aşkı memnu nihal saçı

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve em4561 tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : em4561
  1. em4561

em4561 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar saçlarım uzun ve artık çok sıkıldım bu saçtan. nihalin saçını haatırlarsınız. omuz hizası ve öne doğru hafif uzun. ve bu saça maşa da çok yakışıyor.saçlarım ince telli ve gür değil. acaba bu saçı kullanabilir miyim? eğer kestirirsem de bu saça hep fön lazım. onu da ben fazla beceremiyorum. düzleştiricyle bu şekle girer mi bilmiyorum.ama artık çok sıkıldım saçlarımdan. renginden bile sıkıldım. rengi de platin röfleli

2. 9 Ağustos 2010
  3. Mist

Mist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de aynı konuda kararsızım :) ince telli ve gür değilse ve gerçekten istiyorsan kestir bence güzel bi model. sürekli düzleştirici yıpratabilir. ama bi kat fön (tam düzgün olmasa da) ve ardından bi kat düzleştirici geçersen o kadar yıpranmaz ve daha kolay düzelir. ben böyle yapardım eskiden. çok uzayınca uğraşamıyorum artık. ben de kestircem kesin ama nihal modeli mi kestirsem ona karar veremedim :)

4. 17 Ağustos 2010
  5. bonnie21

bonnie21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende aslında bu saçı kestirmeyi çok istiyorum ama artık çok moda olduğu için herkeste var o nedenle biraz daha bekleyeceğim kestirmek için...

6. 17 Ağustos 2010
  7. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben biraz daha uzununu kestirmiştim bu modelin ama düz fönsüz önler çok iğrenç duruyor bunuda söylemeliyim bi ara sıkılıp önlerini kendim kestim şimdi kendi dalgasıyla kullanıyorum eğer maşa ve fön yapabilceksen saçlarının yıpranmasını göze alıyorsan kestirebilirsin onun dışında düz omuzlarda kesim daha iyi bir seçim olacaktır gerci benim saçlarım boyadan çok yıpranıp gücsüzleşmişti bu yüzden cesaret edemedim föne maşaya

8. 17 Ağustos 2010
  9. RihannaFenty

RihannaFenty Aşık :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Maşalı çok güzel duruyor bu model.Ama düzleştiriciyle düzleştirirsen saçta hacim kalmıyor.Fönle daha bir havalı olur.Bende biraz daha uzununu kestirmeyi düşünüyorum.Uzun saçdan bende sıkıldım artık.