Asla bebegim olmayacak diye cok korkuyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve _chocolate_ tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

25 Aralık 2009
    Konu Sahibi : _chocolate_
  1. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam arkadaslarim.

Ben suanda Meslek egitimi görüyorum, Avukat Asistanligi olarak. Cok güzel bir meslek kelimenin tam anlamiyla bir altin bilenzik olacak bana allahin izniyle. Ancak 2,5 yildir evliyim ve artik cocuk hasretiyle kavruluyorum artik. Meslegimin bitmesine daha 3 yil var ve artik gözümü kararttim okadar beklemeyi hic istemiyorum acikcasi. Ancak hernedense 6 aydir adet görmedim, ovalasyon zamanimi cikarmak icin hergün atesimi ölcüyorum atesim ciktigi an ovalasyon testi yapmak icin ovalasyon testlerinide hazirladim. Ovalasyon olmasi icin internetten arastirip, neredeyse bütün kadinlarin hamile kalmasinda yardimci olan haplerde ismarladim önümüzdeki günlerde gelecek insallah.

Suan bütün doktorlar yilbasi tatilinde oldugu icin birinci ayi beklemem gerekli maalesef doktora gitmem icin. 2,5 yildir dikkat etmekden baska birtürlü korunmadim. Simdi cok korkuyorum bugüne kadar olmadi, 6 aydirda adet görmüyorum diye cok korkuyorum. Benim icin dua edin lütfen. Cok istiyorum bir bebegim olsun :ecrin_bebek:

2. 25 Aralık 2009
  3. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım kist problemin olabilir en yakın zamanda dr.a git...
    hepimiz bebegimiz olsun istiyoruz ama allahım istemeyince olmuyor.....
    bebegin olmamasıda herşeyin sonu degil zatennn....

4. 25 Aralık 2009
  5. Gurbet_gelini

Gurbet_gelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    nasil yani 6 aydir neden adet gormuyorsun
    yada neden 6 ay olana kadar dr gitmedin

6. 25 Aralık 2009
  7. ALeNaM

ALeNaM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya benim adetime bir hafta var ama arkadaslar bir kac gundur lavaboya gittimde keskin koku aliyorum cisimden kafamçokkarıştı bu ne anlama geliyor bilen varmi

8. 25 Aralık 2009
  9. _chocolate_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yok canim allahin gücüne gitmesin ama bir bebegimin olmamasi gercekten herseyin sonu anlamina geliyor benim icin kendimi bildim bileli anne olma hayali kurdum ben...

Doktora gitmeye gelince cok baska sorunlarim vardi onlarla ugrasmaktan sagligimla ugrasamadim birde zaman zaman üc aya kadar gecikme oluyordu adetimde sonra geri düzeliyordu buda öyle olur sandim. Birde doktora gitmeyi sevmememinde etkisi var yok degil. Anca birinci ayin 7 sine termin alabildim simdi de.

10. 25 Aralık 2009
  11. _chocolate_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    o dedigin keskin koku benimde problemim nekadar banyo yapsamda pek fayda etmiyor. Dikkatte almiyorum pek ama bir sorunun göstergesi degildir umarim.

12. 25 Aralık 2009
  13. batusum

batusum Guest

neden 6 aydır bekliyorsun anlamadım

14. 25 Aralık 2009
  15. ALeNaM

ALeNaM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben hamilelikten suphelendigim icin sormustum cunku hamilelerde keskin koku olurmus ben bebek icin ugrasiyorumda :KK43:

16. 25 Aralık 2009
  17. batusum

batusum Guest

idrar yapınca yayılan keskin koku ciddiye alınması gereken bır konu bildiğim kadarıyla enfeksiyon belirtisi

18. 25 Aralık 2009
  19. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah bebegine kavuşursunnn
    ama inankii allahım hepimize farklı dertler vererek bizleri sınavdan geçiriyor.....bende 4yıllık evliyimm hatta 5.yılın içindeyiz ilk başından beri istedik olmadııı...ama inanki hayatın sonu degilll...neden yıpratasınki kendiniii...
    evet bütün yollara başvurur elinden geleni yaparsın ama daha fazlasına gücün yetmezkii canımmm
    bence karalar baglama ve umutlu oll
    inşallah olur bebişinnn