ataköy hastanesi zehra çetinkale

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ruzgarrr tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ruzgarrr
  1. ruzgarrr

ruzgarrr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar bu doktoru duyan varsa eğer varsa ne olur birşey yazın hala doktor arayışındayım

2. 20 Mart 2009
  3. rcarmen

rcarmen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba :)
    ben bu dr.'un eski bir hastasıydım!
    eğer hala araştırıyorsanız hiç tavsiye etmem.3.5 sene evvel doğumumu yamıştı ve bu gün muayene için gittim.Fakat gitmez olaydım,pişman oldum.tam 2.5 saat beklettikten sonra odasına girdim ve neden bukadar beklettiklerini sorduğumda bana,beklemeseydiniz ve devamındada size bakmayacağım ben dedi ve odayı terk etti.
    aradığınız dr.işte böyle birisi ve bunu bir kaç kişye daha yapmış.
    bilginize...

4. 27 Mart 2009
  5. ruzgarrr

ruzgarrr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çok şaşırdım ya
    bende ona gitmeye başladım kasımdan beri sanırım düşük yaptım bu arada kürtajımı o yaptı
    o kadar çok memnunumki
    ben doktorlara karşı çok takıntılıyımdır kimseyi kolay kolay kabulenemem çok doktor aradım gittim en son burada kaldım
    hayatımdaki tanıdığım en mükemmel insan diyordum tavsiye edene etmediğim dua kalmadı
    güleryüzlü konuşkan ilgili insanı kasmıyo germiyo (hatta arkadaşlarım dalga geçer elinden gelse yanından ayrılmayacaksın kadının diye)
    tek problemim beklemek eşim bi ara değiştirelim böyle beklenmiyor dedi hayır dedim ben beklerim sen beklemezsen bekle o da önemli olan senin raat olman dedi ben orayada yakın değilim ama yinede vazgeçemiyorum

6. 12 Kasım 2009
  7. aypolat

aypolat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,
    Zehra Hanım için yazılanları okuyunca bir şeyler eklemek istedim.

Birincisi Zehra Hanım gerçekten branşında çok iyi bir doktor. Her sıkıntının nedenini hemencecik anlayabiliyor, yönlendirmesi çok güzel. Çok iyi bir kadın doğum uzmanı. Bunu sıra bekleyen tüm hastalarından teyit edebilirsiniz.

İkincisi iyi bir insan, merhametli ve sevecen. Disiplin sahibi, aksaklıkları göz yuman biri değil ki böyle olmalı. Doktor hasta ilişkisi çok güzel. İnsanı sabırla sonuna kadar dinliyor, hatta çoğu zaman "ne kadar sabır var" diye düşünmeden duramıyorum.

Ben tesadüf üzerine Zehra Hanım'a gittim. İnanılmaz bir kuyruk vardı, tam 3 saat beklemiştim. Çok büyük bir önyargıyla, sıkılarak odasına gittim. Hemen hemen sonuncu hasta olmama rağmen, o yoğunlukta bana olan sevecenliğini, saygısını hiç bir zaman unutamam. Allah razı olsun. Ben onu çevremdeki herkese onu öneriyorum.

"Çok bekledim, sonra beni muayene etmedi" diyen bayana şunu söylemek istiyorum: Oraya gelen her hasta zaten bekleyeceğini bilerek geliyor. Evet bekliyorsunuz ama acil bir durumuda ya da gebeliğinizin son günlerinde asla bekletilmiyorsunuz. Böyle de bir imkan veriyorlar size.

Siz eğer "bu nasıl hastane, ben beklemek istemiyorum, randevu sisteminiz yok mu" gibi bir edayla Zehra Hanım'ın karşısına çıktıysanız, bence onun size yaptığı hareket te çok normaldir. Çünkü O, kolay kolay kimsenin mağdur olmasını ve bizleri dışarıda o kadar bekletmeyi hiç bir zaman istemez. Çok iyi bir doktor, bütün hastaları onu istiyor doğumunda. Size randevu verseler, o saatte gelip doğumdan yada sezaryandan çıkmasını beklemek zorunda kalsanız, bu sefer daha çok sinirlenip, ortalığı karıştırırsınız. Onun için varsın bize randevu vermesinler ve biz Zehra Hanım'ı bekleyelim.

Hastanenin işleyişini çok iyi biliyorum. Beklemelerde Zehra Hanım'dan kaynaklanan hiç bir olumsuz durum söz konusu değil. Zaten ne kadar iyi bir doktor olduğunu kapısındaki kuyruk gösteriyor. Aslında bizler onu gereksiz yere meşgul etmesek, araştırıp öğrenebileceğimiz her şeyi illa da asistanı yada hemşiresi yerine ona sormayı tercih etmezsek emin olun dışarıda daha az bekleriz.

Anlayacağınız sorun yine bizde. Ben 32 yaşında bir bayan olarak yıllardır gördüğüm en iyi doktor olduğunu düşünüyorum. Sadece güler yüzlü sıcak biri değil, ayrıca branşındada çok iyi. Zaten sadece güler yüzüyle bu kadar hastayı toplaması mümkün değil. Eğitimli yada eğitimsiz her kültürden çok sayıda hastası var.

Yazdıklarımı okuyan herkese Zehra Hanım'ı şiddetle tavsiye ediyorum. Kendisi hizmet verdiği Ataköy Hastanesi'nin sahibi, aslında oturduğu yerden hiç kendini yormadan da bir sürü para kazanabilir. Ama mesleğini en iyi şekilde icra ederek parasını kazanmayı tercih ediyor. Tüm gün hastalarıyla iç içe. Oysaki yazdığım gibi hastanenin sahibi olarak yine para kazanabilir. Amacı sadece para değil, tabiki yıllarını vermiş bir doktor olarak da parasını kazanacak.

Allah O'ndan razı olsun. O ve O'nun gibi doktorları başımızdan eksik etmesin. Ataköy Hastanesi civarındake semtlerde Zehra Hanım'ın iyiliğini ve branşındaki başarısını bilmeyen kadın yok. Darısı tüm kadınların başına diyorum :)

8. 19 Kasım 2009
  9. ayferr

ayferr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yeni gittim fakat hiç ilgilenmedi hiç memnun kalmadım başka bir dr araştırıyorum

10. 16 Aralık 2009
  11. pppp

pppp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aypolat sana kesınlıkle katılıyorum ilk gittiğim gun çok sıkılmıştm kapısında beklemekten ama onnla karşılaşınca butun sıkıntım gitti ve sanırım altı yedı oldu gidiyorum her defasında saatlerce beklyırum ama onn karşılaması ve benı sabırla dınlemesı herşeyımle ilgilenmesı butun herşeye deyiyo :))

12. 23 Aralık 2009
  13. pppp

pppp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rüzgar, sen ataköy hastanesınde mı yaptn doğumunu ?

14. 13 Aralık 2010
  15. s22

s22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm hanımlar bende 2 ay once zehra hanıma sezaryan la dogum yaptım gercekten bransında uzman bır doktor tavsıye ederim hastanenın kalabalık olması doktorun sucu deıl kı

16. 20 Aralık 2010
  17. belgun

belgun rabbim sen koru bebeğimi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar

Zehra hnm kendi dalında çok iyi bir uzman tavsiye ederim sonuna kadar! bende ataköye gidiyorum ama doktorum dalga bey fakat zehra hanımada giden çok tanıdığım var bunun dışında herzaman kapısı kalabalık olur hastası çok fazla o yüzden çok sıra oluyor ve beklemek zorunda kalıyorsunuz ama değiyor.benim doktorumun kapısıda hıncahınç oluyor ben saatlerce beklediğimi biliyorum ama bu doktorların suçu değil tamamiyle çok fazla hastaları olmasından kaynaklanıyor ve her ikiside normal mesayilerinden fazla mesayi yapıyorlar saatleri geldiğinde benim saatim geldi çıkım demek yerine hastalar bitmeden asla çıkmıyorlar ki zehra hanım çoğunlukla geceleride nöbetçi kalıyor diye biliyorum. ben hamilelik testi yaptıktan sonra ilk ona gitmiştim ve kan değerlerimide ilk öğrenmemde kendisinden olmuştu ama dalga beyi tercih ettim dalga bey olmasaydı kesinlikle zehra hanımı tercih ederdim.

18. 10 Şubat 2011
  19. _defne_

_defne_ ikizlerin annesi... meyra ve selim.. Üye

Beğenildi:
    751
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba acaba bu doktora çocuk tedavisi için giden varmı_? ben onun için gitmeyi düşünüyorumda gidipte memnun kalan varmı?