aşkı memnu da veda ve bir önceki bölümde ki hatalar

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve ilksah tarafından 6 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ilksah
  1. ilksah

ilksah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    103
    aşkı memnu da veda ve bir önceki bölümde ki hataları farkettinizmi kızlar

vedadan bir önceki bölümde düğünün o gün olduğunu söyleyip bölüm bitene kadr o şekilde hazırlanıorlar vedada ise düğüne 2 gün olduğu söylenior vedadan bir önceki bölümdeki çok sahnenin vedada olması gerekirken vedada ki çoğu sahneninde bir önceki bölümde olması gerekior du çekimden sonra sahneleri birleştirirken karışıklık yapmışlar

mesela en basitinden vedadan bir önceki bölümde adnan bey mezardayken matmazel gelior söylemeye herşeyi ve bölüm orda bitior veda bölümünde orda başlaması gerekirken 2 gün önceden başlıor bölüm ve matmazelin mezara geldiği sahne veda bölümünün sonunda çıkıor

nihal vedadan bir önceki bölümde şu tuniği ve taytıyla hani düğün için hazırlanmaya giderken beşirin yanına uğruor konuşmaya veda bölümünde ise ordan dewam etmio bir önceki bölümde kuaföre düğün içn hazırlanmaya giderken vedada kına gecesi oluo bölüm sonunda sabah kalkıo aynı tuniği ve taytını giyior kuaförüne düğün içn hazırlanmaya gidio :KK70:

bir önceki bölümde düğün günüydü ve peyker o gün vedalaşmaya gelio bihter bugün büyük gün dior sonra firdevs peykeri geçirmeye inior orda sahne kesilio veda bölümünde 2 gün önceden başlıo peyker muhabbeti falan yok veda bölümünün sonuna doğru firdevs kapıda geçirio yani peyker ziyagil köşkünden çıkana kadar 2 gün geçio galiba :KK70:

ve bunun gibi bir çok hata

Son düzenleme: 6 Temmuz 2010
  2. 6 Temmuz 2010
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benim finalde dikkatimi çeken, nihalin silah sesiyle yere atmasıydı kendini, gidip bakması gerekirken, olay ne bilmiyor çünkü, neye göre yere atıyor kendini.
    sonra adnan görüyor bihterle behlülü odada, oğlumdun diyor, bihter naptın demiyor , burası da saçmaydı bence.hata olarak nihalin olayı bence hataydı.

4. 6 Temmuz 2010
  5. ilksah

ilksah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    103
    ya çok kalitesz sahneler olmuştu haklısn ama sahneleri birleştrmeyle görevli kişi büyük hatalar yapmış tı nihal vedadan bir önceki bölümde şu tuniği ve taytıyla hani düğün için hazırlanmaya giderken beşirin yanına uğruor konuşmaya veda bölümünde ise ordan dewam etmio bir önceki bölümde kuaföre düğün içn hazırlanmaya giderken vedada kına gecesi oluo bölüm sonunda sabah kalkıo aynı tuniği ve taytını giyior kuaförüne düğün içn hazırlanmaya gidio :KK70: bir önceki bölümde düğün günüydü ve peyker o gün vedalaşmaya gelio bihter bugün büyük gün dior sonra firdevs peykeri geçirmeye inior orda sahne kesilio veda bölümünde 2 gün önceden başlıo peyker muhabbetide veda bölümünün sonuna doğru firdevs kapıda geçirio yani peyker ziyagil köşkünden çıkana kadar 2 gün geçio galiba :KK70:

6. 6 Temmuz 2010
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın canım ben de düşünüyorum aklıma geldikçe yazarım gene.

8. 7 Temmuz 2010
  9. nepertes

nepertes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    113
    canım bu hata değil ki.iyi izlememişsin galiba.veda bölümünde zaten '2 gün önce' diye açıklama yapılıyor.yani bi önceki bölümde düğün gününü gösteriyorlar peykerin eve gelmesi matmazelin mezarlığa gitmesi..sonra veda bölümünde2 gün öncesine dönülüyor.kına yapılıyor behlülün veda partisi falan.sonra yavaş yavaş bugüne getiriyorlar diziyi.bir önceki bölümde atlatılan konular son bölümde daha açıklayıcı gösteriliyor.bence oralarda hiç karışıklık yok ben de bi karışıklık yapılmışmı diye bakmıştım ama benn göremedim.ezel dizisini izlediysen orda da nerdeyse her bölümünde böyle şeyler yapılıyor.

10. 7 Temmuz 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    evet 2 gun önce diye belirtmişlerdi sanırım orayı kacırmıssınız

12. 7 Temmuz 2010
  13. nepertes

nepertes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    113
    senin de dediğin gibi nihal ne olduğunu bilmiyor.belki silah sesini duyunca babası behlülü vurdu diye düşündü(ki bence öyle düşündü)bu durumda deli gibi sevdiği adam vuruldu ya da biri vuruldu sonuçta ilk tepki olduğun yere yığılmak olabilir.bu tepki kişiden kişiye değişir.mesela ben içerden bir bağırış duysam önce başkalarının gitmesini beklerim kötü bişeyle karşılaşmaktan korktuğum için eyvahedigeldismile

14. 7 Temmuz 2010
  15. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    veda bölümünde kurgu mükemmeldi ve bahsettiğiniz hatalar yoktu.. gözünüzden kaçmış sanırım "bir gün önce" yazısı..

16. 7 Temmuz 2010
  17. hamis

hamis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bence veda bölümü de ondan bi önceki bölümde başlı başına hataydı 2 sezon boyunca izldim son iki bölümde hayal kırıklığı yaşadım :nazar:

hiçte kendine yakışan bi final olmadı bir çok konu havada kaldı

18. 9 Temmuz 2010
  19. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben pek hata göremedim , gerçi cok dikkatli bir izleyici değilimdir ama son bölümü daha gösterişli,daha iyi bir senaryo olabilirdi...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.