Aşkım Gözü Kördür SÖzünun Hİkayesi bu gün bu olay yaşanmış

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve derman tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

30 Eylül 2009
    Konu Sahibi : derman
  1. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    Aşkım Gözü Kördür SÖzünun Hİkayesi

Dünya yaratılmadan önce, iyi ve kötü huylar ne yapacaklarını bilmez vaziyette dolanıyorlarmış. Bir gün toplanmışlar ve her zamankıinden daha fazla canları sıkkın oturuyorlarken; Saflık ortaya bir fikir atmış: "Neden saklambaç oynamıyoruz?"..
    Hepsi bu fikri beğenmiş. Çılgınlık bağırmış."Ben ebe olmak ve saymak istiyorum"...Baska hiç kimse çılgınlığı arayacak kadar çıldırmadığı için, Çılgınlık bir ağaca yaslanmış ve saymaya başlamış.1,2,3,..
    O saydıkça iyi huylarla kötü huylar saklanacak yer aramışlar. Şefkat Ay'ın boynuzuna asılmış; İhanet çöp yığınının içine girmiş; Sevgi bulutların arasına kıvrılmış; Yalan bir taşın altına saklanacağını söylemiş ama yalan söylemiş çünkü gölün dibine saklanmış; Tutku dünyanın merkeizne gitmiş; Para Hırsı bir çuvalın içine girerken çuvalı yırtmış.Aşk; kararsız olduğu gibi, nereye saklanacağını da bilmiyormuş.(Aşkı saklamak zordur )Ve çılgınlık 100'ü saydığı anda; Aşk sıçrayıp güllerin arasına girmiş ve saklanmış..
    Ve Çılgınlık bağırmış.. "Önüm, arkam, sağım, solum sobe,geliyorum!" İlk önce Tembelliği görmüş, çünkü saklanacak enerjisi yokmuş.Sonra Şefkati ayın boynuzunda, İhaneti çöplerin arasında, Sevgiyi bulutların arasında, Yalanı gölün dibinde ve Tutkuyu dünyanın merkezinde birer birer bulmuş.Sadece biri hariç. Umutsuzluğa kapılan Çılgınlığın kulağına Haset fısıldamış: "Aşkı bulamıyorsun, çünkü o güllerin arasında saklanıyor."
    Çılgınlık çatal şeklinde bir sopa almış ve güllerin arasına saklamış, ta ki yürek burkan bir haykırış onu durdurana kadar. Ve haykırıştan sonra, Aşk elleriyle yüzünü kapayarak ortaya çıkmış. Parmaklarıyla kapadığı yüzünden sicim gibi kan akıyormuş. Çılgınlık, Aşkı bulayım derken, heyacandan Aşkın gözlerini kör etmiş.. "Ne yaptım ben?!!" diye bağırmış."Seni kör ettim. nasıl onarabilirim? Aşk cevap vermiş: "Gözlerimi geri veremezsin. Ama benim için bir şey yapmak istersen, benim klavuzum olabilirsin"..
    İşte o günden beri Aşkın gözü kördür ve Çılgınlık da her zaman onun yanındadır...

2. 30 Eylül 2009
  3. derman

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    Samsundakı ıkı genÇ okuldan kaÇtı.sahıl yolunda kı ralarda yÜrÜye genÇler arkalarından gelen trenı fark etmedıler makınıstın ÇaldıĞı dÜdÜĞÜ bıle duymadılar genÇ ÖldÜ kız aĞır yaranlandı.

4. 30 Eylül 2009
  5. melenela

melenela Leylek Yola Çıktı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hmmmm güzell

dermancım sağol canım

6. 30 Eylül 2009
  7. melenela

melenela Leylek Yola Çıktı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aşkın gözü kör olduğu kadar kulağıda sağırdır

evet ya haberlerde görmüştüm yazık allah ailelerine sabır versin senağlama

8. 30 Eylül 2009
  9. derman

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    Bende Çok ÜzÜldÜm canım

10. 30 Eylül 2009
  11. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ellerine saglık canım

12. 1 Ekim 2009
  13. cemile25

cemile25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hmmm güzelmis,,,sagol... askin gözü kör ama komusunun degil valla kapi önünde ask yapmicaksin.... askta kör olmak icin yürekte cesarette olmasi lazim bazi yerlerde.....

14. 2 Ekim 2009
  15. _NURUM_

_NURUM_ Guest

güsel hikayeymiş canım.ellerine sağlıkk.

iki genç içinde çok üzüldümm:çok üzgünüm:

16. 2 Ekim 2009
  17. derman

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    aynen yazık olmuş hayatlarının baharında onlara

18. 2 Ekim 2009
  19. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Etkileyici bir hikayeydi, Samsundaki olay beni çok etkilemişti, o kızcağız kurtulsa bari :gitme: