Askerimi beklerken megersem nelerle mesgulmus..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve betulzkl tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

6 Şubat 2010
    Konu Sahibi : betulzkl
  1. betulzkl

betulzkl gönlüm..nereye böyle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayirli sabahlar kizlar,

Söze nasil baslamali bilmiyorum, o kadar üzgünüm.. :sinifsinif: Birkac aydir asker yolu beklerken dün neler oldu hala inanamiyorum.
    Dün carsi iznine cikmisti ve akrabasina gitmisti. Facebook sifresini bildigimden dolayi, dün evden cikmadan önce bi girmek
    istedim facebook'a. Girdim ve arkadasiyla olan konusmalarina sahit oldum. Izmir'de askerligini sürdürdügü icin arkadasi
    izmir'in kizlari nasil diye soruyor, benimkide 'yok böyle bisey' diyor. Cok güzellermis falan.. Arkadasi da 'ee ciksana,
    ne isin var iceride' diyor. O da buna karsilik 'birazdan ava cikacam zaten' diyor.
    Ben yazilanlari gördügüme inanamiyorum, sanki tamamen farkli bir insan var karsimda.
    Kiz avina cikacakmis bide, sastim kaldim. Titremeye basladim o anda, inanamiyordum.
    Biz bu yaz evlenmeyi düsünürken böyle bu tür seyleri düsünebiliyor bu erkek.
    Aksamda kendisini aradim, icimi döktüm..saydim tek tek yüregimden gecen seyleri.
    Bide bana ne söylese begenirsiniz kizlar? 'erkek arkadaslarimla o tarz konusamiyacakmiyim' diyor bide.. :1ninca:
    Bende normal olmadigini ve bunun yüreksizce bisey oldugunu söyledim. 'Seni aricam sonra' dedi, ben ise
    'aramana gerek yok artik, konusmak istemiyorum seninle' dedim.
    Aricam diye söyleyen insan aramadi dün, ne de bu sabah..en azindan ugrasmasini beklerdim ama yüzü yok tabi aramak icin.
    Gerci arasa bile konusmayi düsünmüyordum ama.. Ailesiyle, akrabalariyla tanismistim. Annesini arayip bunlari söylemeyi düsünüyorum, bilsinler.
    Kizlar, sizde maillerle veya baska yerden bu tür konusmalari yakaladiginiz oldumu?
    Bu resmen aldatmak degilmi, sorarim size?
    Ne kadar kirilmis olsamda aklima yasadigimiz güzel anilar geliyor..senağlama kararli olmak istiyorum ve bu kararimdan dönmek istemiyorum.
    Rabbim askerde sevdiklerini bekleyenlere bu tür seyler yasatmasin. Sevginiz daim olsun kizlar..

Son düzenleme: 6 Şubat 2010
  2. 6 Şubat 2010
  3. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    canım bencede yazdığı şeyler normal değil,bu yazılanlar aldatma değil ama aldatmış vede aldatacak olduğunun göstergesidir,orda ''ben ne bileyim kardeşim,betülzkl'den başkasını gördüğümmü var'' demesini beklerdim,

yüzü olmadığı için değil aramamasının sebebi,öyle olsaydı bu kadar umursamaz davranmazdı,çünkü bi kere yaptığı hatanın farkında değil ''arkadaşımla konuşamıycakmıyım ben öyle'' diyo,demekki bu ona gayet doğal geliyo,aramamasının sebebi de ''betülzkl şimdi kızgındır gitmiyim üstüne bi süre aramıyım o özler illaki konuşur zaten sonra ben durumu kıvırırım oda beni affeder''

çok erkek tanıdım büyük ihtimal böyle düşünüyordur..affedip affetmemek sana kalmış ama affedeceksen bile en azından affetmiyor görünüp süründürerek burnunu sürt aklını başına getir,çünkü bu konuda bi kere taviz verirsen gerisini getirir

4. 6 Şubat 2010
  5. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten çok sinir bozucu bi durum. tabii her iki nedenden dolayıda olabilir öyle sölemesi.
    1-belki gerçekten arkadaşına öylesine demiştir.
    2-sevgi değilde alışkanlığı vardı belki, ve geçti..
    aramaması iyi değil tabii.belki suların durulmasını bekliyordur..

bu arada ne kdr zamandır askerde?

6. 6 Şubat 2010
  7. Nana87

Nana87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gerçekten üzücü bi durum. sen burda onu düşünüp üzülürken sabırla onu beklerken onun böyle yapması gerçekten kırıcı. ama bi de erkekler arasında şey var birbirlerine sevgililerini sevdiklerini sadık olduklarını söylemekten nedense pek hoşlanmazlar. umursamazmış gibi görünmeyi severler. belkide arkadaşına aklnca hava falan atıyodu. ama yine de yaptığı çok kırıcı. ve en azından senden yeterince özür dilemesi gönlünü almaya çalışması gerekirdi. arıcam diyip aramaması da çok kırıcı. affediceksen süründür bence de. affetmiceksende sil gitsin. bence ailesine falan anlatmanın sana bi faydası olmaz. boşver ne hali varsa görsün.

8. 6 Şubat 2010
  9. feen

feen Sporcu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    evet benımde basımdan buna benzer bır olay gecmıstı eskı erkek arkadasımla.
    askerdeydı bende sıfresını bılıyordum aynen senın kı gıbı.
    tabı bu askerdeyken erkek arkadasları bunu tesvık eden tahrık mesajları yazmıs.. bılırsınız ıste askerdekı erkeklerı, fazlasıyla abaza olurlar( cok afedersınız)
    eskı erkek arkadasım hıc oralı olmamıstı benı sevdıgını yazmıstı oyle seyler olmaz vs. gıbılerınden...
    yanı demem o kı senın sevgılının sana verdıgı deger ortada her ne olursa olsun boyle seyler yazmaması gerekırdı!
    aramaması da piskınlıgınden baska hıc bır seyden degıl..
    annesı ıle aranız sıkı fıkıysa ac soyle hıc gocunma...
    irtibatınıda kes o cocukla...
    oldu yavrum sen adamı bekle, o askerdeyken hıc bır erkege yan gozle bakma oda kız avına cıksın! varmı boyle bısey... anında sepet havası cek ona, anında hemde....

10. 6 Şubat 2010
  11. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allahım korusun ya. Valla kusura bakma cnm ama okuyunca 2 kere vurdum tahtaya. Çok zor bişey yaşamışsın. Bende uğraşmasını beklerdim. Allah yardımcın olsun cnm

12. 6 Şubat 2010
  13. busrae

busrae <3 Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Böle yazılar okuyunca çok üzülüyorum yaa mafoldumben Canım yaptığı affedilicek bişey değil bence, arkadaşıyla bu tür konuşmalara girmesi hiç hoş değil.. sen onu ne umutlarla bekliosun onun yaptığına bak. Hiç hakkedilicek bişey değil, affetsen bile bu senin aklına geldikçe kendini üzüceksin. Bırak gitsin

14. 6 Şubat 2010
  15. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm sen de asker bekliyorsun üzülme. Yüksek tut moralini.

16. 6 Şubat 2010
  17. busrae

busrae <3 Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Benmki şuan çarşı izninde bu son çarşıları acemideki, arkadşları hepberaber takılalım demişler, dedi seni bırakıp gitmek istemiyorum, bende haftaya burdasın zaten git değişiklik olur dedim.. bilmiyorumkismile demesemiydim yaww =)

18. 6 Şubat 2010
  19. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    offff sinir oluyorum böle erkeklere yaaa
    kendince bi zaman belirle 2 gün 3 gün falan aramassa aç anasına söle ondan sonrada sakınnnnn yüz verme ne halt ederse etsin avladığı kızlarla :eek:klava: