AsrınNaz Diyet Günlüğü...

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve AsrinNaz tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : AsrinNaz
  1. AsrinNaz

AsrinNaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Herkese Merhaba,

Bende burada tutuğunuz diyet günlüklerinden vermiş olduğunuz kilolardan destek alarak bugün itibari ile diyete başlamış bulunmaktayım....günde 12 saat nerdeyse işte oluyorum akşam yemek saatimde 21,30 buluyor...sabah kahvaltı hayatta yapamam ama onuda yapmaya başlayacağım herhalde bi kaç güne düzene sokarım...

Tatlılarla, hamur işleri ile zaten pek ilgilenmem tek sorunum akşamları tıka basa yemek yemem, öğle yemeklerinde tost yiyorum bir aydır....ara öğünlerim hiç olmuyor gün içinde artık işe daha hazırlıklı geleceğim...:))

Şuanki kilomu bilmiyorum en son tartıldığımda 76 idi. boyumda 1.77 boyumla kilom eşit nerdeyse....

Banada burda destek olursanız çok sevinirim...Çünkü gerçekten kilo vermek istiyorum...

Bugün Diyetimin 1. Günü
    Sabah : 1 kuru kayısı - 2 dilim salatalık
    Öğle : Tost (bugun son hazırlıksız geldim işe çünkü)
    Akşam : Taze Fasulye-Salata-2 Ad. Minnacık Tavuk
    Ara : Eskiye oranla azcık kiraz - kuru kayısı - Yağsız Süt

Son düzenleme: 19 Haziran 2010
  2. 18 Haziran 2010
  3. modaliza

modaliza Evli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hayırlı olsunnn yanında olucaz emin ol takiptesin artık sende.. benmde 1 ay oldu başlayalı 3 kilo verdim ama son zmnlarda salmıştım biraz şimdi ben de yeniden toparlıyorum kendimi:) birlikte başarıcagımıza inanıyorum...artık sık sık paylaşımlarda bulunucaz zaten tekrar hoşgeldinnnnn

4. 18 Haziran 2010
  5. AsrinNaz

AsrinNaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hoşbuldummm...:) seninde günlüğünü okumaya başladım gayet güzelde devam edersin bi kere başlamışsın ve kilo vermişsin bende başarabilsem sizin gibi...

bende kendimi salmadan verebilirim umarım zaten gündüz pek birşey yemiyorum ne oluyorsa akşamları oluyor bana :KK43: ....en az 10 kilo vermem gerekiyor...:)

6. 18 Haziran 2010
  7. tarhanabazlama

tarhanabazlama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    asrınnaz başarılar diliyorum canım.Kahvaltıyı ihmal etme, metabolizmayı hızlandırma açısından büyük etkisi var.

8. 18 Haziran 2010
  9. modaliza

modaliza Evli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    aynen cnm bende gece yiyenlerdenimm ama artık yemiyorum arada olanlar hariç:) bende 10 kilo vermek istiyorum senin gibi hadi inş:KK66:

10. 18 Haziran 2010
  11. AsrinNaz

AsrinNaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Teşekkür ederim canım...bundan sonra atlamak yok kahvaltıyı...:)))

12. 18 Haziran 2010
  13. avukathanim

avukathanim tatil beklesin bizi:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    asrınnazcım bu işün en en en büyük sırrı gerçekten istemekte ve kafaya koymakta yatıyor.. Emin ol şu bir haftada salabilirdim kendimi ama anladım ki gerçekten istemişim ben bu işi.. Sen de gerçekten istiyorsun belli ki umarım güzel sonuçlar alırsın.. Sıkı takiptesin canım hadi bakalım kolay gelsin:))

14. 18 Haziran 2010
  15. AsrinNaz

AsrinNaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bu sefer gerçekten istiyorum ve başaracağımm....zayıflarsam belkim eşim çekirdek yedirir azda olsa :dance:

16. 18 Haziran 2010
  17. purelove

purelove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hos geldinn ben de 1 hafta once basladım 3.5 kilo gitti bile kahvaltını aksatmazsan ve gece yatmadan 4 saat once yeme işlemini sonlandırırsan daha rahat verirsin kilolarını takipte olucaz öpücükler:1hug:

18. 18 Haziran 2010
  19. AsrinNaz

AsrinNaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hoşbuldum...
    maşallah 1 haftada iyi kilo vermişsin....sorunumda orda zaten eve çok geç gidiyorum(20,30) ve yemeği eşim gelince 21,30 da yiyoruz anca hazırlıyorum zaten kafamçokkarıştı artık az yiyerek akşamları geçirmeye çalışacağım....