ASM de Prof. Dr. Aydın Arıcı'da Tüp Bebek Tedavisi Olan Arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve sancux tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sancux
  1. sancux

sancux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar merhaba ben bu ay sonuna doğru Anadolu sağlık merkezinde tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum. Ama çok fazla bilgiye sahip değilim. Burada daha önce tedavi olmuş yada olmayı düşünen arkadaşların paylaşımlarına çok ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkürler.

2. 15 Ocak 2010
  3. sancux

sancux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ......

Son düzenleme: 10 Temmuz 2010
    hulyavuzz bunu beğendi.
  4. 16 Ocak 2010
  5. sancux

sancux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ......

6. 17 Ocak 2010
  7. sancux

sancux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar kimse yok mu?

8. 18 Ocak 2010
  9. sancux

sancux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    .....

10. 18 Ocak 2010
  11. deniko

deniko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşım ben de bugün Dr aydın Arıcı ile görüşme yaptım..Reglimin 2.günü iğnelere başlıyoruz ama maalesef tedavi olmuş kimse yok sanırım:KK43:

12. 19 Ocak 2010
  13. sancux

sancux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba cnm hayirli olsun tedavin bende adetimi bekliyorum tedaviye baslamak icin 2-3gun icinde olurum sanirim cok heyecanliyim hersey guzel olur insallah ikimiz icinde . Ben Aydin beyi sevdim ve guvendim isinin ehli biri belli zaten hastane de iyi o nedenle icim rahat . Sen nasil buldun? Bizden baska kimse yok kk da galiba tedavi goren. Birkac kisiden bilgi alabilseydik iyi olurdu. Ama olsun insallah ikimiz guzel haberlerimizi paylasiriz arkadaslarla. Tekrar konusmak uzere

14. 20 Ocak 2010
  15. deniko

deniko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım senin için de hayırlı olur inşallah..Ben de reglimi belkiyorum ilaçlara başlamak için..Sana da doğum kontrol hapı verdi mi tedavi öncesi? Ben birçok araştırmadan sonra Aydın bey'e gitmeye karar verdim..Ben bankacıyım ve inan birçok müşterim Aydın bey sayesinde hamile kaldı ve doğurdu:)) Ayda 1 hafta Amerika Yale üniversitesinde öğretim görevliliği yapıyor ve ASM'de en son teknoloji kullanılıyor ve başarısız birçok tüp bebek denemesinden sonra başarıya ulaştığını biliyorum.Ben güveniyorum kendisine, bizim için hayırlısı olsun..Orada karşılaşma ihtimalimiz var:)) Adım Deniz ya senin ki??

16. 23 Ocak 2010
  17. sancux

sancux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Deniko selam cnm ben bugün gittim Aydın beye ve tedaviye başladık. ılk iğnemi akşam yapacağım çok heyecanlıyım ve umutluyum. Umarım tedavi olumlu devam edecek ve sonuçlanacak.
    Bana da doğum kontrol hapı vermişti bittikten 4 gün sonra hastalandım. Adetimin 2. günü yani bugünde kontrole gittim.
    Çok kalabalıktı hastane çok hasta var anlaşılan. Senin müşterilerin olumlu sonuçlar alması çok iyi moral oldu valla. ınşallah ikimizin de sonuçları olumlu olur cnm güzel haberlerimizi paylaşırız burdan.
    Senin ne zaman bitiyor doğum kontrol hapların?

18. 23 Ocak 2010
  19. deniko

deniko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım inşallah senin için hayırlısı olur, en kısa zamanda hamilelik haberlerini almanı diliyorum..Benim doğum kontrol hapım ayın 6'sında bitiyor, 10'unda regl olurum..Ama Aydın bey beni 1 şubat'ta çağırdı ultrasonla yumurtalarıma bakacak birkez daha..Ama vakit yaklaştıkça tırsıyorum:)) İlk tüp bebek denemeleri böyle oluyor sanırım..Ben daha önce aşılama yaptırmıştım aşılama öncesi iğne vermişlerdi yumurtaları geliştirici sanırım tüp bebekte de aynı iğneleri veriyorlar ama dozajı daha fazla..Sen aldın mı iğneleri? Kaç TL tuttu? Sen iğneleri benden önce bitireceksin, dolayısıyla yumurta toplama ve transfer işlemlerin hep benden önce olacak..Deneyimlerini benle paylaş lütfen beni habersiz bırakma:KK43:(