Aslan mı ? Yengeç mi ?

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Aslan mi, Yengec mi?
    Kizlar 23 temmuz dogum gunum. Bazi yerlerde o tarih yengec olarak geciyor bazi yerlerde aslan olarak.. Sasirdim ya. Ben neyim simdi?

2. 26 Aralık 2008
  3. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

Gerçek Bir Aslan İnsanı mısınız?
    Aslan burcuysanız yani güneş Aslan burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir Aslan olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Aslan ise bu testi siz de yapmalısınız.
    1) Kendinizi yakından ilgilendiren bir konuda harekete geçmeden önce uzun uzun düşünür müsünüz?
    2) Katı yürekli olduğunuza inanır mısınız?
    3) Yemek konusunda miktardan çok kaliteye mi önem verirsiniz?
    4) Gerektiği zaman durup dinlenmeden çalışabilir misiniz?
    5) Ne kadar fazla zorluk olursa olsun, siz o kadar keyifle mücadele eder misiniz?
    6) Daima sizden daha üstün biri olmayacağını mı düşünürsünüz?
    7) Herkes sizin mert olduğunuzu biliyor ve sizde yalan ve iki yüzlülük olmadığını da düşünüyorlar mı?
    8) İsrafa varan cömertliğiniz var mı?
    9) Her şeyin en fevkaladesini, en eşsizini ister, debdebeye de önem verir misiniz?
    10) Sevgisiz yaşayamayacağınızı düşünüyor musunuz?
    11) Daima sevmeyi mi istersiniz?
    12) Çok gururlu olduğunuz sık sık söylenir mi?
    13) Etrafınızda kendi üstünlüğünüzü açığa çıkaracak kimseler çoğunlukta mıdır?
    14) Gece hayatına düşkün olduğunuz doğru mu?
    15) Aldatılmak sizi bir Aslan gibi saldırarak ortalığı bir anda alt üst etmenize sebep olur mu?
    Cevaplarınızın Çoğu EVET ise;
    Otoriter, dediğim dedik bir Aslan sayılabilirsiniz. Tıpkı Aslan gibi gururunuzdan yanınıza varılamıyor. Kendinize ait o küçük ormanın kralı veya kraliçesi olmak istiyorsunuz. Gururunuzu okşayan söz ve davranışlar o dengesiz bencilliğinizi harekete geçinmeye yetiyor. Lütfen biraz daha esnek ve diplomatça davranın.
    Cevaplarınızın Çoğu Hayır ise:
    Sevimli kedi kılığına bürünmüş nazik bir Aslan denebilir size. Keyfinize diyecek yok. Sıcakkanlı, sevecen ve misafirlerini çok iyi ağırlamasını bilen bir ev sahibisiniz. Sıkılgan olabilirsiniz. Gene de pohpohlanmaktan aşırı zevk alıyorsunuz. Herkese güven duyma eğiliminiz bir hayli güçlü. Yara aldığınızda da tıpkı bir Aslan gibi dört dönüyor ve yaralarınızı yalayarak temizlemek için bir kenara çekiliyorsunuz, çevrenize küserek.
    :nazar:

4. 26 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bazilari uyuyor bazilarida uymuyor

6. 26 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Hollandaca bi site de baktim aslan ve yengecin ozelliklerine. Ona bakarak daha cok aslanla ortak yanlarim var.

8. 26 Aralık 2008
  9. Selen_Ay

Selen_Ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.871
    Ödül Puanları:
    163
    sanırım aslansın

ben hiç 23 temmuzun yengeç olduğuna denk gelmedim

ayrıca sitemizde de burçların özellikleri var bi bak bakalım hangisine daha çok uygunsun :)

10. 26 Aralık 2008
  11. Juliet

Juliet Guest

dedim dedik çaldığım düdük diyosan bir aslansın

12. 26 Aralık 2008
  13. Juliet

Juliet Guest

bende aslanım çünkü inatcı sabırlı tuttugunu koparan iyi yumuşak kalpli insanlara fazlaca güvenen ve kazık yiyen birisen send e aslansın canım

14. 26 Aralık 2008
  15. Juliet

Juliet Guest

bence bir gözat şuna

Mesaj Linki
    Gerçek Bir Aslan İnsanı mısınız?
    Aslan burcuysanız yani güneş Aslan burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir Aslan olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Aslan ise bu testi siz de yapmalısınız.
    1) Kendinizi yakından ilgilendiren bir konuda harekete geçmeden önce uzun uzun düşünür müsünüz?
    2) Katı yürekli olduğunuza inanır mısınız?
    3) Yemek konusunda miktardan çok kaliteye mi önem verirsiniz?
    4) Gerektiği zaman durup dinlenmeden çalışabilir misiniz?
    5) Ne kadar fazla zorluk olursa olsun, siz o kadar keyifle mücadele eder misiniz?
    6) Daima sizden daha üstün biri olmayacağını mı düşünürsünüz?
    7) Herkes sizin mert olduğunuzu biliyor ve sizde yalan ve iki yüzlülük olmadığını da düşünüyorlar mı?
    8) İsrafa varan cömertliğiniz var mı?
    9) Her şeyin en fevkaladesini, en eşsizini ister, debdebeye de önem verir misiniz?
    10) Sevgisiz yaşayamayacağınızı düşünüyor musunuz?
    11) Daima sevmeyi mi istersiniz?
    12) Çok gururlu olduğunuz sık sık söylenir mi?
    13) Etrafınızda kendi üstünlüğünüzü açığa çıkaracak kimseler çoğunlukta mıdır?
    14) Gece hayatına düşkün olduğunuz doğru mu?
    15) Aldatılmak sizi bir Aslan gibi saldırarak ortalığı bir anda alt üst etmenize sebep olur mu?
    Cevaplarınızın Çoğu EVET ise;
    Otoriter, dediğim dedik bir Aslan sayılabilirsiniz. Tıpkı Aslan gibi gururunuzdan yanınıza varılamıyor. Kendinize ait o küçük ormanın kralı veya kraliçesi olmak istiyorsunuz. Gururunuzu okşayan söz ve davranışlar o dengesiz bencilliğinizi harekete geçinmeye yetiyor. Lütfen biraz daha esnek ve diplomatça davranın.
    Cevaplarınızın Çoğu Hayır ise:
    Sevimli kedi kılığına bürünmüş nazik bir Aslan denebilir size. Keyfinize diyecek yok. Sıcakkanlı, sevecen ve misafirlerini çok iyi ağırlamasını bilen bir ev sahibisiniz. Sıkılgan olabilirsiniz. Gene de pohpohlanmaktan aşırı zevk alıyorsunuz. Herkese güven duyma eğiliminiz bir hayli güçlü. Yara aldığınızda da tıpkı bir Aslan gibi dört dönüyor ve yaralarınızı yalayarak temizlemek için bir kenara çekiliyorsunuz, çevrenize küser
    ek.

16. 26 Aralık 2008
  17. EU1

EU1 Guest

Vallahi genelde insanlar oyle oldugumu diyorlar. yani dedigim dedik. Inatciyimdir. Tuttugumu bazen koparirim. Ama bitanesini koparamadim :KK43: Insanlara cok cabuk guveniyorum malesef..

Ama sitedeki ozelliklerin bazilari hic uyusmuyor.

18. 8 Ağustos 2009
  19. karamelcik

karamelcik Guest

cnm ya aynen ben de 23 temmuz doğumluyum.ama benim özelliklerimin çoğu yengece uyuyor.aslan burcuyla uzaktan yakından alakam yok.bir yerde şöyle bir şey okumuştum.mesela 23 temmuz öğlen 12 ye kadar doğanlar yengeç oluyormuş diye.doğum saatiyle de alakalı.ama çok kötü bişey geçiş gününde doğmak.ara sıra anneme kızıyorum bilekaydirigubbakcemile3