Aslican'dan Seçmeler

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve aslican tarafından 26 Ekim 2006 başlatılmıştır.

26 Ekim 2006
    Konu Sahibi : aslican
  1. aslican

aslican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kayboldum
    Adam karısının kedisinden o kadar nefret ediyormuş ki, ne yapıp yapıp ondan kurtulmanın yollarını düşünüyormuş.. sonunda bir sabah kediyi arabaya attığı gibi evlerinin 20 blok ötesinde bi sokağa götürmüş, onu orda bırakıp doğru ise gitmiş... aynı akşam isten eve gelmiş bi bakmış kedi evin bahçesinde karışıyla oynuyor, kadın neşe içinde "ayy bütün gün onu aradim" demis.. "ama akşamüstü bi baktım gelivermiş, evin yolunu nasıl da bulurmuş benim akıllı kedim"

Adam tabi çok bozulmuş ama belli etmemiş.. ertesi sabah yine kediyi
    arabasına atmış, bu sefer evin 40 blok ötesinde bi sokağa götürüp bırakmış yine işe gitmiş, akşam işten eve gelmiş bi de ne görsün kedi salonda yine karışıyla yerlerde yuvarlanıyor..Ertesi gün adam kediyi 60 blok öteye bırakmış, akşam gelmiş yine kedi evde..sonraki gün 70 blok öteye bırakmış, akşam kedi yine evde.. adam artık ertesi sabah kediyi arabaya koymuş, 90 blok öteye gitmiş.. ordan köprü yoluna girmiş, ilk çıkıştan sağa donmuş, ordan tekrar sağa donmuş, gitmiş gitmiş, bi 20 blok daha uzağa gitmiş, sola donmuş, biraz daha gitmiş, ve kediyi orda arabadan atmış..Saatler sonra evin telefonu çalmış, adam karışını arıyor:
    "Hayatım, kedi orda mi?"
    "Evet.. neden sordun?"
    "sunu telefona bi çağırsana... KAYBOLDUM..!"

2. 24 Kasım 2006
  3. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    iyimişş kuzi

4. 7 Aralık 2006
  5. aslican

aslican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Delikanlı sevgilisini aksam eve bırakır.Evin önünde masum bir
    fısıltıdan sonra ateşlenir.Bir elini duvara dayayarak
    - "Beni bir öper misin"..
    Kız:
    - "Deli misin evin önünde annemler görür" der..
    Erkek:
    "Ne olacak canim bu saatte kim görecek, ne olur seni çok seviyorum...
    Kız:
    - "Ben de seni ama olmaz..."
    Erkek çok ateşli tabi devamlı ısrar eder. Bir ara aniden merdivenlerin ışığı yanar ve kızın küçük kız kardeşi belirir.
    Küçük kız:
    - "Babam diyor ki öpecekse öpsün, gerekirse ben öpecekmişim, o da
    olmazsa kendisi gelecekmiş ama o hayvan oğlu hayvana söyle elini
    Diyafon düğmesinden çeksin dedi''

6. 27 Ocak 2007
  7. aslican

aslican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Köyü basan bir gurup terörist bütün köy halkını sıraya dizer... Grubun başı köy halkına derki...
    - Hayatta kalabilmeniz için bir şansınız var. Köyün erkekleri tek sıra dizilecekler. Hepiniz mallarınızı çıkartacaksınız. Karıların gözünü bağlayacağım. Gözü bağlı olarak kadınlar hepsine elleyecek. Kim kocasınınkini elleyerek tanırsa o karı kocanın hayatını bağışlayacağım... Derken kadınlar birer birer gözleri bağlanıp getirilir.
    - Birinci kadın başlar. “ Bu değil, bu değil, bu değil BU!! “ kocasını ve kendini ölümden kurtarır.
    - İkinci kadın gelir. “Bu değil, bu değil, bu değil, bu değil, bu değil, bu değil, BU!”.. onlarda kurtulurlar. Üçüncü kadınıda getirdiklerinde terörist dayanamayıp adamların arasına geçer. Kadın başlar kocasını aramak için ellemeye.
    - Bu değil, bu değil, bu değil, bu değil, Bu Bizim Köyden Değil, bu değil, bu değil, Bu....

8. 27 Ocak 2007
  9. aslican

aslican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Emeklilik islemleri için uğraşan adam sigortaya şahsen başvurur. Görevli kadın yaşını doğrulatmak için bir kimlik belgesi sorunca adam ceplerini arar, tarar ve cüzdanını evde unuttuğunu fark edince durumu anlatır. Görevli kadin '' gömlek düğmelerinizi açın o zaman'' der. Şaşıran adam bir bir açar düğmeleri ve bembeyaz göğüs kılları ortaya çıkınca görevli kadın '' tamam bu gördüğüm yeterli '' yanıtıyla evrakları onaylar. Şaşkınlık içinde eve gidip emeklilik işlerini nasıl hallettiğini eşine anlatır adamcağız. Eşinden gelen yanıt bir başka olur:
    - ''Keşke pantalonunun düğmelerini açsaydın, o zaman bir de maluliyet farkı da alırdın...''

10. 27 Ocak 2007
  11. aslican

aslican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kalabalık bir belediye otobüsünde kadının biri haykırmış:
    -Terbiyesiz adam ,yeter artık! –Adam “Aman bayan ne oldu ki?” – “Daha ne olacak geçtin arkama. Taksim den beri ayıptır be!” – Adam “Efendim yanlış anladınız herhalde. Bugün aybaşı. Maaşımı aldım, cebimde o var. O dokunmuş olacak.”
    -Kadın “İyi de be Adam , Taksim'den Şişli'ye gelene kadar maaşına zam mı geldi? “

12. 27 Ocak 2007
  13. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ay çok beğendim güzel ya!!!!!!!

14. 27 Ocak 2007
  15. EU1