Astronot Mont Kullananlar

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve TaKinTi tarafından 8 Ocak 2010 başlatılmıştır.

8 Ocak 2010
    Konu Sahibi : TaKinTi
  1. TaKinTi

TaKinTi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar. aranızda muhakkak kullanan vardır astronot mont. ben cok dısarı cıkmıyorum ama cıktıgımda da tasıma cantasında rahat edemiyor hemen aglıyor kuzum battaniyeye sardıgımda da tasımak zor oluyor. yarım monta gore daha iyi geldi bana. ama sizin de görüşlerinizi almak istedim şişme gibi olanlar mı iyi kadifemsi olanlar mı? bi de kızım 62 cm. hangi boyunu alsam daha uygun olur? şimdiden teşekkürler
    buyrunnnnnnnnn

2. 8 Ocak 2010
  3. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende astronotda var montda ikiside agzına giriyor

4. 8 Ocak 2010
  5. cashmir

cashmir kızım...küçük gün ışığım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım astronotu yeni aldık biz, şişme olanlardan. henüz çok fazla kullanamadık ama özellikle kızımın pusetiyle dışarıda rahatça yürüyebilmek için aldık, memnun kalacağımızı düşünüyorum. montu da var kadife, hediye gelmişti. çok kalın değil ama, onun da yeri ayrı. kısa süreli dışarıya çıkacağımızda onu kullanıyoruz. yani arabadan eve geçilecek durumlarda. ama onunla dışarıda uzun süre kalmamız mümkün değildi.. hangi doğrultuda kullanacağına ve tabii ki yaşadığın yere bağlı birazda..

6. 8 Ocak 2010
  7. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende henüz kullanamadım bıraz buyukk..

8. 8 Ocak 2010
  9. gulican

gulican Küçük Yumurtam... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım biz de şişme olanlardan aldık. Gerçi hiç dışarda dolaşmıyoruz, genelde arabadan eve girene kadar ama yine de işimize yarıoyr. Ankara çok soğuk oluyo çünkü. Bedenini de 6-9 aylık aldım ben mart sonuna kadar kullanacağımı düşünerek. Bi de kalın kıyafetlerle de olması için. Ama selina'nın dediği gibi ağzına giriyor önden fermuarlı şeyler :)

10. 8 Ocak 2010
  11. SZN_58

SZN_58 SuZaN SeZeN YaLcIn YuSuF Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o montlarni cok cesidi var mesela ici fo$ fo$ adi ney tam bilemedim onlar baya sert kaliyo cocuklarin üzerlerinde yumusak olanlar var iki kat yünlü leri var
    ben onu kullaniyorum iki kat yünlü coook memnunum hep hevesimi vardi saten kullaniyorum seve seve

bence yumusak olan astronatdan al..insallah anlatabilmisimdir

12. 8 Ocak 2010
  13. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende aldm şişme olanlardan cok memunum ankara evet cok soguk:KK70: ama heryerini kapıyo ayakları elleri heryer kapanıyo.sıcacık oluyo ben memunum

14. 8 Ocak 2010
  15. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    bize almanyadan hediye gelmişti doğmadan... dışı kumaş içi polar çok sıcak tutuyor... boğaz kısmından ayaklarına kadar çıtçıtlı çok kullanışlı birşey... ama benim sıpanın boyu uzadığı için artık capri gibi oluyor ayak kısımları kaydirigubbakcemile3 idare ettiği kadar giydireceğim çünkü onu ne zaman giydirsem hemen uyuyor :)) işin aksi tarafı o kadar aradım ve izmirde malesef bulamadım öyle... diğerlerindende o hışır hışır olanlardan da ben hoşlanmıyorum :KK43: artık sonrasında alt tarafını daha iyi giydirip üstüne mont giydiririm herhalde :bbo:

16. 8 Ocak 2010
  17. seldus

seldus ♥ ♥ küçük paşam ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de hem kısa mont var hem astronot ikisinden de memnunum ben...cok soguklarda astronot iyi oluyor ama havalr suan iyi gidiyor altını kalın giydirip normal montu giydirince dsaha rahat oluyor tasıması
    bana göre..

18. 8 Ocak 2010
  19. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    astronotun iki fermuar arasını katlayarak kullanabilirsin ,ağzına gelmez o zamanyerimseniben öyle yapıyom ben de