asosyal miyim??

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ayca88 tarafından 6 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Şubat 2008
    Konu Sahibi : ayca88
  1. ayca88

ayca88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim sorunum şu farklı bir ortama girince konuşamıyorum.
    artık utangaçlık mı çekingenlik mi ben de bilmiyorum. kilit geliyor sanki.hele de niye konuşmuyorsun deyince hepten susuveriyorum.bundan çok rahatsızım ne yapmam gerekiyor ki?? aslında sorunlu biri değilim konuşmak istemediğimden de değil.ama yeni gördüğüm insanlarla fazla konuşacak bir şey bulamıyorum bence bu normal.saçmalamakta istemiyorum ondan dolayı susuyorum ama bunu bazen cidden abartıyorum.mesela dersanedeyim 4 aydır ben son 1 aydır sınıftakilerle konuşuyorum.neden böyle oluyor :1no2:
    ve ayrıca aceleciyim sabrım yok hiç hemen olsun ne olacaksa istiyorum.özellikle ikili ilişkilerde.ve fazlasıyla takıntılıyım.çok kafama takıyorum her şeyi.bazen kendi düşündüklerimi gerçek bile zannettiğim oluyor. belki saçma bir sorunum var ama rahatsız oluyorum :çok üzgünüm:

2. 7 Şubat 2008
  3. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Bekarken değil de evliyken sorun olmuyor mu?
    Mesela bende de var misafir geldiğinde samimi olmadığım kişilerle ortam çok sessiz oluyor, veya toplumda itibar görmüyorsun.
    Tabiki yerinde konuşmak güzel ama bazı durumlarda susup oturmak kötü oluyor ben şahsen rahatsızım bu konuda.

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ekim 2008
  4. 7 Şubat 2008
  5. s3m4

s3m4 Guest

bnde öyleyym :S tek cocuqum ve herseyden sakınılarak yetiştirildim hickimseden yardım isteyemiyorum mesela cünkü hep işlerimi kendim halletmem gerektigi ögretildi kime sorsan icine kapanık konusmaz der hhc sevmiyorum bunu

6. 9 Şubat 2008
  7. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Dostlar, bu tarz şikayetleriniz varsa, bu şikayetler hayatınızı zorlaştırıyorsa ve siz kendi başınıza üstesinden gelemiyorsanız, lütfen psikolojik destek alın.
    Sağlıkla,
    Dr.Meltem Kavcar Sırmalı
    www.onlineterapist.com

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.