Askerlik O'nu değiştirir mi?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve denizM tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

19 Nisan 2009
    Konu Sahibi : denizM
  1. denizM

denizM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar merhaba, ben bir sitede okuduktan sonra aklıma taktım ve tecrübelerinizi paylaşmanızı rica edecegim. Sitede bir kadının yazdığına göre çok mutlu giden beraberliği askerlikten sonra sevgilisinin vurdumduymaz ilgisiz ve sorumsuz bir insana dönüşmesiyle mahfolmuş buna ragmen evlenmiş ama geçici birsey olmadıgını görünce ayrılmaya karar vermiş. Askerlik psikolojisi bir insanı 180 derece değiştirebilir mi böyle bir psikolojiye bürünüyorlar mı gerçekten? Benim sevgilim de yakında gidecek ve bu olay beni düşündürüyor:/

2. 19 Nisan 2009
  3. aylin90

aylin90 facebook/AyLinFotografie Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    valla canimmm, bazilari OLGUNLASIYOR adam oluyor, bazilari vurdumduymaz oluyor, bilemiyorsunki, ama benim bi dostum da askere gitti geldi, kendiside diyor, halen kendime gelemedim diyor. 3 ay olucak geleli.... kisiden kisiye degisir...

4. 19 Nisan 2009
  5. mihrak

mihrak GEYİKHANE Tek El Bakanı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaşına bağlı bir durum bu ve tabi ki karakterine...benim erkek arkadaşım 26 yaşında gitti askere kısa dönem yaptı...hiç değişmedi gittiği gibi geldi yani...ama ben tersine askerliğin erkekleri olgunlaştırdığını biliyorum özellikli 20 yaşındakiler için geçerli bu sanırım...

6. 19 Nisan 2009
  7. glsh85

glsh85 Guest

kişilikle alakalı bence

ya asırı ılgılı dönecek ya da ılgısız ..

zor iş asker beklemek

8. 19 Nisan 2009
  9. denizM

denizM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Büyük ihtimal kısa dönem yapacak sanırım kısa dönem bu konuda daha avantajlı olur herhalde ama yine de ne bileyim o yzı bir kurt düşürdü içime:/

10. 19 Nisan 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

ıyı seyler dusun guzelce ılgılen sevgılınle ne kdrdır berabersınız

12. 19 Nisan 2009
  13. mihrak

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

sen yazılanları çizilenleri boşver be arkadaşım ilişkine bak kendine ve sevgiline bak gerisini boşver....içine de boş yere kurt düşürme..tabi ki kısa dönem zaman açısından daha avantajlı oluyor.15 ay var 5-6 ay var...3 katı nerdeyse...sen içini rahat tut sevgiline de destek ol..
    yerimsenibena.s

14. 19 Nisan 2009
  15. denizM

denizM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    4 bitti 5 e girdik birbirimizi iyi tanıyoruz diyebilirim tavsiyeleriniz için teşekkürler benim üzerime düşen şeyler de olacak gittiginde, anladığım kadarıyla destek olursam onunla beraber oldugumu gösterirsem bu tür bi psikolojiye girmesini de belki engelleyebilirim sizce?

16. 19 Nisan 2009
  17. mihrak

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biz de şu an 5.yılımızın içindeyiz,o dönemde daha çok yeniydik 1 yıl bile olmamıştı.siz çok daha avantajlısınız bu durumda birbirnizi daha iyi tanıyorsunuz...
    benim sevgilim kolay kolay psikolojisini bozmayan biridir o nedenle hiç sorun yaşamadk desem yeridir.sadece 1-2 küçük olay..mesela normalde kıskanç biri değildir çok fazla 1 gün hiç vermeyeceği bir tepki vermişti bana çok şaşırmıştım...böyle şeylere dikkat etmek lazım,onlar bizden uzakta oldukları için bi de mağlum askerlik şartları bize ne kadar güvenseler de istemedikler tepkiler ortaya çıkabiliyor...
    zaten çok çok uzun bir süre değil...bence kolaylıkla atlatacaksınız.
    ..yerimseniben

18. 19 Nisan 2009
  19. glsh85

glsh85 Guest

oturmus bır ılıskı sonucta brsey olacagını zannetmıyorumm
    bene bekledım asker yolu
    cok cok özledımm ama öle sorun fln yasamadık bızz ıyı gectı ..