Asla vazgeçmicem senden bebeğim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bebegem tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : bebegem
  1. bebegem

bebegem BEBEĞİMİ VER RABBİM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yazıcak aslında bir şey bulamıyorum sebebine gelince ben hapla tedavi aşılama derken hala çocuk sahibi değilim

ve umudum tükenirken yeni heyecanlar basıyor yüreğimi belki bu ay tutar diye....

2 .aşılamamda negatifti neden böyl e oldu anlamadım oysa 25 yaşındayım küçükte değilim büyükte değil derken

neden böyle oldu anlamadım....

hiç sorunumuz yok sadece bende yumurtlama problemi var......

doktorum tüp bebek dedi.... tek çarem oymuş...

ama ben maddi manevi yoruldum artı biraz dinlenmek istiyorum....

umarım dinlenme ayında bebeğim gelir bana....

ama gelmezse asla vazgeçmicem...

ÖLENE DEK UĞRAŞICAM...
    MİLLETİN DALGA KONUSU OLSAMDA..

MİLLET İÇİN KISIR GELİN OLSAMDA.... ANNELİK NEYMİŞ BİLEMEZ OLSAMDA

BEN BEBEĞİM İÇİN ÖLENE DEK UĞRAŞICAMMM

2. 13 Eylül 2009
  3. pampal

pampal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sakın moralini bozma herkes bişey der pes etme moralini yüksek tut burda birbirimize destek verir yanlız degilsin

4. 13 Eylül 2009
  5. bebegem

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    OF PAMPAL

kaderime küsüp dünüme isyan ettim günlerce neden millet istemediği halde bebekleri varda benim neden olmuyor merak ediyorum.....

zamanda geçiyor millet ağzına geleni söylüyor ne düğüne ne bayramda kimseyi ziyaret etmek istemiyorum

çünkü duycaklarımı biliyorum ama yılmadan yıkık viran gönlümle devam edicem

6. 13 Eylül 2009
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bitanem sakın moralini bozma canım rabbim herşeyin bir zamnını vermiş canım sana ne denilirse kulağını kapat canım verende rabbim alanda rabbim bu arada sen kısır değilsin canım bu kelimeyi hiç sevmiyorum sadece anniş olmak için zamnın var bende 5 senede çok şeyler duydum bana en yakın arkadaşım bile boşuna tedavi görme bile dedi ben onun çocuklarını bağrıma basarken bana olmayabilir boşuna masraf edersin bile dedi o yüzden takma canım seni önce rabbim daha sonra bizler iyi anlarız ben dışarda akrabamda çocuğuna kızan annelere ilk sözüm siz koly buldunuz gidin bir tüp bebk merkezine izleyin diyorum canım rabbim en yakın zamnda bu mutluluğu sana yaşatır inşallah takma kafanı salla gitsinkaydirigubbakcemile5

8. 13 Eylül 2009
  9. bebegem

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah zeyracım inşallah

umudum yok korkuyorum ya tüp bebeklerde tutmazsa diye çünkü çok umutlanmıştım aşılama
    lar tutar diye böyle negatif bir sonuç hiç beklemiyordum....

şimdi ise kürlerle devam ediyorumm

10. 13 Eylül 2009
  11. pampal

pampal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynen aynı şeyleri bende yaşıyorum artık laf söyleyene lafı yapıştırıyorum.Belli başlı kişilerle görüşüyorum bebek konusu acılan yerden kaçıyorum bitanem bende sorun yok eşimde sorun ama kimse kabullenmiyo kendilerine toz kondurmuyorlar kulagını kapat.Sana duyduyum lafları burda anlatsam agzın acık baka kalırsın beterin beteri varDıYıP ŞÜKRETmeliyiz canım ewet millet hamile kalıyo ay istemiyorum ben aldırcam bunu dedikleri zaman öyle bi deliriyorum ya diyorum bana bakın ders cıkarındiyorum .çocuklarına bagırdıkları zamn bile kızıyorum kıymet bilmiyorsunuz diye aca bizdemi öyle olcaz bebişlerimiz oldugunda bagıra bilirmiyiz?

12. 13 Eylül 2009
  13. pampal

pampal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sakın tüpbebek tedavisine giderken tutmazsa ay şöyle olursa böyle olursa düşünenrek gitme pozitif düşün yoksa moral cok önemli

14. 13 Eylül 2009
  15. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım sıkma canını içini ferah tut canım bak bende ve eşimde hiç bir neden yoktu olmadı şükürler olsun ilk denemede oldu bende neler düşünüyordum olmadan acaba hiç anne olamayacammı diye rabbim ol desin canım yeterki o isterse bir gecede gelir mucizen tedaviler hep vesilesi yeterki o izin versin canım ben inanıyorum yaradanım kimsenin kucağını boş bırakmaz yeterki bol bol dua et canım iste gönülden iste yaradanımdan

16. 13 Eylül 2009
  17. bensunaz

bensunaz HOSGELDİNİZ MELEKLERİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen kürlere devam et.kendini rahat zinde hissettiğin zaman başlarsın.. belkide RABBıM kendiliğinden bile nasip eder.. yer gök duayla canım.. inşallah bu mübarek günlerde ellrimiz bo çevrilmez...bol bol dua canım...

18. 13 Eylül 2009
  19. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim sakin kendini o sekil seyleri düsünerek yipratma bak tüp bebek yapritmayi düsünüyorsun ama en önemlisi senin kendini hazir hisetmen sakin olumsuz düsüncelere verme allahdan hayirlisini dilemekten baska bi cagremiz yok ellbet birgün bizimde yüzümüz gülecek ve bebislerimizi sevcez