Aslan İle Aslan Uyumu

Konusu 'Aslan Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

27 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ıki Aslan arasında çok uyumlu bir ilişki olabileceği gibi tamamen uyumsuz bir ilişki de olabilir. Hem kadın, hem erkek burç ateş grubudur ve aynı burçtan kadın ve erkeğin birçok ortak noktaları olabilir. Her ikisi de hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Sadakat ve dostluk duyguları oldukça kuvvetlidir. Birlikte vakit geçirmekten fazlasıyla keyif alırlar. Birbirlerinin duygu ve düşüncelerine anlayış gösterdikleri müddetçe arzu ve isteklerine karşılık verebileceklerdir. Eğer gururları nedeniyle birbirlerinin üzerinde baskı kurmaya çalışırlarsa anlaşamazlar ve birbirlerinden uzaklaşırlar. Seksüel anlamda her iki taraf da arzulu ve isteklidir. Uzun vadede çok iyi iki dost olabilirler, fakat uyumlu bir ilişki yakalayabilmeleri zordur.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
    alıntı

Son düzenleme: 26 Mayıs 2009
  2. 6 Mart 2009
  3. Juliet

Juliet Guest

aaa aslanla aslan zormuş nedendir bilmem ama aslan burçları ilgimi. çekmez karşı cins olarak . mesela ünlüler ........-tatlicadiarzu-...

akrepler ve yengeçler...sengözlerimebaksanab

4. 2 Nisan 2009
  5. SEVDAFB

SEVDAFB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben mesela asla aslan burçlarıyla anlaşamam.en ii anlaştıklarım yaylardır.:))

6. 31 Ocak 2010
  7. Tanem

Tanem Benim canım oğluuuuuummmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Nişanlım ve ben aslanız şuan idare eder inş ileride de geçerliliği sürer :eek:

8. 11 Mart 2010
  9. baharkokusu

baharkokusu Guest

eşimle ben aslan burcuyuz.evlendiğimiz ilk sene çok çatıştık liderlik konusunda..ma zaman geçtikçe olgunlaşıp,idare etmeyi öğrendim..aslında çok da kolaymış..kaydirigubbakcemile3

10. 26 Kasım 2011
  11. liilith

liilith Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    eğlenceli ilişki oluyo aslan-aslan hele ki aynı gün doğmuşsanız :)

12. 20 Şubat 2012
  13. prettywitch

prettywitch Hakk,Vedûd,Tevvâb,Selām, Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bizde aslan aslanız ilşki çok yenii ama uyum söz konusu değil :KK1: bayağı tartışıyoruz bazenn :KK1: ikimizde baskın olduğumuz için kırıcı oluyoruz maalesef.Ortak yönler çok fazla var ama anlaşma oranı biraz düşük :KK1:

14. 22 Mart 2012
  15. kelebek_kiss

kelebek_kiss krizantem Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    mucizevi bi uyumdur fakat zamanla güç yarışı oluşur aslan erkekleri bayanından daha kendini beğenmiş olduğundan çekişmeler çıkabilir

16. 23 Mart 2012
  17. acelya

acelya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben aslanım eşim de aslan.. yirmi yıldır evliyiz..genelde çok iyi gidiyoruz. Bir dediğimi iki etmez, gözüme bakar.. aynı burçtan olanlar anlaşamaz derler ... ama sanırım yükselen ya da diğer faktörler etkiliyor.