Aşksız evlilik olur mu?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve pippi_langstrumpf tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  1. Farzedin ki sizi çok seven biri var. Çok ama çok iyi biri. İyilik yönünden eşi benzeri yok. Fakat hayalinizdeki prensten farklı. Aşık değilsiniz ama ona sonsuz güveniyorsunuz. Yaşınız ilerlemiş olsa bile aşkı beklermisiniz yoksa nikahta keramet var deyip evlenir misiniz?

2. 16 Şubat 2010
  3. Penbe

Penbe pırlanta Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben aslen gençler adına mantık evliliği taraftarıyım. ( ancak hiç aşk olmazsa da olmaz bence. azcık da olsa olmalı be... mesela ben büyük ölçüde mantık evliliği yaptım 25 yıl evvel. ama bence içimizde azıcık bile sevgi olmasaydı bu günlere gelemezdik.

4. 16 Şubat 2010
  5. Penbe

Penbe pırlanta Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani uzun lafın kısası Yaşım ilerlemiş olsa bile aşkı beklerim

6. 16 Şubat 2010
  7. Şöyle diyeyim onu aslında çok az seviyorsunz.. Çünkü bi erkekte aradığınız bazı özellikler onda yok. Erkek gibi erkek değil. Çok çocukça ve saf.Ayrıca hep aynı konular üzerinde konuşup sıkıcı oluosa bu huyları da sizi sinir ediyorsa istediğiniz özelliklere uygun birini mi ararsınız yoksa bi şans verirmisnz?

8. 16 Şubat 2010
  9. Şöyle diyeyim onu aslında çok az seviyorsunz.. Çünkü bi erkekte aradığınız bazı özellikler onda yok. Erkek gibi erkek değil. Çok çocukça ve saf.Ayrıca hep aynı konular üzerinde konuşup sıkıcı oluosa bu huyları da sizi sinir ediyorsa istediğiniz özelliklere uygun birini mi ararsınız yoksa bi şans verirmisnz?

10. 16 Şubat 2010
  11. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    iyi diye evlenilmez.. ama hayattan beklentiler, zevkler vs uyuşuyorsa zamanla sevgi oluşabilir..

12. 16 Şubat 2010
  13. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle aşkı aramam. aşık olduğun insandan çok sana aşık olan seni mutlu eder! ben bunu bilir bunu sölerim opuyorumnanaktan
    gözüne batan huylarıda biiiir bir yokolup gidecektir bence...

14. 16 Şubat 2010
  15. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bir erkekte aradığım özelliklere sahip olarak görümüyorsam onu, evlenmezdim.. evlilik bir " hadi bir şans vereyim" diye yapılmaz..

16. 16 Şubat 2010
  17. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ıçerik nedeniyle konunuz "ılişkiler- Duygular-Hayatın içinden" bölümüne taşınmıştır, bilginize

18. 16 Şubat 2010
  19. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilişkilerde neler oluyor nelerrr sorunlar güzelliklerrr herşeyy mutlulukta tartışmadaaa
    SEVMEDıĞıNZ Bı ıNSANIN herşeyi batarrr....insan mutsuz olduğu zaman için sevmeliki bırakıp gitmek,hemen arkanı dönmek kolay olmasınnnn......(normal şartlar altında)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.