aşkınız yaramı aldı?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

  29 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : EU1
 1. EU1

  EU1 Guest

  Tam da aşk oyununu kazandığınızı düşünürken, ilişkiniz beklemediğiniz bir noktada düğümlendi. Acaba düğümü çözmeli misiniz, yoksa bırakıp gitme zamanı geldi mi?

  Başlangıçta mutluluktan ayaklarınız yere değmiyordu. Kız arkadaşlarınıza aradığınız adamı sonunda bulduğunuzu söylemiştiniz, mutluluğunuzu hiçbir şey bozamayacaktı. Sonra, birden bire ayağınıza takılan küçük bir taş yüzünden tepetaklak oldunuz. ilişkinizi devam ettirmeli misiniz, yoksa hemen ondan uzaklaşmalı mısınız diye çaresiz düşünmek yerine akılcı davranın. Bakın ünlülere… Onların bile bu sorunları yaşamış olması sizi cesaretlendirecek; hatta size yol gösterecek.

  Eski sevgilisiyle görüştüğünü öğrendiniz
  Sevgilinize ne kadar güvenirseniz güvenin, eski sevgilisiyle sizden gizli görüştüğünü öğrenmek ilk anda şok edici olabilir. Ama hemen toparlanmaya bakın; bir karar almanız gerekiyor!

  Düğümü çözün: Erkek arkadaşınız her şeyi açık açık anlatmaya niyetliyse, onu hemen suçlamak yerine, anlattıklarına kulak verin. Birbirinize ne kadar önem verdiğinizi göstermek, sizi daha da yakınlaştıracaktır.

  Vazgeçin: Eski sevgilisiyle düzenli olarak görüşüyorsa ve bu konuyla ilgili soru sorduğunuzda ya yalan söylüyor ya da neden rahatsız olduğunuzu anlamamakta direniyorsa ortada görmezden gelemeyeceğiniz bir problem var demektir. Durumu karanlıkta bıraktığına göre, sizden saklamaya çalıştığı bir şeyler olabilir.

  Aileniz ondan nefret etti
  Sevgilinize bayılmalarını da beklemeyin zaten. Aileler, doğaları gereği korumacıdırlar. Ama anne bilgeliğine kulak kabartmak fena bir fikir olmayabilir.

  Düğümü çözün: Aileniz sevgilinizin giyim tarzına, kulağındaki küpeye ya da gerçek bir kariyeri olmamasına (mesela mastırlı olup olmamasına) takılıyorsa, biraz haksızlık ediyor olabilirler. Bu durumda seçiminizin arkasında durun.

  Vazgeçin: Ne yazık ki aileler genelde haklı çıkarlar. Anneniz iyi bir işi olan, yakışıklı ve zengin sevgilinizden neden hoşlanmasın ki? Belki de gözleri aşktan kör olmadığı içindir. Ailenize kulak verip, adımlarınızı dikkatli atmanız muhtemelen sizi kalp kırıklığından koruyacaktır
   
 2. 29 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : EU1
 3. mesure

  mesure Aktif Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  757
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  86
  Bu klişeleşmiş ilişki,aşk tavsiyelerine uyupta hareket etseydik eğer herhalde herkes çok düzgün,sağlıklı ilişkiler yaşardı ne boşanmalar olurdu,ne de ayrılıklar.Keşke yaşadıklarımız böyle bir kalemde yazılanları uygulayacak kadar basit olsa.
   
 4. 29 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : EU1
 5. Mahbile

  Mahbile Acem Kızı Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  1.396
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  aferin sana mesure gel öpcem Şeniz