Astrolojide Juno Nasıl Bulunur ?

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve Fountain tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  17 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Fountain
 1. Fountain

  Fountain Popüler Üye Üye

  Katılım:
  2 Haziran 2008
  Mesajlar:
  3.188
  Beğenildi:
  103
  Ödül Puanları:
  153
  ınternette gordum juno horoskop 'a bakılarak bulunuyormus juno hangı evdeyse yorum yapılmıs ne zaman evlenecegınıze daır bılgı verıyormus okuduguma gore bılen var mı ?
   
 2. 21 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Fountain
 3. maviask

  maviask Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  4.137
  Beğenildi:
  1.924
  Ödül Puanları:
  188
  Doğum tarihini yerini saatini yazarsan diğer gezegenlerle yaptığı açılarla birlikte bulabilirim. Juno ne zaman evleneceğini göstermiyor pek. Ama mesela juno oğlak burcunda satürnle ters açıları var tabi evliliği geciktirir. Juno daha çok evlenceğin kişinin kadersel eşinin hangi burçta olduğunu gösterir. illa o burçta olacak diye bir şart yok o burcun özelliklerini gösteren kişi senin ilgi alanına girer. Mesela juno benim yay dolayısıyla entellektüel farklı yerden kültürden bir kişi benim eş adayım. Juno balık diyelim duygusal derinliği olan kişiler senin önceliğin olacaktır. Açılara bulunduğu evede bakmak gerekir.
   
 4. 22 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Fountain
 5. ellone

  ellone Aktif Üye Üye

  Katılım:
  30 Haziran 2010
  Mesajlar:
  34
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  merhaba maviaşk benim doğum haritama bakabilir misin? 25 mayıs 1977 saat 03 ankara
   
 6. 22 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Fountain
 7. butterfly84

  butterfly84 çok özledim şimdiden Üye

  Katılım:
  17 Nisan 2007
  Mesajlar:
  233
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  mrb banada bakarmısınız 18.08.1984 saat 17.00
   
 8. 23 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Fountain
 9. maviask

  maviask Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  4.137
  Beğenildi:
  1.924
  Ödül Puanları:
  188
  elleone senin doğum haritana göre juno akrep burcunda ve 8. evde. butterfly84 doğum haritana göre juno 7. evde aslan burcunda ve güneşinde aslan burcunda. Burçların yorumları da aşağıda.
  JUNO BURÇLARA UĞRADIĞINDA

  İleride kadersel olarak eşiniz olacak kişiliğin horoskopunuzdaki yansıması, haritanızda Juno ’nun bulunduğu ev ve burç ile ilintili olarak kendini gösterecektir. Aşağıda burçlardaki konumlarına bir göz atalım. Böylece potansiyel partnerimiz hakkında bilgi sahibi olalım.

  Juno Koç’ta ise,

  Partner çabuk öfkelenme eğilimde ve agresif bir yapıda olacaktır. Aynı zamanda iddialı ve aktif bir karakterdir. Spor veya sporculuk ile uğraşabileceği gibi, sert, gergin ,kavgacı hatta baskın özellikli , yönetmeyi seven dominant bir eş dahi olabilir. Burada Juno eşinizin yaşamdan zevk alış şekillerinde her ne olursa olsun hareketin ve enerjinin önemli olacağını göstermektedir.

  Juno Boğa’da ise,

  Sabit, yaşamdan zevk almasını bilen , maddi güvenlik arzusu içinde ve fiziksel olarak çekici bir eş veya partneri gösterebilir. Juno burada evlilikten sonra maddi güven ve gücün geleceği anlamına da gelebilir. Erkeklerde doğum haritasındaki Venüs ile birlikte eşin fiziksel olarak çok gösterişli ve çekici olabileceği, evlilik ile birlikte hayatta maddi konularda yükselişin geleceğini göstermesi açısından önemlidir.

  Juno İkizler’de ise,

  Bu konumda asla sessiz bir tiple evlenmemeniz gerekir. Çünkü aslında sizin ihtiyacınız olan, konuşkan, sizinle sürekli iletişime giren , akılcı ve entelektüel bir eştir. Bu etki sizin eşinizle, lise veya orta okul sıralarında karşılaşacağınız anlamına gelebileceği gibi akraba evliliklerine de işaret edebilir. Eğer bu kişi çok yönlü ve akıllıysa bunun aynı zamanda size yardımı olur. Juno’nun bu konumu sizin ikinci bir evlilik yapabileceğinizi gösterebileceği gibi , ruh eşiniz veya ruh ikizinizle de karşılaşma şansınızın olduğunu gösterebilir. Burada belirleyici Venüs’ ün Juno ile ilişkisi ve açılarıdır.

  Juno Yengeç’te ise,

  İhtiyacınız olan hassas, duygusal ve size bakıp ilgilenebilecek bir partnerdir. Partneriniz sizinle sonuna kadar ilgilenecek ve sizin duygusal durumunuz onun için herşeyden daha önemli olacaktır. Erken yaşlarda karşınıza bu kişilik çıkabileceği gibi karmanızdan gelen sizi travmatik bir olay sonucu kaybedip , yeniden yaşamınıza sokmaya çalışan sevgi dolu ve neşeli bunun yanında sağlık olarak biraz sönük, sızlanmaktan hoşlanan evcimen bir kişiliği de gösterebilir.

  Juno Aslan’da ise,

  Partnerde gösterişe düşkünlük, yaratıcı eğilimler ve neşeli bir tabiat gösterecektir. Kişi adeta sahnede imiş gibi tavırlar sergileyebilir.Ama diğer bir şekilde bu kişi kendini beğenmiş, patronluk taslayan, olgunlaşmamış tavırlar içerisinde biri de olabilir. Özellikle Juno sert açılara maruz kalmışsa, her şekilde utangaç ve bir köşeye çekilmiş tiplerden uzak durmalısınız. Juno’nun Aslan burcundaki etkisi çoğunlukla enerjisini sizinle paylaşmaktan çok hoşlanan ,gece hayatı veya lükse düşkün özellikli , flörtçü bir eşinizin olacağını gösterebilir. Bazen bu konumda eş hayatınıza ilk gelen flörtünüz olduğu gibi eşinizle birlikte çocuk sahibi olmaktan zevk almayı veya çocuklarla ilgilenen müşfik bir eş tipini de gösterebilir. Böyle bir pozisyonda Juno’nun açıları iyice incelenmelidir.

  Juno Başak’ta ise,

  İhtiyaç duyduğunuz partner, verimli, çok çalışkan ve sağlığınızla yakından ilgilenen biridir. Eşiniz size zaman zaman çok eleştirici yaklaşımlarda bulunabilir. Bu durum özellikle Juno’nun bazı stresli kare, karşıt ya da bazı kavuşum açıları etkisinde kalmasıyla güçlenir.Juno’nun Başak burcundaki etkisi aslında Venüs’ ün Başak burcundaki etkisine benzer diyebiliriz. Duygusallıktan ziyade , farkındalık ve akıl üzerine kurulan ilişkide aşktan çok çalışma hayatı veya iş , duyguların ötesine geçebilir. Burada Juno eşinizle iş veya özel bir hastahane ortamında tanışacağınız anlamına gelebilir.

  Juno Terazi’de ise,

  Gereksinim duyduğunuz eş , çekici, sosyal ve sanatsal duygusu olan biridir. Eşin hayattan zevk alan ve yaşamınıza gelişiyle beraber önemli kişisel değişimler geçirmenize sebep olabilecek özelliklerde olduğunu gösteren Juno-Terazi birleşimi , sevgi ilişkilerinde her şeyden ve sizi herkesten çok daha fazla sevebilecek bir eş getirirken , eşinizin toplumsal anlamda hatırı sayılır bir gücü olabileceğini de ifade edebilir .

  Juno Akrep’te

  Partner gizemli ve herkese çekici gelen bir kişilik sergiler. Cazibe hat safhadadır. Cinsel olarak uyum zorunlu bir beklentidir. Eşiniz muhtemelen gizemli , aynı zamanda maddi olarak güçlü ve cinsel olarak doyumsuz bir kişilik olacaktır. Bu gezegensel döngü zaman zaman obsesif kıskanç bir eşi gösterirken, eşiniz ile aranızda bitmemiş bir karma bağlantısı olduğu anlamına da gelebilir.

  Juno Yay’da ise,

  Partner tamamen farklı bir geçmişi olan biri eğilimi gösterebilir. Ya da bir yabancı olabilir. Yay burcu olmasa da, iyi eğitim almış, uzun yolculuklara çıkmayı seven, çok konuşup az dinleyen bir tip olabilir. Partnerinizle birlikte duygusal yaşamınızda felsefi noktalar bulmak ve entelektüel özellikli kendini sürekli geliştiren bir partner , Juno’nun Yay burcundaki genel özelliklerinden yalnızca biridir.

  Juno Oğlak’ta ise,

  Bu konumda, işleri iyi organize eden, yardımcı ve pratik nitelikli bir partner arıyorsunuz. Ancak duygular konusunda aynı yardımı alamayabilirsiniz. Duygusal olarak zaman zaman içe kapanık ve aşırı güven verici baba motifli bir eş hayatınızda sizi bekliyor olabilir. Çoğunlukla eş , yaşamın ikinci dönemi 28 yaş sonrasında ve çoğunlukla bir tesadüf eseri karşınıza çıkar. Bu etki ölümsüz bir aşkın bitebileceği ve aşkın ızdırabından kaçan kişiliğin mantığını kullanarak, hayatında kendisine kendisinden çok daha fazla değer veren bir partner ile evleneceği anlamına gelebilir.

  Juno Kova’da ise,

  Juno’nun Kova burcundaki etkisi oldukça karışık olabilir. Marjinal , yalnızca akla ve entelektüel zekaya önem veren bir eşiniz olabileceği gibi eşiniz sizin eski bir yakın arkadaşınız da olabilir. Her ne olursa olsun eşinizle kalabalık bir grup toplantısında tanışabileceğiniz gibi, Juno eşinizle bir klüp gibi sosyal bir ortamda da tanışacağınız anlamına gelebilir. Bazı durumlarda eşinizin sosyal içerikli bir klüpte veya dernekte görevi olabileceğini eşinizin sosyal yaşamı sebebi ile bazen ilgi eksikliği yaşayabileceğinizi gösterir. Her durumda Juno’nun Satürn’ e olumlu transitleri eşinizin sizden önceki evliliğinden gelen bir çocuğunun olabileceği anlamına gelebilir. Her ne olursa olsun eşiniz toplumsal bir savaşçı, biraz tuhaf ama iyi bir insan olacaktır.

  Juno Balık’ta ise,

  Juno’ nun bu konumu hayalde yaşatılan bir partnerden bahseder. Hayal gücünün susmaması ilişkilerde , gerçeğe dönüşen ve evlenilen partnerde hata aranmasına neden olur. Eğer eksikli görülen bir nitelik var ise, hemen kolaylıkla hayalden eklenebilir. Bu konumdaki kişilerin biriyle evlenirken çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü onlar için çok üzülebilir, ya da onları fazlasıyla korumaya çalışabilirler. Bu görünüm eşin fiziksel bir problemi olabileceği gibi , ruhsal anlamda sizi tam anlamıyla duygusal olarak tatmin eden bir partnere işaret edebilir. İlişkinizin boyutu sizin tahminlerinizden bile iyi olabilecek bir eşe veya sevgiliye işaret eden Juno-Balık etkisi , eşiniz olabilecek kişiliğin uzun bir süre size platonik yoğun bir sevgi besleyebileceği anlamına da gelebilir.
   
 10. 23 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Fountain
 11. chloes

  chloes Kafası karışık Üye

  Katılım:
  30 Kasım 2009
  Mesajlar:
  1.207
  Beğenildi:
  67
  Ödül Puanları:
  153
  Haritama baktım da juno bende terazi burcundaymış. Yoruma bakınca aradığım eş özelliğine uyuyor anlatılanlar. Bir de juno benim 12. evime denk geliyor ama daha onun yorumuna bakamadım.
   
  Son düzenleme: 23 Ağustos 2010
 12. 23 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Fountain
 13. lethem

  lethem Popüler Üye Üye

  Katılım:
  6 Kasım 2008
  Mesajlar:
  2.314
  Beğenildi:
  62
  Ödül Puanları:
  148
  benim juno nerde bakabilr misin maviaşk? 17.04.1986 23:30 istanbul
   
 14. 23 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Fountain
 15. maviask

  maviask Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  4.137
  Beğenildi:
  1.924
  Ödül Puanları:
  188
  lethem juno 1. evde yay burcunda. Yükseleninde yay, ay burcun aslan, venüsünde boğa burcunda.
   
 16. 23 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Fountain
 17. butterfly84

  butterfly84 çok özledim şimdiden Üye

  Katılım:
  17 Nisan 2007
  Mesajlar:
  233
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  mavi aşk banada bakarmısın
   
 18. 24 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Fountain
 19. kbra90

  kbra90 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  1.552
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  148
  maviask banada bakar mısın zahmet olmazsaopuyorumnanaktan
  25haziran1990 saat:04.45 ankara
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.