Astral Seyahat

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve xnazanx tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

29 Ocak 2008
    Konu Sahibi : xnazanx
  1. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bu aralar bu konuya biraz merak saldim. Aranizda duyan daha once deneyen vardir belki?
    oncelikle Astral Seyahat Nedir?

Bedenimizi belirli bir süre terk ederek çeşitli yerlere düşünce hızı ile gidip, gittiğimiz yerlerde meydana gelen olayları izleyebilmemizdir.Insan bedeni, birden fazla bedenin bir araya gelmesiyle olusmustur. Bedenlerimizden biri etden kemikten meydana gelen ,dunyada kullandigimiz bedenimizdir(fiziki beden), digeri enerjiden meydana gelen astral bedenimizdir.

Peki Astral Seyahatle yapabilecegimiz Seyler Nelerdir?

Sevdiginiz Insanlarin yanina gidebilir , hatta cok deneyiminiz varsa gezegenler arasi yolculuk yapabilirsiniz. Dusunce hiziyla hareket edildiginde bir yerden bir yere gitmek saniyeler alir. Bu seyahatte yasanan olaylar ve gorulen sahislar gercekten o anda yasanmakta olan seylerdir.Ornegin uzaktaki bir yakininizi dusundugunuzde kendinizi onun yaninda bulabilirsiniz eger onun psisik gucleri gelistiyse bunu hissedebilir

Astral Seyahata nasil Cikabiliriz?

Astral Seyahat Denemelerine Baslamadan Once Yapmanız Gerekenler!

* Vücudunuzu rahatsiz eden ve hissettiginiz tüm aksesuarlari çikartin. (saat, yüzük, kolye)
    * Göz kapaklariniza direkt isik gelmeyecek sekilde odayi karartin.
    * Basiniz kuzeye gelecek sekilde kuzey-güney aksisine göre sirt üstü yatin.
    * Tüm elbiselerinizi çikartin, fakat vücut isinizi normal seviyede tutacak sekilde ayarlayin
    * Nerede ve hangi zamanda olursa olsun mutlaka rahatsiz edilmeyeceginizi bildiginiz bir yerde olun.
    * Nefesinizi yarim açik dudaklarinizdan alip verin

METOD 1

(Rahatlama ve Ucma istegi)

Ayaginizdan alniniza kadar vücudunuzu nokta olarak düsün ve zihinsen gücünüzle bedeninizin 1 metre yukarida olduguna odaklayın Astral bedeninizin alin kismini vücudunuzun ayak hizasina gelecek sekilde ileriye gittigine odaklanin.
    Ayaklariniz sabit bir noktada kalacak ve yüzünüz 90 derece dik gelecek sekilde yukari ve ileri dogru kalktiginizi ve ayaklarinizin üzerinde dogruldugunuzu düsünün ve buna odaklanin. Birden hafiflediginiz kus gibi oldugunuzu hissedeceksiniz iste ozaman kendi bedeninizi yatarken gorebilirsiniz.

IP METODU )
    Astral Seyahat tekniklerinde en çok anlatilan metodlardan biridir..Ön hazirlik safhasi tamamsa hiç biryerinizi hissetmiyorsaniz hayalinizde tavandan bedeninize dogru bir ip sallandigini ve sizde o ipe tutunup kendinizi yukeri çektiginizi hayal edin.Vücudunuzu kipirdatmayin.Yavasa yavas kendinizin yukari dogru çekildiginizi hissedeceksiniz.Bazen o esnada özellikle el,kol ve bacaklarda karincalanmalar olabilir sükunetinizi asla bozmadan heyecanlanmadan olayin akisina kendinizi birakirsaniz kendinizi odanizin içinde aniden buluverirsiniz.

2. 2 Şubat 2008
  3. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    ben bu astral seyahat olayına bir ara feci sarmıştım. sonra o kadar çok okumuşumki uykudaykende aslında ruhumuzun bedenimizden 1 metre yukarda asılı durduğunu okumuştum. sonra geceleri ruhum bedenimden çıkacak diye korkudan 4 gece falan uyuyamadım:roflol: ben fazla kaptırmıştım herhalde. birde ödlek bir şeyim. kardeşimle denemeler de yaptık ama başaramadık işin aslı :roflol: böyle anlatılırken çok kolay gibi görünüyor ama internette araştırırsanız görürsünüz o kadarda kolay değil. belli br süre önce zihni hazırlamak gerekiyor. ben bunu başarabilirim gibisinden. belli bir süre bedeni hazırlamak gerekiyor nefes teknikleriyle hadi hepsini başardık diyelim heycanı ve korkuyu dizginlemek gerekiyor. yapan insanların deneyimlerini okudum bolca onlarda anlatır zaten. eğer ruhu çıkarıp kendnizi görmeyi başarırsanız aniden paniklediğinizde ruh acilen bedene geri dönmek isteyecektir. bu yüzden nabzınız kalp atışlarınız hatta belki tansiyonuz ani değişimlere uğrayabilir.onun için gerçekten hazır olduğunuzdan emin olun diyorlardı. ayrıca telkin yoluyla astral seyahat var. bir nevi hipnoz. biz onuda denedik. ama başaramadık. başaran varsa paylaşssın deneyimlerini... belkide bir zihin oyunudur.belkide böyle bir şey yoktur kim bilir. neticede herşey metafizikten ibaret...

4. 3 Şubat 2008
  5. xnazanx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim bir arkadasim yapabildigini anlatiyor gezegenlere dahi gittigini gezdigini soyluyor bende cok merak ediyorum ama korkuyorum cunku bu astral seyahatlerde dunyada gozle goremedigimiz varliklari gorebiliyormusuz , eger oyle birsey gorursem cok etkilenirim o yuzden korkuyorum daha cesaret edemedim:sm_confused:

6. 4 Şubat 2008
  7. rock4ever

rock4ever ölümün dokunuşları... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bnde zamnnda bu konuyla ilgili kitaplar falan okuyodum hatta denedimde 100 e kadr sayıp kendini frlatıyorsun bnmki öle bi metotdu ama ben beceremedim ya sonra da korktum zaten daha denemeyi düsünmüyorum..........

8. 7 Şubat 2008
  9. xnazanx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya bir tanede deneyipte basarili olan yokmu bize cesaret versin hepimizde korkak cikmisiz:roflol:

10. 23 Şubat 2008
  11. Acil Servis

Acil Servis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gezegenlere gitmek için çoook çok aşmış olmak lazım tanışmak isterim o arkadaşla, ikinci olarak bedenden fırlamak yok:KK70:, başka alemleri görüp görememeyle ilgili bilgi vermimderin mevzuu... bu konuda astral maji vs denemelerim okuduklarım var isteyenle paylaşabilrim... ama başarmak biraz yetenek birazda sabır işi ilk denemelerimde uyuyakaldım sonraları heh cıktım bilincine girip uyandım, halenki çalışmalarım bulunduğum oda içersinde... ayrıca enerji topları, ve auralarda ilgimi çekiyor nette pek çok site var ama ciddi 1-2 tane si gerçekten bilgi veriyor onralrdan öğrendiklerim ve paylaştıklarım yetiyo şimdilik. son uyenın cevabı ewet yaptım ve oldu korkulcak bişi yok bağın kopması die bişi olmaz bedene geri dönmek sadee istemenize bağlı:KK70:

12. 23 Şubat 2008
  13. spacegirl

spacegirl çaktırmayın aslında yokum Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    doğrusu ben merak ettim acil servis. zamanında benim de epey okumuşluğum vardır. Gerçi ben lucid dreaming konusuna daha fazla eğilmiştim ama. biliyorsun, lucid dreaming in bir adım sonrası astral seyahat. Bu aralar niyeyse yine bu konulara olan merakımda bir yoğunluk oluşmaya başladı. yapamasam bile okumak istiyorum.

14. 23 Şubat 2008
  15. Acil Servis

Acil Servis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lusid hiç düşünmedim ben astral olaya enerji ve imajınasyondan geldim, ilk okuduğum kitaplarda auralar çakralar açılıp kapanmalar vardı lusidle ilgili bişile karşılaşmadım ama bilinci açık tuttuktan sonra rüya aleminde kalmanın bi anlamı yok ki

16. 23 Şubat 2008
  17. spacegirl

spacegirl çaktırmayın aslında yokum Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    doğrusu belki de astrala geçme cesaretim ya da isteğim olmadığından lusidle ilgileniyorum. Bir de astrali gerçekleştirmek için kendimde yeterince sabır, zaman ve en önemlisi de konsantrasyon gücü bulamıyorum. Uzun çalışmalar ve ön çalışmalar ile ancak gerçekleştirilebildiğini biliyorum. Benim gibi uykusu bozuk biri için epey bir zorlu yol. Diğeri ise zaten içinde olduğum (kıyısından köşesinden de olsa) bir alan. Belki de bu nedenle konuya oradan girdimdi.

18. 23 Şubat 2008
  19. aycanozcan

aycanozcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    1 hafta önce rüyamda,önceki yaşantımmış 1942 yılında almanyada yıkıntılar içindeyim 32 yaşındayım elimden tutan küçük bir kız var benim kızımmış ve 32 yaşındada ölmüşüm çok etkilendim :)