Aslan Burcuna En Uygun Eş Hangi Burçtan Olur Acaba Bilginiz Var mı ?

Konusu 'Aslan Burcu' forumundadır ve aşksız prenses tarafından 9 Ocak 2008 başlatılmıştır.

9 Ocak 2008
    Konu Sahibi : aşksız prenses
  1. aslan burcuyum.ileride evlenmeyi düşündüğümde burcuma huy olarak en yakın bana en uyum sağlayabilecek hangi burç olabilir?bilgisi olanlardan yardım istiyorum?:1hug::1hug:

2. 9 Ocak 2008
  3. cannil

cannil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ASKSIZ PRENSES GENC BAYAN, YAYLAR COK UYGUNDUR,YAY BULUNCA KACIRMA,DENE !! Ben de aslanim ama uygun bulamadim

4. 9 Ocak 2008

5. teşekkür ederim değerlendireceğim bu önerini.peki özet olarak yay burcunun özelliklerini biliyomusun en belirgin özellikleri ne?
    :içelim:

6. 10 Ocak 2008
  7. cannil

cannil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyimser,uyumlu,bencil olmayan,aslanin hakimiyetine fazla karşı olmayan,mehametli özü iyi kişilerdir.fizik olarakta genelde düzgün ve zekidirler.sadece biraz fazla geveze olabilirler,bu kadar biliyorum.

8. 11 Ocak 2008
  9. bebişiiiim

bebişiiiim Guest

koç olarak bılıyorum eşimde koç çok şükür uyumluyuzda.gerçi ikiside lider ruhludur ama inatçılıktada üstlerıne yoktur ama sevgı olunca burcu takmıyon çok:)

10. 24 Ocak 2008
  11. haklısın tabi sevgi olunca burç falan takılmaz....ama koç burcu önerin için saol.a.s.

12. 26 Ocak 2008
  13. asinem

asinem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aslan burcuyum eşimde akrepdiruyumumuz süper aman maşallah deyimde.en belirgin özelliği eşine değer verip saygı göstermesi ve çok çokda saygı beklemsidir.

14. 7 Şubat 2008
  15. hinnzir

hinnzir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yay diorum başka bişi demiorummm yayların bana göre en sinir bozucu özelliği çok mantıklı olmalarıdır sen de onun haklı olduğu konularda senden daha zekice yaklaşıor die kabullenebilrsen gururuna hakim olursan yaydan daha iyisi yoktur.

16. 8 Şubat 2008
  17. xuxlxuxfet

xuxlxuxfet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben aslan burcuyum eşim yay uyum sağladığımız tek noktamız dahi yoooooooooook.senağlama

18. 19 Şubat 2008
  19. Demet

Demet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bence asla ben aslan eşim koç 2 gün ii 1 gün kötüyüz ama vazgeçemiyozda birbirimizden