askerlik döneminde erkekler değişiyor mu?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve novemberr tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : novemberr
  1. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya kızlar size bişi danışıcam, sevgilim asker ve bana karşı tavırları değişti gibi geliyor. İlgisinde azalma oldu, önceden daha bi sevgi doluydu. Mesajlarında telefon konusmalarında daha bi soğuk gibi. Hani önceden mesajlarımızda telefon konusmalrımızda içim ısınırdı. Şimdi daha kısa. Çok yoğun olduğunu ve ortamında sürekli gerginlik olduğunu söylüyor. Bunun için benimle çok ilgilenemediğini bunun ortamla askerlikle ilgili olduğunu söylüyor. Düşünecek zamanı bile olmadığını söylüyor. Ben her seferinde tamam bu askerlikle ilgili daha anlayışlı olayım diyorum ama zaman sonra gözüm sürekli telefonda oluyor. İstediğim gibi olmayınca da gerginlik yaratıyorum sitem ediyorum. Sinirlerim çok bozuldu. Yardım edin nolurrr:a015:

2. 6 Şubat 2009
  3. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ortamı değişti,özgür davranamıyor doğal olarakta bunu size yansıtıyor..
    bence çok normal,onu anlamaya çalışın ve üstüne gitmeyin ..başka bir sorun olduğunu sanmıyorum canım ..

4. 6 Şubat 2009
  5. Ruzgar

Ruzgar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bana göre askere giden biri sevgili özlemi daha çok çeker ve ihtiyaç duyar hani bilirsiniz ucu yanık ve kokulu mektuplar o küçük emrah tarzında çektirilen asker resimleri felan fıstık işte yani diyeceğim benimkiside asker ama mesleği o şu an afganistanda sana asker konusunda tercübeli biri olarak şunu söylemek isterim eğer seni aramıyorsa sende onu arama belli bir müddet ama zayıflık gösterir ararsan olmaz sadece kısa bir süre onun burnunu sürtemesini sağla daha sonra herşey normala biner merak etme kesinlikle şaşmaz

6. 6 Şubat 2009
  7. desert06rose

desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ahh canım ya ben seni çok ii anlıyorum..eminim bu durum çoğu asker yolu bekleyen kişilerde oluşuodur..çevremde asker yolu bekleyen arkdaşlarımda da olan bi olay..takma dicem ama takmaya devam ediceksin biliyorum ..kesinlikle senden soğumamıştır bundan eminim yerimseniben ben 6 ay görmemiştim aynen senin düşündüğün gibi düşünmeye başlamıştım benden soğuduğunu düşünüodum arıodu çok kısa konuşuodu bu yüzden kendimizi ifade edemioduk bunalma derecesine gelmiştim bikaç gün aramamasıda bunun tuzu biberi olmuştu çünkü ilgilenilmek istio insan ne olursa olsun..bigün ben aradım uzun bi şekilde konuştum ne yapmaya çalıştını böle giderse ileriyi göremicemizi filan ilgilenmediğini kendisinede hak verdini ama benimde bi o kdr sıkıntılı oldumu sölemeye çalıştım o da anladı farkına vardı..ihmal etmemeye çalıştı beni 1 ay sonrada izne geldide daha ii anladık birbirimizi.. o zmnlar hep küserdik kavga olurdu çok şükür o günleride atlattık..tamam askerlik zor onu anlayabiliyorumda ihmal etmeleri biraz garibime gidio özgür olan biziz bizi kaybetmekten hiç korkmuolar mı :uhm: ya da biz onlara aşırımı güven vermişiz fisfisfis ama cnm sıkma canını o biraz bunalımdadır özlemiştir o yüzden kendini biraz çekmek istemiştir yoksa daha kötü oluodur..bunda bişi yok yani :teselli: a.s.hug:

Son düzenleme: 6 Şubat 2009
  8. 6 Şubat 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

ne olursa olsun sana daha cok ıhtıyacı var
    kım bılır ne fırtınalar vrdır onun yuregınde bızzat yasadım bende
    bıraz sabırlı olman gerekıyor ne yazıkkı

10. 6 Şubat 2009
  11. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya canım işte aynen ya aynı durum. Ben de aynı senin gibi hissediorum ve telefonla konusurken de senin bahsettiğin şeyleri söyledim. O da seni üzüyorum, seni arayamamak seninle ilgilenememk beni kahrediyor ama burası o kadar yoğun ki böyle devam edicek dedi. Ben daha da üzüldüm böyle değince. Hatta son zamanlar bi süre görüşmesek mi dedik :a015: çok sinirlerim bozuldu

12. 6 Şubat 2009
  13. novemberr

novemberr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar çok teşekkür ederim hepinize yorumlarınız benim için çok önemli yerimseniben

14. 6 Şubat 2009
  15. desert06rose

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

yok canım görüşmesek filan olmazda..sadece sabredicen o seni sevmese bi kere sana asker yolu bekletmez bu düşünceyi hep kafanda oluşturcan..eğer diğer türlü düşünürsen yıpranan taraf olursun :teselli: üzme kendini bugünler geçicek kaydirigubbakcemile5 yani geçioda bunu ilerleyen xamanlarda göreceksin yerimseniben

16. 6 Şubat 2009
  17. EU1

EU1 Guest

şimdi herkes daha anlayıslı olman gerektıgını soylıycek cunku o asker
    evet asker olmasına askera ama seven sevıyo
    bazıları gelınce bırakıo bazıları ordayken bırakıyo bazılarıyı sevmeye ılgılenmeye devam edıyor
    o yuzden ıyı nıyetlı ol dıyemeyecegım

18. 6 Şubat 2009
  19. desert06rose

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    onada asker piskolojisi diyoruz..gelince bırakanlar yada ordayken bırakanlar normale dönünce hatalarının farkına ztn varıo varmayanı görmedim pişmanlık duyuyo hepside..ama tabi iş iştende geçmiş oluyo..onada bişi diyemicem :1no2: