Aşşşkkkkk

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve verdinaaz tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : verdinaaz
  1. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    2 sene önce tanıştım herbişeyimle cennetimle yaşama sebebimle...Çok sevdim hemde çok herşeyim oldu... Çok mutluydum çok mutluyduk ama bi gölge düşecekti ya mutluluğuma düştü...1 sene sonra aileme ciddi olduğumuzu söyledim istemeye gelecekler dedim kabul etmediler...Ayrılacaksın unutacaksın dediler ama nasıl unutulur zaman geçsin kabul ettiririm dedim bir umut..Umut dünyası işte...1 kaç ay sonra görücüler geldi kendi istediğimle değilde onların istediğiyle evlenecekmişim gibi bana hiç sorulmadı...Gizli bir hat almıştım yine konuşuyorduk bitanemle...Bağırdım herkese ve görücüleri geri çevirdim...Kısa bir zaman sonra babam çantamı karıştırmış ve hattımı bulmuş yani yakalanmıştım bitanemle konuştuğumu öğrenmişti... Ve o gece hatırladıkça gözlerim doluyor hattı kırdı bana yapmadıklarını bırakmadılar...Ertesi gün sınavım ama ne sınav ne okuduğumu ne yazdığımı her tarafım acıyor bütün gece yapmadıklarını bırakmadılar bana... Telefonda yok arkadaşımın telefonundan bitanemi aradım ve olanları anlattım...Sonra bitanem babamla konuşmuş ciddi olduğunu söyledi ama nafile yine aynı vermiyor...Son çare kaçmak kaldı...Ve kaçtım...Çünkü ölürümde başka biriyle helede sevmediğim biriyle evlenmezdim...Şimdi çok mutluyum hemde çok..Annemi çok özlesemde babama olan kızgınlığı bana yaşattıklarını silemiyorum beynimden...Şimdi babam kendisi arayıp özür diliyor....Keşke bunlar yaşanmazsaydı ama yaşandı....

ŞİMDİ HİÇ OLMADIĞIM KADAR MUTLUYUM HEMDE ÇOK GÖZLERİM HEP GÜLÜYOR...ALLAHIM MUTLULUĞUMA GÖLGE DÜŞÜRMESİN... :asigim:

Son düzenleme: 20 Şubat 2009
  2. 21 Şubat 2009
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.090
    Ödül Puanları:
    488

Mutlulugunuz daim olsun

4. 2 Mart 2009
  5. morfaree

morfaree Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben çok duygusalım galiba ya da çok aşık olduğum için çok etkileniyorum böyle şeylerden, gözlerim doluyor ağlıyorum hemen burdaki hikayeleri okuyunca :)

başta olanlar için çok üzüldüm ama şimdi birlikteymişsiniz umarım bir ömür sürer :)

6. 3 Mart 2009
  7. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    canım doğru olanı yapmışsın..sonçta bi ömür pylaşacaksn sen eşinle..bir ömr mutlulklar tatlm..aşkınızı kem gözlerden korusn rabbim

8. 4 Mart 2009
  9. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım allah mutluluğunu daim etsin hep sewdiğinle sewdiklerinle beraber huzurlu mutlu sağlıklı günler geçirmen dileğiyle canım allaha emanet ol aşkla kalllla.s.

10. 11 Mart 2009
  11. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153

Çok teşekkür ederim...a.s.

12. 11 Mart 2009
  13. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Çok teşekkür ederim hepinize dualarınız dilekleriniz için... 5 ay sonra annemi ilk defa gördüm annemi

Son düzenleme: 29 Mart 2009
  14. 11 Mart 2009
  15. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Çok teşekkür ederim...