Aslan Burcu Haziran Ayı Yorumu

Konusu 'Aslan Burcu' forumundadır ve _laylaylom_ tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

  3 Haziran 2010
  Konu Sahibi : _laylaylom_
 1. _laylaylom_

  _laylaylom_ Popüler Üye Üye

  Katılım:
  1 Haziran 2009
  Mesajlar:
  5.917
  Beğenildi:
  20
  Ödül Puanları:
  148
  Ayın ilk haftası endişe ve kuruntuları beraberinde getirebilir. Beklenmedik kayıplar neticesinde bazı işlere baştan başlanabilir. İş ve kariyer konularında da sıkıcı etkiler peşinizi bırakmayabilir.

  6 Haziran'da Jüpiter'in Koç burcuna geçmesi ve ay sonuna kadar burada kalması ile ruhsal arayışlar, yurt dışı bağlantılı işler, kişiler ve seyahatler konusunda olumlu etkiler ve yüksek şans söz konusu. Basın yayın, yüksek öğrenim gibi konuların da hareketleneceği günlerdesiniz. 7 Haziran'dan itibaren maddi kazançlar, şans oyunlarından gelen orta çaplı getiriler söz konusu olabilir.

  10 Haziran'dan 25 Haziran'a kadar olan dönemde arkadaşlıklar konusunda güçlü bir döneminiz. İlişkilerinizi onarmak, yeniden bir araya gelmek ve ortak hedefler belirlemek için doğru bir zamanlama içindesiniz.

  12 Haziran civarı arkadaşlıklar konusunda yeni şanslar önünüze çıkabilir, yeni dostluklar, yeni çevreler edinebilirsiniz. Organizasyonlar ve sosyal etkinlikler konusunda da olumlu etkilere açıksınız.

  14 Haziran'da aslan burcuna geçecek olan Venüs ay sonuna kadar kişisel konularda sizi yakından destekleyerek öne çıkmak istediğiniz meselelerde sizi daha cazibeli ve çekici kılabilir. Çevrenizdeki gözlerin üstünüze çevrilebileceği aynı zamanda sahip olmayı arzu ettiğiniz konularda getirilerinizin artacağı bir dönemdesiniz.

  21 Haziran'dan itibaren özellikle sizin için geçmişte kalmış konularla ilgili bazı konuların aydınlığa kavuşabileceği bir dönemdesiniz. Bununla bağlantılı olarak endişe ve kuruntular tekrar su üstüne çıkabilir, depresif bir ruh hali gözlenebilir.

  25-30 Haziran arasında karamsar düşünceleriniz ve yakın çevreniz yüzünden bunalabilir kendinizi bitkin ve mutsuz hissedebilirsiniz. Bazı hedeflerden vazgeçmek gibi çok yanlış fikirlere kapılmayın. Sağlığınıza en çok dikkat etmeniz gereken dönem.

  26 Haziran ise bazı değişimlerin başlangıcı olacak. Olaylar üzerinde kontrol edici gücünüz olmadığı için fazla zorlamayın. Bu arada bilginiz dışında kalmış bazı konuların iç yüzünü öğrenebilirsiniz. Bu dönemde kendiniz olaylara kaptırmak yerine sizi rahatlatacak konularla uğraşmak, kendinize özen göstermek, fazla yorulmamak önemli.

  Alıntıdır...