atta çantası

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve EU2 tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

8 Eylül 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar bebeğim için atta çantası alıcam netten biraz araştırdım ama kullananlarada sormak istiyorum ben bakım çantası gibi olanlardan hani şu biberonluk alt açması fırtı zırtı olanlar varya çok beğenmedim ben onları beğendiklerimde çok pahalı bi tane spor çanta beğendim onda böle bölmeler gözler yok tabiii ama onunda kullanışlı olucağını düşünüyorum sizce???

2. 8 Eylül 2009
  3. mhrmh

mhrmh her canlı bir mucizeee Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de senın gibi karasızlık içinde kaldım...bakım çantaları benım de hoşuma gitmio,hele şu ayılı,bebekli,cicili bicili çantaları hiiç sevmıyorum,diğerleri de gercekten pahalı ama sanırım 1 kere alıp ii bişey almakta fayda var....

4. 8 Eylül 2009
  5. selin1983

selin1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cnm, bende sonradan kullanamayacağım bir çanta almak istemediğim için kararsızlık içindeydim.Bir ara acaba kol çantaları artık zaten nrdeyse valiz gibi öyle mi kullansam diye düşünüyordum ama sonra chicco nun omuzdan asmalı çantasını gördüm içinde 6 tane chicco ürünüyle birlikte 55 tl ye aldım.tavsiye ederim.Zaten chicco nun bebek ürünleri o fiyata geliyordu çanta bedavaya geliyor hemen hemen.

6. 8 Eylül 2009
  7. EU2

EU2 Guest

ayyy evet onlar ne öle dimi kro kro:)nıke da bir çanta beğendim 60 lira çok güzel bir çanta evladiyelik:) çocuk büyüyünce spor çantasıda yapabilir hem kaliteli hem şık hemde nıke yani beni düşündüren kullanışı o yüzden karar veremiyorum :KK43:

8. 8 Eylül 2009
  9. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de chicco nın kı var ve çok memnunum o klasıkler benım de hiç hoşuma gıtmıyordu

10. 8 Eylül 2009
  11. asdfgh789

asdfgh789 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    chicconu simdi canta hediyeli seti var 38 e kadar bulabilen var ben 45 aldım kullanıslı görünüyor

12. 8 Eylül 2009
  13. prenses2020

prenses2020 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanıyorum aynı çantayı beğendik ..:) ben o çantayı aldım..nıke'ın..60 tl ye..kullanışlı olduğunu düşünüyorum.en azından daha sonrası için spor çanta olarakta kullanılabilir...

14. 8 Eylül 2009
  15. EU2

EU2 Guest

bende baktım ona burda 50 lira güzel fena değil ama ne biliyim yaa spor bi çanta daha iyi olur die düşünüyorum genelde eşim taşıycağı için onada yakışsın istiyorum:)saol cnm...

16. 8 Eylül 2009
  17. EU2

EU2 Guest

aaaa ciddimisin:) benim baktığım çantanın iki rengi vardı gri ve lacivert ben griyi beğendim seninki ne renk?

18. 8 Eylül 2009
  19. mhrmh

mhrmh her canlı bir mucizeee Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben böyle bişey almayı tercih ettim..belki sana fikir verebilirim...yakından çektiğim için küçük gibi görünebilir ama günlük gezmeler için gayet iyi bir ebata sahip...içinde ıkı bölmesi var..