askolsun kaynanacim

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Elis tarafından 15 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Elis
  1. Elis

Elis Guest

arkadaslar dun kaynanamda yemek yiyecektik aksam yemegi....normalde altida yemek yerler ama esim henuz isten gelmedigi icin eee onu bekliyoruz gitmek icin cocuklar ben haziriz esim gelsin hemen cikicaz 20 dakkalik yol.saat 5 bucuk gibi kaynanam telefon etti ,,daha evdemisinizde ben sofrayi hazirladimda,, bende dedim anne oguz gelsin cikicaz hemen 2.ye gene aynilarini dedi sanki benden bekliyo siz yiyin dememi bende dedim zaten siz yiyin o zaman hic olmaz siz gelin hep beraber yeriz filan demedi tamam dedi kapatti....orda yiyecegiz diyede yemek yapmamistim o sinirle hazir corba yaptim bari cocuklar yesin diye o sirada esimde geldi...anlattim ama genede gittik...tabi yemisler yemek ben yemedim ..esime hazirladim bi tabak o yedi dedim benim canim istemiyo.....yani ne diyim gucume gitti ben olsam oyle yaparmiyim beklerdim bi kac dakka daha ne olacak....siz olsaniz ne yapardiniz....

2. 15 Haziran 2008
  3. roseaysegul

roseaysegul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bosver guzelim hic takma ,insan uzuluyor ama

4. 15 Haziran 2008
  5. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    haklısın ben de üzülürdüm...ben de orada yemezdim...hoş değil ama kırıcı bir davranışta bulunmuş ve anlamalı.

6. 15 Haziran 2008
  7. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Ayip etmis yani hem yemege davet ediyo, hem misafirden once yiyip kalkiyo,
    oyle sey mi olur, hem oglunun isten gelecegi saati bilmiyomu, bekleyebilirdi sonucta
    keyfi gecikmemissiniz...

8. 15 Haziran 2008
  9. NEHXIXR

NEHXIXR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm sulee ayıp etmiş herzaman yaptıkları şey bu benim eşim 3 kardeş kardeşlerin en küçüğü kaynanam büyük oğluna çok düşkünnn o gelmeden saat kaç olsa yemek yemez ama bize gelincede tansiyonum çıkıyo filan başlar bende siz yiyin anne diyorum ve allahtan burda değiller bide burda olsalar ben deli olurum herhalde benim kaynanamda bu ne yaparsın...

10. 15 Haziran 2008
  11. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ayip etmis ama.. salla gitsin, buyuk sorunlar olmasinda,bøylesini kafana bile takma

12. 15 Haziran 2008
  13. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısn hemde çok haklısın kırılmakta.ama ben olsam hiç belli etmez yemeğimide yerdim afiyetle tatlısına kadar karnımı tıka basa doyururdum.inan en iyi yöntem bu.böyle yapsaydın asıl hınçlanan o olacaktı.kız beni takmıyor bile diyecekti kendi kendine.bence üzülme ve hiç kimse için kendini üzme.ben hiç takmam.lokmalarımı sindire sindire yerdim.eline sağlık annecim sizi beklettik ama kusura bakmayın istemediğimiz nedenlerden dolayı biliyorsunuz oğlunuz bu saatte eve geliyor.lafımıda vururum yemeğimide yerim vallahi.çok ayıp vallahi yemeğe çağırıyorsan benim bildiğim misafir gelmeden sofra kurulmaz.

Son düzenleme: 21 Haziran 2008
  14. 15 Haziran 2008
  15. eee ben burda dert edilinecek bisey goremedim, acikip yemislerdir ne var bunda

16. 15 Haziran 2008
  17. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nolcakk düşüncesiz insanlar aynı şeyi biz yapmış olsakk ooooo dmeedikelrini bırakmazlar...

18. 15 Haziran 2008
  19. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Sanırım sizi misafirden görmemiş yani yabancı olmadığınızı düşünmüş ve yemeklerini sıcakken yemişler...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.