asla artık hayatımda olmayacak..onuda içimde YOK edeceğim..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım bu artık nunla alakalı son yazışım,son sitemim,son içimi döküşüm olucak..1 yıldır üyeyim KK...devamlı yazıyorum zaten..1 yıl önce herşeyden çok sevdiğim insandan ayrıldığım dönem yazmıştım,acılarımı,gözyaşlarımı,terkedilişimin ardından,başlayan psikolojik tedavimi,aile sorunlarımı,yalnızlığımı..herşeyimi paylaştım sizlerle..bu dönemde tanıştığım hayatımda olan diğer o kişidende bahsetmiştim..tüm bunları yaşamamın ardından,aşk yoktu ama boşluğumu dolduruyor,bana teselli oluyordu verdiği değer..çünkü emindim verdiği değerden,sevgiden..9-10 ay kadar,böyle devam etti..eski sevdiğim insanı asla unutmadım ama,acımı hafifletti..bu süre içinde yalanlarını çok yakaladım, ama hep görmezden geldim.çünkü çok sevdiğini biliyordum.yaklaşık 1 ay kadar önce ailesinin yanına izne gitti.aramız çok iyi,herşey çok güzel sorunsuz gidiyordu.ancak ailesinin yanına gidince sesimi duymadan uyumayan insan,aramaz oldu..tabi bende onu aramadım..geçtiğimiz haftamesajı geldi,trafik kazası geçirdim onun için arayamadım,ama bende hiç bişey yok,sen merak etme sadece çizik var suratımda dedi ama o kadar emindimki yalan olduğundan,aramamasının üzerini kapıyordu aklı sıra..tabii inanmadığım için ardından bnde onu hiç aramadım..ancak merak ettim acaba nasıl davranıcak şimdi diye,yine 10 gün oldu o konuşmamızdan belli ses yk..üstelik izinide bitti ve dönmüş olmalı..ona o kadar kızdımki,asla aramadım yalanlarından dolayı..yaa ne olursa olsun bu ne dengesizliktir böyle..ayrıca izne gittiğinden belli facedede yk dondurmuştur diye düşündüm ama arasıra bakıyorum yine göremiyrum..aşk yoktu ama en zor günlerimde o vardı,üzülmemek elde değil ancak,bu kadar çabuk vazgeçmek,pes etmek,hiç sorun yokken,böylesine uzaklaşmamız birbirimizden...işte bunu hazmedemiyorum..ne düşünüyor,aklına geliyrmuyum bilmiyorum ama,tek bildiğim artık aramasın zaten,geri dönüş yapmasın..o benden bu kadar çabuk vazgeçebiliyorsa,sözyleyeek ne kalırki başka??haksızmıyım arkadaşlar.....

2. 15 Temmuz 2010
  3. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    haklısın canım arkadaşım benim saf kalpli temiz yalansız arkadaşım :teselli:
    zaten geçen konuda da yazdığım gibi yalanı olan insandan uzak durmanı isterim :umursamaz:
    belki aranızda tartışma çıkmasın diye yalanlara başvuruyo ama ne olursa olsun yalan söylememeli :kızgın:
    bir de her şey iyi güzelken birden aramaması falan çok tutarsız olduğunu gösteriyor.
    belki eski sevgilini birazcık da olsa unutturdu sana ama ya sende daha derin yaralar açarsa?
    dedim ya işte uzak dur arkadaşım yalanlarla dolu bi kişiyle yalan hayat yaşanmaz..

4. 15 Temmuz 2010
  5. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bi erkek bu kadar süre aramıyosa ondan uzak dur ben artık bunu bilir bunu söylerim aramıyosa çıakr aklından at unutmaya çalış yap işte bişiler

6. 15 Temmuz 2010
  7. thalix

thalix Iyiler her zaman kazanir. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3.550
    Ödül Puanları:
    238
    yalan söyleyen karsindakini hice sayan insandir düsüncesizdir
    seven insan yalan söyleyemez gercekten sevmisse..
    bu kdr tutarsiz biri her zaman kendini tekrar edicek yanliz kaldiginda limani sen olcaksin , baskalarini bulunca unutulan yine sen...
    üzme kendini sakin cok dogru bir karar verdigini düsünüyorum herseyin hayirlisini diliyorum hakkinda arkadasim

8. 15 Temmuz 2010
  9. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    yalan söylemesi başlıbaşına bir sorun zaten bence bitir böyle sonu yok en azından kendi yoluınu bir an önce çiz ve bitsin

10. 15 Temmuz 2010
  11. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    erkeklerin huyu bu hep yalan söylüyolar
    1 kere yalanını yakaladınmı bidaha konuşmuycaksın

12. 15 Temmuz 2010
  13. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Ben diğer konunuzda da yazmıştım... yalan diyorsunuz ama ... ya değilse?

Bir gözünüz bir şey mi gördü... o tek gözünüze güvenmeyeceksiniz bir de diğer gözünüzle bakacaksınız. Kaza yaptım demiş... siz inanmamışsınız, kendinize göre sebepleriniz var.. ama eğer yalan değilse... ben de olsam bi daha aramam beni böyle anımda yalnız bırakan sevgiliyi.

Neyse, zaten kararınızı vermişsiniz, Allah yolunuzu açık etsin inşallah.

14. 15 Temmuz 2010
  15. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın cnm tabiki bu ihtimal olabilirdi ama keşkeeeee .....yalnız onun o kadar çk yalanını yakaladımki,konuşma tarzından bile anlayabiliyorum samimiyetini..haklısın tabii yalan bile olsa,böyle bişey söyleyince benim aramamamdan da bana öfkli olsa gerek ama böyle tutarsız,kafasına göre davranması,ve bu kadar çabuk vazgeçmesi benden...sence doğrumu..evt kararımı verdim ama tabiki çkta zor olcak benim için..çünkü hazmedemiyorum bu kadar çabuk pes etmesini..

16. 15 Temmuz 2010
  17. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yalan olduğundan kadar eminimki,bende aramadım onu ama en azından tekrar dönebilir ve arayamazmıydı..bu kadar kolaymı yanii..her ne kadar üzülsemde duygularım değil mantığımı kullanmak istiyorum bu kez..artık arasa dönse bile beynimde yok...şimdi sıra nu içimden atmaya geldii..

18. 15 Temmuz 2010
  19. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Yani elbette ki siz daha iyi bilirsiniz, onu daha iyi tanıyorsunuz, biz ancak bize yazdığınız kadarıyla yorum yapabiliyoruz. Hataları olduğu bariz, zaten daha önceden de sabıkalıymış bu konuda. Ama benim gözlemlediğim şey, eğer ki burada bir vazgeçme söz konusuysa bu tek taraflı bir vazgeçme değil. Siz karşılıklı olarak pes etmiş ve vazgeçmişsiniz birbirinizden. Hayırlısı budur belki de, o ayrı konu ama, eğer ki size benden nasıl bu kadar kolay vazgeçtin derse bi gün şaşırmayın hiç. Ben onun da sizinle aynı şeyleri hissettiğini düşünüyorum bu konuda.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.