Aşkın bitmesi..

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve xzeytin tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

25 Eylül 2009
    Konu Sahibi : xzeytin
  1. xzeytin

xzeytin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evlilikte aşkın bittiğini nasıl anlarız arkadaşlar? Belirtileri nelerdir sizce?

2. 27 Eylül 2009
  3. zayamaya

zayamaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    önce seni aşalamaya başlar sonra evde sesler yükselir sonra eve gelir gelmez kumanda eline alınır yada netin başına geçilir o senini gözüne bakarken sen bi kelam etsin diye gözüne bakarsın sonra yıldönümleri unutulur sonra telinde mesajlar görürsün bi bakarsın başka birini seviyoo herkes için farklıdır belki ama bizim eşimle aşkımız böyle sona erdi mafoldumben

4. 27 Eylül 2009
  5. xzeytin

xzeytin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kötü olmuş gerçekten. yani sonunun gelip aldatmaya dayanması.. benim aslında kasdettiğim kadınlarda nasıl bittiğiydi.. yani biz kendimizde nasıl anlıyoruz?

6. 27 Eylül 2009
  7. zayamaya

zayamaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aşkmı sevgimi biten bendeki anlamadım tek bildiğim onu eskisi kadar önemsemiyorum ne yaptığı kiminle olduğu olduğu umrumda bile değil kısacası ondan nefret ediyorum

8. 27 Eylül 2009
  9. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    akşam olsada biran önce eve gelse demezsen, hafta sonlarını iple çekmezsen, geç kaldığında nerede ve kimlerle olduğunu merak etmezsen, hastalandığında dönüp arkanı uyursan ve bence en önemlisi onun yanında kendini özel biri gibi hissetmezsen aşk bitmiş demektir.

10. 27 Eylül 2009
  11. xzeytin

xzeytin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    onunla öpüşmekten tiksiniyorsan, hatta yanağını öptüğünde bile siliyorsan,artık onu kıskanmıyorsan, gözün gibi sakınmıyorsan... aklıma birçok şey geliyor sizin saydıklarınız yanında. kötü şeyler yaşadım ve etkisi devam ediyor. bunlar gelip geçici bir öfkenin ürünü olabilir mi sizce arkadaşlar? yani düzelir diyebilen var mı aranızda? başka konular açtım onlara yazdım. şuan evimdeyim birçok badire sonucu döndüm. herşey düzelecek diye. evet o düzeldi belki ama ben düzelemiyorum. geçer mi sizce?

12. 27 Eylül 2009
  13. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah geçer bacım sende on karşı biraz yaklaşmayı dene belki ilerde aradaki buzlar erir

14. 27 Eylül 2009
  15. xzeytin

xzeytin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah :KK43:

16. 25 Ekim 2009
  17. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Aynen bende öyleyim ve acı olan herşeye rağmen ayrılamamam. Eşim 5 aydır bizden uzakta yıllardır çok kötü şeyler yaşadım tabi bu 5 ay içindede, o her telefonda beni nasıl özlediğini anlatırken benim onu hiç özlemediğimi anlamam, gelmesini istememem bir çok şeyi anlatıyor ama o anlamamakta ısrarlı.

Son düzenleme: 25 Ekim 2009
  18. 25 Ekim 2009
  19. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben 5 yıl önce eşimle evlenmeden önce onunla buluşmaya giderken kalbim güm güm atardı yollar bir an önce bitsin kavuşayım derdim 2 yıllık evliyim işten çıkıp eve dönerken hala kalbim aynı şiddette gümlemeye devam ediyor. :asigim: bu gümleme birgün durursa eğer o zaman bitmiş demek olur. allah o çarpıntıyı hiç durdurmasın :nazar: