Atlas Hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve funda72 tarafından 20 Nisan 2008 başlatılmıştır.

20 Nisan 2008
    Konu Sahibi : funda72
  1. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kafayı taktım bu hastaneye illada orda doğum yapan biri denk gelecek bu sitede.ben orayı kesinlikle düşünüyorum artık ama yakın zamanda doğum yapan varsa fikirlerinide istiyorum.özellikle doktor selma hanımla ilgili.hastaneye karar verdimde doktoru merak ediyorum CADIARZU

2. 20 Nisan 2008
  3. -aixsxe-

-aixsxe- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bu hastane hakkında bir kaç yazı okumuştum yenilerde bu sitede pek beğenmiyorlardı ararsan belki bulursun canım :)

4. 20 Mayıs 2008
  5. yavrularxixn yavrusu

yavrularxixn yavrusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar mesajları okurken yazılarınız dikkatimi çekti. evet ben 05.04.2006 senesinde ümraniye atlas hastanesinde 1 kız bebek dünyaya getirdim.ben şahsen atlas hastanesinden çok ama çok memnun kaldım.açıkçası şimdi sarıyere taşındım fakat halen daha atlas hastanesinin sunduğu doktor kalitesinden ve gösterilen ilgiden çok ama çok memnunum.benim doktorum gerçi şule selviydi.yanlız 15 gün önce ayrılmış.çok ama çok üzüldüm.çünkü süper 1 doktordu.her konuda beni yönlendiriyordu vede ilk doğumum olduğu için çok iyi yönlendirmişti beni.fakat kızımında çocuk doktoru cavit aydoğdu.kızım şuanda 2 yaşında ve hastane ve doktorlardan okadar memnunumki halen daha sarıyerden ümraniyeye hastaneye geliyoruz.vede çok temiz .

6. 21 Mayıs 2008
  7. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    birkaç doktoru süper ama doğum bölümü için hiç iyi şeyler duymadım gerçi gidip herkes görmekte özgür bence gidip görün ve kendiniz karar verin:KK66:zaten doğum yapacak kişiler isteyine doğum ünitelerini falan gezmek hakkına sahip bu her yer için geçerli bence funda sende gez gör hangisini seçersen onda doğur bacım:))))

8. 15 Temmuz 2008
  9. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Şule hanımın hastaneden ayrılması isabet olmuş,geçen yıl bir hata yapıp ona gitmiştim hiç de memnun kalmadım,geçen eylül ayında eltim orada doğum yaptı az kalsın eltimi de bebeği de kaybediyorduk Allah korudu,hastanenin doğum servisi tam bir rezalet kesinlikle tavsiye etmiyorum.

10. 6 Şubat 2009
  11. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    hamile kaldığımı öğrendiğim zaman ilk atlasa gittim canan hanıma çok ilgisizdi ve lafları ağzından cımbızla alıyordum değiştirdim şimdi adını hatırlamıyorum ama orda başka bir bayan doktor vardı ona yönlendirdiler çok iyi diye kanamalarım vardı o doktor bana eve git bekle bebeğin heran düşebilir kanaman artınca gel alaım dedi şok oldum beynimden vuruldum bittim o an..sonra 1ytl lik bi ilaç verdi bunu al dedi ertesi gün ilacı aldım ve 1 saat içinde fenalaştım eşim hemen medıcanaya götürdü orada kendime geldim ve medıcanadaki hüseyin bey bebeğin düşmücek korkma dedi ilaçlara başladık günde 8 tane ilaç kullandım ve 35 haftam bitti çok şükür..
    atlas hast yıllar önce çok iyiydi ama kadrosu değişince hast herşey değişti sizi bilmem ama atlas mı ASLA...

12. 1 Ekim 2009
  13. aysenagul

aysenagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben 3 doğumumu da atlas hastanesinde yaptım.Çok memnun kaldım .ilgi alaka temizlik heşey çok güzel.Zaten memnun kalmasaydım son iki doğumumu orda yapmazdım.doğumlarımın hepsi sezaryenle oldu hiçbir problem yaşamadım.Benim son doğumumdaki doktorum selma hanımdı.Çok tatlı bir bayan tecrübelide ayrıca bebek hemşiremiz şafak abla mükemmel bir insan.çocuk doktorumuz cavit bey süper bir doktor.oğlum16 aylık cavit beyden başka bi doktora götürmedim ve götürmemde o nereye biz oraya okadar memnunum.herkese özellikle doğum ve çocuk üzerine atlası tavsiye ederim

14. 24 Ocak 2010
  15. zambakzumbak

zambakzumbak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    atlas hastanesı tam bır soyguncu helekı cocuk dr cahıt bey laboratuar bos kalmasın dıye tahlıllerı sıklıkla veren bır dr dur ve hıc memnun kalmadık işi paraya doken bır dr dur o yuzden atlas hastanesını hıc tavsıye etmıyoruz

16. 16 Aralık 2010
  17. zehra__83

zehra__83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yakın zamanlarda ümraniye atlas ta doğum yapan arkadaşlar var mı acaba burası evime çok yakın ama doktorları nasıldır bilemiyorum

18. 11 Haziran 2011
  19. yaskus

yaskus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 39 yaşındayım ve ilk doğumum orda yaptım 14 ay oldu dr kerime hanım var çok iyi bir doktor ben tavsiye ederim doğum öncesi ve doğum sonrası çok ilgilendiler..bebğimde orda kontrolleirne devam edeiyor.aşıları olsun tedavisi olsun hiç bir aksama yaşamadım üstelik evime yakın olduğundan çok rahat ettim

Son düzenleme: 11 Haziran 2011