Aşkımız ülkü nisa süpriz şekilde nasıl doğdu?

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve aybuke07 tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : aybuke07
  1. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    Minik prensesimizin artık biizmle olduğunu bildiğimiz gün ölecektik heyecandan, sevinçten, artık günler geçmek bilmiyordu, doktor randevularını iple çekiyor, her an onu görmek istiyordum,hergün onunla konuşuyor, elimi karnımdan hiiç eksik etmiyordum, inatçı çıktı bizimki ama, taaa 5. ayda gösterdi cinsiyetini, o zamana kadar çatladım bebğimin cinsiyetini öğrenmek için... öğrendiğim gün herkese gülümseyerek yürüdüğümü hatırlıyorum, o kadar mutluydum kii herkese sarılmak istiyordumm

neyse günler bööylee heyecanlı heyecanlı geçti, karnım kocaman oldu, artık sancılarım artmaya başladı, ama daha zaman vardı, nihayetinde henüz 8 ay 1 hafta geçmişti, çalışıordum, ogün işten geldim, yemeğimizi yedik, akşam saat 8 gibi yürüyüşe çıktık eşimle, yürürken zorlanıyordum sancıdan ama normal rutin sancı diye aldırış etmiyordum, yürüyüşten döndük, üzerimi değiştim, hadi kızım ne olur gelll, çok özledim seni dediiiiimm, içeri koltuğa tam oturacakkennn, suyum patlayıverdiii, foşur foşurrr nasıl geliyorrr, hemen eşime seslendiimm, suyum geldi aşkım dedimm, eşim kıs kıs gülüyorrr, çabuk gel kızım diyordun bak geliyor diyor, hemen ambulansı aradık, doktorumuzu aradık, ambulans 5 dakika içinde geldi, ambulans gelene kadar doğum çantamı bulayım dedim, evin altını üsütüne getirdik, doğum çantamı bulamadık heycandan, evi bir görecektiniz hırsız girmiş gibiydi, n

neyse ambulans geldi beni aldılar, tam hareket ettilerr, durun dedim, eşim daha gelmedi, 2-3 dakika eşimi bekledik, geldi, meğerse bizim şaşkın çelik kapının anahtarını içerde unutmuş, kapıyı öylece çekmiş gelmiş::))):roflol::roflol:

hemen acile gittik, ilk müdahale yapıldı, doktorum sordu çabuk karar ver normal mi istiyorsun sezeryan mi diye sordu:uhm:, biz 10 dakika oldu henüz karar veremedik, o arada doktor geldi, elini alttan sokunca ben hastaneyi yıktım, sordum normal doğum yaparsam daha da mı fena acıyacak dedim, bu ne ki ? dedi doktor, :1shok:eek:nun üzerine sezeryan olsun dedim.. ve kendi doktorum sabaha kadar beklesin diye haber göndermiş,

ama mümkün müü sancıya dayanmak, saat gece 1 oldu benim sancı sıklığım dakikada 1 e düştü, suyum kalmadı, sancıdan saçımı başımı yoluyordum, ellerimi ısıra ısıra mahvetmişim...

benim çığlıklarıma dayanamayan anestezi uzmanı yanıma geldi, böyle giderse sen dayanamayacaksın belli oldu dedi ben ekibi topluyorum dedi, gece 1 de ekibi toplayıp beni ameliyathaneye aldılar:a015:, belden iğne yapacaklar, ama ben sancıdan eğilemiyorum, o iğneyi nasıl yaptılar bilmiyorum

heyecandan korkudan tir tir titriyorumdelikafadulden, tek derdim, Allah ım ne olur bana bebeği göstermesinler diye dua ediyorum, çünkü korkuyorum,görmeye hazır değlim,

meğerse bebğim tersmiş, zaten normal de doğuramaz mıışım

ameliyat sırasında doktorum benimle dalga geçiyor, he heeee hani sen normal doğuracaktın ne olduuu? alkisalkisalkisdiye diye...

neyseee, doğum gerçekleşti, bebğin sesini duymadım, başımda duran anestezi ekibinden birine sordum neden sesini duymadım dedim, bekle birazdan ortalığı inletir dedi... 5 dakika sonra sadece 1 kez ciyakladı, o ses kulağımdan ömür boyu gitmez sanırım

2 kilo 340 gr doğduu 47 cm, tam bir su damlasıydı..:asigim:

bana bebğimi hemen göstermediler, erken doğduğu için tedbir olsun diye o gece küvezde kaldı, neyse ki sağlığı yerindeydi, ertesi gün saat 11 civarı getirdiler meleğimi, hayatımın en güzel anıydı onu gördüğüm annnn

haaa bu arada gece 2 den sonra eşim eve gidip çilingir aramış osaatee kapıyı açtırmak içinn,çilingiri bulmuş ama bu sefer kilit uymamış, o gece kapı açık yatmak zorunda kalmış, ertesi gün sabah taktırmış kilidi , çok komik oldu yaaa, kızımdan süper bir hatıra oldu:roflol::roflol:

Son düzenleme: 8 Haziran 2009
    jelibon25 bunu beğendi.
  2. 8 Haziran 2009
  3. hko_8

hko_8 Allahım sağlık ver oğluma Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aman da aman ne de tatlıymış ülkü nisa. Benim doğumuma daha var Herkes bebeği eline verdikten sonra herşey unutuluyor diyor öyledir umarım Allah ikinize de ömür boyusağlık versin. Dört gözle bekliyorum oğluşumuopuyorumnanaktan

4. 8 Haziran 2009
  5. KIVILCIM28

KIVILCIM28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Cok tatli bir kizmis Ülkü Nisa. Allah anali babali büyütsün, bahti acik olur insallah...

6. 8 Haziran 2009
  7. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    yasadıklarınız gercekten cok heyecanlı olmus.
    kuzucugunu saglıkla buyutmeyı nasıp etsın ınsallah Allah ım.

8. 8 Haziran 2009
  9. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    ayyy hem d ene heyecannn süpriz yumurtamız biziimmm siz bir de bizi o anı yaşarken görecektiniz,, ne heycan ne heyacan bir yandan gülüyoruz diğer yandan telaşlıyız çok komikti yaaaa

10. 8 Haziran 2009
  11. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok tatı maaşallah, rabbim analı babalı sağlıklı uzun ömürler versin minik kızınıza.

12. 8 Haziran 2009
  13. meral77

meral77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    maşallah kızına allah analı babalı sağlıklı büyüsün

14. 8 Haziran 2009
  15. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.916
    Ödül Puanları:
    238
    aybuke07, Allah bağışlasın biraz telaşeli olmuş ama sağlıkla doğmuş ya önemli olanda bu.. Allah analı babalı büyütsün ınşallah...

16. 8 Haziran 2009
  17. esila86

esila86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olsun inşallah..

18. 8 Haziran 2009
  19. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    okurken cok güldüm rabbim hayırlı evlat kılsın kuzunu ömür boyu mutluluklar