aşkı bir de onlara soralım

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve imperfect tarafından 19 Ocak 2007 başlatılmıştır.

19 Ocak 2007
    Konu Sahibi : imperfect
  1. imperfect

imperfect Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    En büyüğü 10 yaşında olan bir grup akıllı bıdığa "Sence aşk nedir?" diye sormuşlar.

- Aşk, sevgilimizle aramızda bi sürü kötü şey meydana gelmeden önce hissettiğimiz şeydir.

- Benim anneannem sırtından hasta olmuştu ve eğilemediği için ayak tırnaklarına oje süremiyordu, dedemin de parmakları hasta olmasına rağmen anneannemin ayak tırnaklarına hep oje sürüyordu. Bence aşk budur.

- Sizin adınız size aşık olan birinin ağzından daha değişik çıkar, o size adınızı söylediği zaman "benim ne güzel adım var" diye düşünürsünüz...

- Aşk birlikte yemeğe gittiğimiz zaman sevgilimizin kendi kızarmış patateslerini bizim tabağımıza koyması ve bizim tabağımızdan hiçbir şey almamasıdır.

- Aşk, biri sizi ne kadar kırmış olsa da sırf o üzülür diye ona kötü bişey söylememektir.

- Aşk çok yorgun olduğumuzda bizi gülümseten bişeydir.

- Aşk, annemiz babamıza kahve yaptığı zaman ona götürüp vermeden önce kendisinin bir yudum içmesi ve tadının çok güzel olduğunu kontrol etmesidir.

- Aşk, sevgilimiz bişey söylüyorsa yılbaşı hediyelerini açmayı bile bırakıp onu dinlemektir.

- 'Senden nefret ediyorum' dediğimiz birine ilerde aşık oluruz.

- Aşk sarılmaktır... Aşk öpüşmektir... Aşk "hayır" demektir.

- Aşk sevgilimizin her şeyini bildikten sonra bile onunla çok iyi arkadaş olabilmektir.

- Aşk kocamız çok terliyken ve kötü kokuyorken bile ona "Sen Bruce Willis'ten daha yakışıklısın" demektir.

- Aşk, köpeğinizi bütün gün evde yalnız bıraksanız bile eve döndüğünüzde size koşup bütün suratınızı yalamasıdır.

- Aşk, Sevgililer Günü kartlarının üzerinde yazan şeyleri sevgilimize soylemek ama başkalarına söylerken yakalanmamaktır.

- Birine aşıksanız, kirpikleriniz hareket ettikçe gözlerinizin içinden yıldızlar çıkar.

- Eğer aşık değilseniz "seni seviyorum"demeyin, ama gerçekten aşıksanız hep "seni seviyorum" diyin, hem aşıksanız hem de "seni seviyorum" demiyorsanız ÇOK AYIP.

2. 19 Ocak 2007
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488
    - Eğer aşık değilseniz "seni seviyorum"demeyin, ama gerçekten aşıksanız hep "seni seviyorum" diyin, hem aşıksanız hem de "seni seviyorum" demiyorsanız ÇOK AYIP.

BU COK GÜZELDİ BENCE.........:Roflol: :Roflol: :Roflol: :Roflol:

4. 19 Ocak 2007
  5. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    - Benim anneannem sırtından hasta olmuştu ve eğilemediği için ayak tırnaklarına oje süremiyordu, dedemin de parmakları hasta olmasına rağmen anneannemin ayak tırnaklarına hep oje sürüyordu. Bence aşk budur.

- Sizin adınız size aşık olan birinin ağzından daha değişik çıkar, o size adınızı söylediği zaman "benim ne güzel adım var" diye düşünürsünüz...

bu ikiside cok tatli yaaa:)

6. 20 Ocak 2007
  7. asiprenses88

asiprenses88 Guest

çookk şker bunlar yaa..aŞKKK HER ŞEEYMİŞ...

8. 20 Ocak 2009
  9. meltosh

meltosh Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    **- Aşk, annemiz babamıza kahve yaptığı zaman ona götürüp vermeden önce kendisinin bir yudum içmesi ve
    tadının çok güzel olduğunu kontrol etmesidir.
    Bu çok hoşuma gitti :) paylaşım için teşekkürler ..

10. 20 Ocak 2009
  11. irna

irna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Aşk, Sevgililer Günü kartlarının üzerinde yazan şeyleri sevgilimize soylemek ama başkalarına
    söylerken yakalanmamaktır

bundan korkulur :1no2: :1no2:

ötekiler ne kadar akıllı cevaplar vermişler şaşırdım.:1rolleyes:
    güzeldi teşekkürler canım.

12. 20 Ocak 2009
  13. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    - Benim anneannem sırtından hasta olmuştu ve eğilemediği için ayak tırnaklarına oje süremiyordu,
    dedemin de parmakları hasta olmasına rağmen anneannemin ayak tırnaklarına hep oje sürüyordu. Bence
    aşk budur.

:roflol::roflol::roflol: ay buna bittim yaaa delikafaduldenpaylasım için cok saol cok güldürdün :nazar:
    ay bende oğluşuma sorucam büyünce bakalım ne cvp vericek gamyoncuiremsu:KK46:

14. 20 Ocak 2009
  15. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ne akillı bu bıdıklar......

16. 20 Ocak 2009
  17. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Aşk, sevgilimizle aramızda bi sürü kötü şey meydana gelmeden önce hissettiğimiz şeydir.
    bencede bu aşkın tanımı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Aşk birlikte yemeğe gittiğimiz zaman sevgilimizin kendi kızarmış patateslerini bizim tabağımıza koyması ve bizim tabağımızdan hiçbir şey almamasıdır.
    çocuklar bile biliyor aşk fedakarlıktır iştee... kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3