!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Üzülmeyin kızlar çok zor biliyorum ama sabredın.nasıl olsa zaman geçmeye mahkum,derler ya sayılı gün tez geçer diye o hesap.ben atlattım o günleri çok şükür,dayanmak zor ama bitiyo sonuçta.
    Allah bütün askerlerımıze ve onları bekleyen sevenlerıne sabır versin.

14. 15 Mart 2009
  15. mura

mura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin.

16. 10 Nisan 2009
  17. EU1

EU1 Guest

offfffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffff:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: