Ateşe Yürümek Star Tv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve hurrem tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : hurrem
  1. hurrem

hurrem iyilik güzellik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Star TV, Nisan ayında yeni bir diziyi daha izleyicilerinin beğenisine sunuyor. Kahramanlarının aşkı ve nefreti birbirinden ayıran ince bir çizginin üzerinde yürüdükleri Ateşe Yürümek, Fikret ve Derya'nın ölüm acısıyla gölgelenen aşkını ekranlara taşıyor.

Aşk nefrete ne kadar yakın? Peki ya nefret aşkı yenebilir mi? Pek çok kişinin hayatını açmaza sokan bu sorular, Nisan ayından itibaren Star TV'de! Yakıcı bir aşk hikayesini ekranlara getirecek olan Ateşe Yürümek, Fikret ve Derya'nın ölüm acısı ve tutkulu bir aşk arasında sıkışıp kalan hayatlarını konu alıyor.

Başrollerini Yavuz Bingöl (Fikret), Ahu Türkpençe (Derya), Erdem Akakçe (Selo), Şerif Sezer (Nimet), Özge Ulusoy (Rüya), Bora Ayanoğlu (Halil) ve Mehmet Esen'in (Tuğrul) paylaştığı, senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı Ateşe Yürümek dizisinin yönetmenliğini ise Cankat Ergin üstleniyor. Müziklerini Ali Otyam'ın bestelediği ve Pastel Yapım imzası taşıyan dizi, her kesimden izleyiciyi çekecek bir öyküye tanık ediyor.

Fikret Kudretli ve kardeşi Fırat Kudretli'nin Fırıncı Halil ve ailesinin küçük ama mutlu dünyalarını nasıl yıktıklarını ve hiç hesapta olmayan güçlü bir aşkın bu enkazın altından çıkışını anlatıyor. Derya'nın kardeşi Poyraz, Kudretli kardeşlerle çıkan bir tartışma sonucu öldürülüyor ve Fikret Kudretli'nin duyduğu vicdan azabı, zamanla Derya'ya karşı beslediği büyük bir aşka dönüşüyor. Hayatında ilk kez gerçek aşkı tadan Derya ise, kardeşinin ölümüyle ilgisi olduğundan habersiz Fikret ile mutlu yuva kurma planları yapıyor.

Avukatlık yapan Derya, Poyraz'ın katillerini cezalandırmak için yanıp tutuşurken karnında Fikret'in bebeğini taşıdığını öğreniyor ve aslında her şey düğün gecesine kadar yolunda gidiyor. Derya'ya çocukluğundan beri aşık olan Sinan'ın düğün gecesi Derya'ya getireceği bir kaset ise her şeyi değiştiriyor.

[​IMG][/URL][/IMG]

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Nisan 2010
  2. 10 Nisan 2010
  3. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    star kül ve ateş gibi diziye sahip çıkamdı ya buda hemen kaldırılır atv gibi hırslı kanalda yok benceCADIARZU

4. 10 Nisan 2010
  5. hurrem

hurrem iyilik güzellik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de bu Yavuz Bingöl'ü sevemedim gitti. Ama ilk bölümünü izlemeyi düşünüyorum belki beğenirim. bilmiyorumkismile

6. 19 Nisan 2010
  7. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Ahu Türkpençe için izledim ve çok beğendim ama keşke Yavuz Bingöl yerine başkası olsaydı..

8. 19 Nisan 2010
  9. DilaNaz

DilaNaz Körler sağırlar,birbirini ağırlar. Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    çok basit geldi bana senaryo.....

10. 19 Nisan 2010
  11. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cok basıt.yakında kalkar zaten kıza sınır oluyorum.seyretmedım

12. 20 Nisan 2010
  13. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle evet yavuz yerine baska oyuncu olsa süper olurdu

14. 20 Nisan 2010
  15. kantaron

kantaron -benim güzel kanaryam- Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet yavuz bıngöl cok kotu olmus yaa ..o kız nasıl olur da begenır cıkar onla bı de annesı mubarek devır degıstı dıye dıye benı sınır ettı

16. 25 Nisan 2010
  17. meryemtaze

meryemtaze ömer ve betül vee hasanmertin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence güzel bir dizi gayette iyi gidiyo sonunda keşke deryaya tokat atmasaydı gerçegi ögrenince pişman olacak

18. 15 Mayıs 2010
  19. Shaire

Shaire BE the change... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Bu dizi kesin yayindan kalktimi...?