askıınızla dogum gununuzu kutladınız mı??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ceremino tarafından 3 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : ceremino
  1. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar sevgılınızle dogum gunu kutladınız mı kutladıysanız nasıl gectı,romantıkmıydı sızı sasırttı mı???

2. 3 Ağustos 2007
  3. SENACE

SENACE Guest

EVET KUTLADIM.

FLÖRT DÖNEMİMİZDE DE BENİ ÇOK ŞAŞIRTTI.
    EVLİYKENDE ŞAŞIRTIR.
    BENİM AŞKiTOM BENİ HEP ŞAŞIRTIR. :1shok::1shok::1shok:

4. 3 Ağustos 2007
  5. edakrxsxk

edakrxsxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende Kutladim Geçen Yil çok Güzeldi
    Bu Senede çok Hoş Bir Süprizi Vardi Ben Karanfili çok Severim Iş Yerime Bir Demek Karanfil Yollamiş Halbuki Sabah Konuşmuştuk Telefonda Kutlamişti Mesajlar Atmişti Ama Bu Jesti Süper Olduu

6. 3 Ağustos 2007
  7. ilhan1

ilhan1 Guest

:Roflol:ben kutlamadim,ama ablamin nisanlisi kutlar,son kutlamasi da soyleydi bakin yazarkende guluyorum,hadi gel sana pasta aldim bizde kutlayalim demis ablamda gitmis,pastayi getirdiginde ise ablam sok olmus cunki pastanin yarisi yokmus,yani bayagi istahli bir damat:Roflol::Roflol::Roflol:

8. 3 Ağustos 2007
  9. busra_tuna

busra_tuna Guest

Evet.Haziran 1 benim 29 onun doğum günüydü..

İkisinin ortasında ayın 16. buluştuk :1rolleyes:

O zaman etti zaten evlenme teklifini :eek:

10. 3 Ağustos 2007
  11. yeldanur

yeldanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde 30 temmuz du güzel bir çiçek aldım,
    artık oğluşumla aynı gün kutluyoruz. Doğum
    günlerimizin arası 3 gün şimdi daha güzel
    pastamızı beraber üflüyoruzzz:dance:a.s.:dance:a.s.

12. 3 Ağustos 2007
  13. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    senağlama benimki inşallah süpriz yaparda gelir dicem ama gelemezki aklı estiğinde bana en güzel hediye onun gelmesi olur ama muhakkak bir gül dahi olsa yollar romantiktir o konuda 16 ağustosu sabırsızlıkla bekliyorum

14. 3 Ağustos 2007
  15. miniqkus

miniqkus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eveeeeeeetttt ıkımısınkınıde kutladık..Ama uzakta oldumus için tarihler farklı oldu mecburen ama süperdi :KK70:Çünkü o Niğdede ben İstanbuldayım
    İlK Ben ona süpris d.gunu yaptım..Doğumgünü 16 Aralıktı fakat 3 Aralıkta döncekti..1 hafta önceden hediyesini aldım ve aynı gün Bakırköydeki Tomruk cafe var takıldığımız orayı ayarladım..ve 3 Aralık geldi buluşmadan 1 saat önce gittim pastayı falan dolaba yerlesırtirdık tabakları hazırladık cafe sahıbıyle..Süpris olarak onun okul arkadası enes var onuda cağırmıstım bıde benım kusenımı...sona bulustuk..Ama ölcektim heycandan yaww kıslar ilk süprisimdi:KK70: Dördumuz otururken ben wc gideyim dedim iki dakka... bi baktım buda kalkmış, sen nereye dedim..ben senı bırakırım dedı...ya yok gelcem diom ama o ısrarla gelmek ıstıodu...nesekı arkadası oturttu:smiley-cool:5 dkk sona ben elımde pastayla içeri girdim böyle mumlar maytaplar falan harikaydı çook şaşırdı bi anda hiç beklemıomus çok sevındı sona hep baraber eğlendık o gun bizizm için harikaydı

1 ay sonada benım doğum gunumdu 13 Ocakta ama o ancak 20.sinde gelebildi..hava çok souktu onların evde buluşmaya karar verdık kardeşi falanda vardı otururken birden beni yan odaya çağırdı..Gözlerını kapa dedi tabi ben hediye olayı falan anladım zaten ama bu kadarını beklemıodum..O kadar heycanlandımkı hadi artık dedım bi ara..veee aç dedi gözledirini...hiiiii bide bakarım ki kırmısı bı kutuda tek taş..Tabi evlilik için ilk adımdı biraz konuşma yaptı bana ve bende yüsüğü taktım ve doğum günümde sözlendik zaten..Şimdi düğünü bekliyoruzzŞenizBu iki doğum gununu asla unutamam..Rabbim aşkımcımla daha nice günlere eriştirsin innşallah

16. 3 Ağustos 2007
  17. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bekliozz 12 ağustosta görcezz bakalım...
    ondan öncekileri saymıorumm şimdi evlendikten sona bakalım napıcak

18. 3 Ağustos 2007
  19. uslanmaz2.9

uslanmaz2.9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz öle sizin gb allım ballım kutlayamadık çünkü farklı yerlerde oturuyoruz gelemezdide sadece telefonda kutladı ama şimdi hiç bir zaman kutlayamayacak o yok artık