Aşkta kaybetmek istemiyorum artık,yardım edebilirmisiniz ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve XXXgizemXXX tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : XXXgizemXXX
  1. XXXgizemXXX

XXXgizemXXX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bayanlar!,
    artik okuya okuya bende çok terredütten sonra yazmak istedim.. kim bilir cok iyi öneriler yada tecrubelerinize dayanarak yorumlara yardimlarla belki bende mutlu olabilirim.

->çok eskiye dayanarak ask olayinda çok yiprandim.
    okulda (yas 15) fena halde asik oldugum biri yuzunden butun okula rezil edildim.
    (soyleki; sevdigimi ogrenen bir kisi bana aranizi yapicam diyerek herkesin onunde tenefuste benim ona teklif etmemi istedi, haliyle cocukta dalga gecercesine hayir dedi)

->bundan sonra (yas 17) baska birini sevdim son senemdeydim. ve bu kisi de arkadasim bildigim kiz yuzunden ogrendi; kotu olmadi belki ama hic ne yaklasti nede bi sinyal verdi. okul nerdeyse biliodu ama tinlayan yoktu bende orali olmamis gibi gorunmeye çalisiordum ki cok gururlu biriyim ve gururumu kirdilar bikere o seneler.

->kimseye asik olmadim/olmam artik derken.. (yas 19/20) markette calisan birine asik oldum. aramizda birsey olamadan, birsey gecmeden (tek bir msn gorusmesinden baska)çok aci cektim neden dedim hep.madem seviyo neden bole davrandi neden bole hareket etti nedemek istedi o anki haliyle diye baya paranoyak oldum. git gide ona baglanmistim, aramizda birsey olmamasina ramen hep onun bana adim atmasini istedim, cunku begendigini belli ediyordu..bu acidan kurtuldum demem 3 ayi aldi. o sirada o is yerinden ayrilmisti, iyide olmustu unutmam kolaylasmisti.

->üniversitedeyim simdi.(yas 23) kütüphanede okurken onun bana baktigini gördum. bn geri baktigimda israrla dakikalarca bakismak istedi. once ne bakiyor yav dedigimde hosuma gitti utandim bile o baktikca. önceleri hiç dikkatimi ve ilgimi çekmemisti ama bakmasindan sonra onu okulda her gördügümde onun hakkinde dusunmeye onu hayal etmeye onu sevmeye basladim. her godrugumde inanilmaz heycanlanior ve nede olsa aramiz olmaz dye dusundugumde aci cekiyordum
    (baska sinifta oldugu için koridorda görebiliyorum oda ayda 1 defa en fazla ama son zamanlar 4 aydir goremiyorum derslerin karisikligi ve degisikligi yuzunden)

arkadaslar, cok aci cektim ve inanin hic bir sevdigim biryle yada bi cikma gibi birseyim de olmadi.
    ama bu son gordugum cocukla irtibat kurmak istiyorum.
    benim onla konusmam durumu olamaz cunku inanin cok rencide oldugum icin bilincaltimda inanilmaz korkular var (piskologa gidiorum) yani kotu birsey olacak diye kesinlikle kendim yaklasamam. onun bana yaklasmasini saglamak istiorum. enazindan benden hoslandigini yada o da olmasa benle arkadas olabilecegini gormus olabilirm artik herdefasinda terslenen ben olmadan.
    veya arkadas araya sokmak durumu olmaz cunku ortak arkadas felanda yok yada guvenebilecegim biri cunki arkadasm yok ole üniversitede. sadece sinfta merhaba merhaba okadar.

arkadaslar yardiminizia ihtiycm var, simdi neyapabilirim?? nasil bana yaklasmasini saglarim gormuorum nerdeyse okulda, siniflar cok degisik. birde ztn ayni sempte oturmuyoruz.

yanliz 2 ay once facede bi baskasi gibi onu ekledim ve okuldan birinin onu begendigini soledim, tabi oda merak ederek kim facei vami dedi, bende yok dedim ve nese, bisey olacagi yok diye birde kokudan konu okadarla kaldi,ama geçen gün sinavda gördum ve duygularim kabardi tekrar ve kendimi tutamadim ve az once mail attim kizin msn adresini buldum istersn verebilirim dedim. (cevabi henuz gelmedi)
    neyapiyim bu tur oyunla inanin kotu amacla degil sadece bir zarar gormeden onla irtibata gecmek istiorum.
    hos tamam msnesini ver ekliyim dese benim resmimi gorse ve begenmeyip silse ben yine aci cekicem, cok hassasim o yzden ne ole konusabilirim nede uzuntuye gelebiliyorum. ama onu da istiyorum.
    :KK43: artik bende bir iliski yasamak yada arkadaslik ettigim bi erkekle mutlu olmak istiorummirmirmirmir

yazlari buyuttum degistirdim arkadaslar :) yanliz sunuda duzeltiyim, ben normal hayatimda mutluyum ama tek sorun bu cocuga yaklasamamam ve bu yuzden yardim istiyorum, anlatigim gecmisi size biraz bilginiz olsun diye anlattim..yani erkek olmadan mutsuzum demiyorum ama asktada artik mutlu olmak istiyorum.

simdiden tesekurler

Son düzenleme: 19 Ocak 2010
  2. 19 Ocak 2010
  3. yahu hayatta erkeklerden başka şeylerde var biliyo musun?

4. 19 Ocak 2010
  5. XXXgizemXXX

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biliyorum tabiki. ben yazimin hic biryerinde sadece erkek var hayatimda diger seyleri unuttum demedimki.
    ask hayatimdada mutlu olmak istedim. asik oldugum birine yaklasmak istemem yanlis birsey mi?

6. 19 Ocak 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    arkadasım gözlerimin bozulmasından korktum okuyamadım ne kadar küçük yazmıssın
    ama mutluluk illa bir erkekte deildir bunu bil

8. 19 Ocak 2010
  9. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hayır tabiki yanlış bişii değil sevmek ve sevilmek çok güzel şeylerdir ve sende bunu tatmak istiyosun en doğal hakkın ama keşke facede başkası gii eklemeseydin hiç direk kendin oalrak ekleseydin benceopuyorumnanaktan

10. 19 Ocak 2010
  11. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    okulda görünce gözünün içine bak gülümse falan bakalım ne tepki vericek

12. 19 Ocak 2010
  13. XXXgizemXXX

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ozur dilerim, yaziyi duzelttim, ben hepsi ayni yazida olunca karisiklik olmasin az ayirilsi n hikayeyle sorum diye yapmistim da :) ama degistim.
    yanliz ben sadece mutlu olmak icin erkek istemiorum, hayatim mutlu geciyor allaha sukur.
    tek istedgim artik asktada mutlu olabilmek

14. 19 Ocak 2010
  15. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    aramaktan vazgeç. bırak o seni bulsun. bekleme de.

16. 19 Ocak 2010
  17. XXXgizemXXX

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yorum icin tsk
    okulda cok fazla goremiyorum iste sorun bu. birdefasinda gordum baktim baktim orali olmadi oan spor giyinmistim pek ozentili degildim belki tanimadi diye dusundum.
    halbuki ondan once icime dusecek gibi bakan oydu.
    yanliz onuda goremiyorum sorun da bu :KK43: gorsem bakacm da yok.. baska yok yokmu ona yaklasabilmem icin ?

18. 19 Ocak 2010
  19. XXXgizemXXX

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tsk ederim
    inanin hikayemi ondan koydum kismede tadamadim bunu ve artik istiorum bu zyuden yardim istiorum burdan.
    facede baskasi gibi eklemem benim facim olmamasi ama zaten olsa bile bunu goze alamiyorum, inan yazimda soyledigim gibi cok hassas ve cabuk kirilan biriyiorm, problemliyim az :) yani hemen beni terslerse beni tanir sinifta kucuk duserim gibi seyler dusunuypr strese panige giriyorum 9gecmiste yasadigim o hayal kiriklarim yuzunden ve buraya yazmadigim bir cok sorun yuzunden)
    yani benim ona degil onun bana yaklastigini istiorum. cunku enazindan onunda ilgili oldugunu anlamis olurum ve benim adimim tabiki ozaman ona gore olur,